Photoshop Nelere Kadir! Yaşlı Kadınların Nasıl Kapak Kızına Dönüştüğünü Görünce Ağzınız Açık Kalacak

-

Güzel, çekici ve seksi gözükmek her kadın için önemlidir. Bugün bile fotoğraflarımızı çekerken filtreler kullanıyoruz. İngiltere'de yaşayan Chrissy Sparks bu işi bir adım ileri götürmüş. Kullandığı makyaj, aydınlatma ve düzenleme teknikleriyle değiştirdiği fotoğraflar gerçekten hayranlık uyandırıcı cinsten. Sizin için Bored Panda'dan derlediğimiz bu içerikte olgun kadınların, Photoshop kullanılarak nasıl değiştiklerine şahit olacaksınız. 

Daha fazla bilgi ve görsel için Dollhouse Photography'nin sitesini, Instagram, Twitter veya Facebook hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/old-women-tra...

Joanna, 58 yaşında

Verdiği bir röportajda işi hakkında şunları söylüyor; "İş hayatım boyunca her bedenden, her yaştan bir sürü kadınla çalıştım. Doğru duruş, ışık ve tarzla bütün kadınların içlerindeki güzelliğin ortaya çıkabileceğine inanıyorum."

Yukarıdaki görseldeki kadınla bu kadının aynı kişi olduğuna inanmak çok zor.

Joanna için asla unutamayacağı bir macera olduğuna eminiz 😊

Mavis, 67

Birmingham'daki "Dollhouse Photography" isimli stüdyosunda genellikle yaşlı kadınlarla çalışan Chrissy, en şaşırtıcı değişimin onlar üzerinde olduğunu vurguluyor. Fotoğraflar çekildikten sonraki aşama için şöyle söylüyor; "Kadınların vücutlarındaki selülitleri, yara izlerini, çürük veya bedelenmeleri ve eşit olmayan cilt tonunu azaltıyorum." 

Bu kadının 67 yaşında olduğuna kim inanır?

Pauline, 78

Chrissy olgun modelleri için şu açıklamayı yapıyor; "Birçok olgun modelim fotoğraflarını çektirirken gençliğine dönmek istemiyor, şu anki hallerini çekici hale getirmek istiyor."

Tricia, 60

"Kadınların son hallerini gördüklerindeki mutluluğu gerçekten paha biçilemez. O an yüzlerindeki ifade gece bile çalışıyor olmama değiyor. Yaptığım şeyi, işle alakalı bir yatırımdan ziyade kendime yaptığım bir yatırım olarak görüyorum."

Jane, 65

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
Görüş Bildir