Görüş Bildir
Haberler
RedHack, AŞTİ ve Osmanlıspor'u Hackledi

RedHack, AŞTİ ve Osmanlıspor'u Hackledi

Ulaş
28.12.2014 - 17:17
İçeriğin Devamı Aşağıda

RedHack, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Ethem Sarısülük ile ilgili attığı tweetin ardından, Ankara Büyükşehir Belediyespor (Osmanlıspor) ve AŞTİ'nin web sitelerini hackledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 'Ethem Sarısülük ile ilgili yeni bant ortaya çıkmış... Bakın allahaşkına saldırgan polis mi valndallar mı?” ifadeleri ve Haziran Direnişi sırasında polis kurşunuyla katledilen Ethem Sarısülük'ün görüntülerinin yer aldığı bir tweet paylaştı. Sosyalist hacker grubu RedHack, Gökçek'in bu tweetinden sonra Ankara Büyükşehir Belediyespor (Osmanlıspor) ve AŞTİ'nin sitelerini hackledi. 

Redhack hacklediği sitelere şu mesajı bıraktı:

“'Suçlusun fışkiyeci Gökçek!

Ankara'lıları fakirleştirdin, Ankara'lılara ihanet ettin.. Plansız inşaat faaliyetlerinle içinden çıkılamaz bir araç trafiği yarattın.. Bir türlü bitmeyen metro inşaatlarınla tarihe geçtin, usülsüzce açılışlar yaptın.. Kentsel dönüşümden ortaya çıkan devasa rantı AKP’ye peşkeş çektin.. Yeşile, ağaca, ormana, toprağa düsman oldun: AOÇ’yi talan ettin, ODTÜ’lülerin yarım asırda ağaclandırdığı ormanlık araziyi yok ettin yol geçirdin.. Ankara'lıların su sorununu çözemediğin gibi insanları yaz aylarında susuz bıraktın. Suyu içilmez hale getirdin: Damacana şirketlerinin ortağı Gökçek… Ulaşımı Ankara'lılar için kabusa çevirdin.. Caddeler, sokaklar, kaldırımlar; çukurlardan, tümseklerden, inşaat artıklarından, yağmur yağdığında göle dönüşen alt geçitlerinden geçilmez oldu.. Ankara'lıların yaşam tarzına da her fırsatta müdahale etmeyi kendine vazife edindin, yaşamı Ankara'lılar için kabus haline getirdin..

“İllaki yaptın, yasalara uygun hale getirdin yaptın”

Onursuz, korkak, şahsiyetsiz, şeref yoksunu, çıkarcı, boş beleş bir adamsın.. Bir de kalkmışlar seni onursal başkan yapmışlar...

Ethem'imize, ailesine fütursuzca saldırdın. Affetmeyeceğimizi biliyorsundur. Erdoğan’ın “kahramanım” dediği, o gurur duyduğun katil polis Ahmet Şahbaz kadar suçlusun, suçlarınız tescillidir. Hesabını vereceksiniz, Halkın adaletinden kaçamayacaksınız..

Sarısülük ailesi yalnız değildir.

Madem sonsuza kadar yaşamayacağız, o vakit istediğimiz gibi yaşayacağız...'

  • İleri Haber
Kaynak: http://ilerihaber.org/gokcek-tweet-at...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
3
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Therewasauser

Helal olsun Redhack

xaxtolis

o ç ler