Görüş Bildir
Haberler
Samsung Bu Sefer de Alanya'da Patladı

Samsung Bu Sefer de Alanya'da Patladı

Caner
03.07.2014 - 20:39
İçeriğin Devamı Aşağıda

Samsung Bu Sefer De Alanya'da Patladı

Son dönemlerde yurt dışında aynı zamanda yurt içinde duyduğumuz Samsung cihazlarının patlama haberi bu sefer Antalya'dan geldi.

Antalya'nın Alanya ilçesinin Saray Mahallesinde 08:00 saatleri civarında evinden işyerine giden Ece Gülbahçe'nin telefonu işyerinin önüne geldiği sırada çaldı. Bu esnada telefonu açarak konuşmaya başlayan Gülbahçe'nin telefon bataryası elinde patladı.

Patlama esnasında alev alan cep telefonu genç kızı boynundan ve elinden yaraladı. Gülbahçe'ye ilk müdahale çalıştığı hastanede yapıldı. Tedavinin ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü Saray Polis Merkezi'ne giderek üretici firma Samsung hakkında şikayetçi oldu.

Ece Gülbahçe; 'İş yerimin önünde arkadaşımla konuştuktan sonra cep telefonunu kapattım. Elimdeki telefon bir anda alev alıp patladı. Telefonumu alalı daha 1 yıl oldu. Faturalı ve orijinal bir telefon nasıl bu hale gelebilir? Üretici firmadan şikayetçiyim' açıklamasında bulundu.

Geçen günlerde bir başka Galaxy S4 patlama haberi de İstanbul, Bakırköy'den gelmişti. Gece telefonunu şarja takıp uyuyan kullanıcının telefonu birkaç saat sonra patlayıp alev almıştı.

Samsung Türkiye ise Bakırköy'deki olayla ilgili 'Samsung olarak, her zaman en büyük önceliğimiz müşterilerimizin güvenliğidir.
Konu ile ilgili olarak müşterimiz ile iletişimde olduğumuzu ve detaylı bir araştırma yürüttüğümüzü belirtmek isteriz.' açıklamasını yapmıştı. Fakat geçen sürede herhangi bir açıklama gelmediği gibi bir diğer patlama olayı daha yaşanmış oldu.

Konu ile ilgili Samsung'un yaptığı açıklama şöyle

Bugün yayınınızda yer alan akıllı telefon patlama haberine istinaden aşağıdaki açıklamayı bilginize sunmak isteriz.

Samsung olarak, her zaman en büyük önceliğimiz müşterilerimizin güvenliğidir. Konu ile ilgili olarak müşterimiz ile iletişimde olduğumuzu ve detaylı bir araştırma yürüteceğimizi belirtmek isteriz.

Samsung Electronics Türkiye

stuff

Bakırköy'de olan patlamanın görüntüleri,

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/sam...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0