Görüş Bildir

Sahneye Çıkmadan Önce Kulisi Hareketlendiren, Kendisi Gelmeden Kulisine İstedikleri Gelen 13 Ünlü

Haberler
> Sahneye Çıkmadan Önce Kulisi Hareketlendiren, Kendisi Gelmeden Kulisine İstedikleri Gelen 13 Ünlü

Sahne öncesi ünlülerin birbirinden farklı istekleri var. İşte size sahne öncesi ünlülerin hiç duymadığınız ilginç kulis kaprisleri...

1. Samantha Fox

1. Samantha Fox

Ünlü şarkıcı Kuzey Kıbrıs'ta sahne öncesi 20 kg doğal süt ve 40 kasa soda istemesi uzunca bir süre gündemin üst sıralarında yer bulmuştur.

2. Katy Perry

2. Katy Perry

Çoğu ünlü gibi meyve yiyerek sahneye hazırlanan şarkıcının kulisinde istediği özel meyvesi ise dondurulmuş çilek.

3. Rihanna

3. Rihanna

Kulisinde 2,5 metre genişliğinde sadece beyaz renkli kanepe isteyen güzel şarkıcı, odanın mum ve mavi şifon kumaşlarla kaplanmasını talep ediyor.

4. Sıla

4. Sıla

Güzel şarkıcı kulisinde viski, kavun, kiraz ve çeşit çeşit kuruyemiş olmasını talep ediyor. Ayıca orkestrasındaki kişilerin her biri için ayrı oda tahsis edilmesini istiyor.

5. Jay-Z

5. Jay-Z

Sahne alacağı mekanın kulisindeki tek olmazsa olmazı iki kişilik sevgili koltuğu. Sahne alacağı mekan için mutlaka önceden talebini iletiyor.

6. Jennifer Lopez

6. Jennifer Lopez

Onun için kulis bembeyaz olacak. Kanepesi beyaz, perdeleri beyaz, masa örtüsü beyaz hatta peçeteleri bile beyaz istiyor.

7. Puff Daddy

7. Puff Daddy

Kulisine sınırsız sayıda votka, şampanya ve konyak talep eden şarkıcı Maybach marka kurşun geçirmez birde araba talep ediyor.

8. Linet

8. Linet

Kıbrıs'ta sahneye çıkmak için kulisine detox, spor aleti, koşu bandı, bisiklet ve pilates topu isteyen şarkıcı 1 kilo kuşkonmaz ve 1 kilo Çengelköy salatalığı istemesi ile gündeme gelmişti.

9. Shakira

9. Shakira

Birçok ünlüye göre farklı talepleri olan ünlü şarkıcının kulisinde nem makinesi ve DVD yoksa sahneye çıkmıyor.

10. Marilyn Manson

10. Marilyn Manson

Kulisinde bulunan su şişelerinin ambalajlarının çıkarılmış olması ve şampanyasının kovası ile hazır bulunmasını talep ediyor.

11. Christina Aguilera

11. Christina Aguilera

Sahne öncesi Nesquik talep eden şarkıcı, ayrıca ayağını ovacak bir masörün kuliste hazır bulundurulmasını bekliyor.

12. Sibel Can

12. Sibel Can

Başarılı şarkıcının sahne öncesi kulisinin olmazsa olmazı buz. Sahneye çıkmadan önce mutlaka buz yiyen şarkıcı açlığını ise fazla kilolarına rağmen patatesli gözleme ile gideriyor.

13. Madonna

13. Madonna

Türkiye'de sahneye çıkmadan önce kulisinin hemen yanına çocukları için özel oda ve içerisinde oyun konsollarının olmasını talep etti.  Kulisinde 250 adet canlı çiçek ve tüm odasınında krem rengi halı ile kaplanmasını istedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
427
156
108
50
27
26
23
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?