Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek 15 Duyuru

94PAYLAŞIM

Bakalım bir hafta boyunca sinema ve dizi dünyasında ne gibi gelişmeler yaşanmış? 🎬

Kaynaklar: moviegrafbeyazperdewebteknofilmloverssraninitv

Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun ⬇️

Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek 15 Duyuru - onedio.com
Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek 15 Duyuru - onedio.com

1. Jordan Peele, canavarlarla dolu bir sinematik evren yaratma aşamasında. Başrolde de Will Smith düşünülüyor.

2. Ridley Scott’ın, ünlü modacı Maurizio Gucci’nin cinayetini konu alacak GUCCI filminin başrolü için Lady Gaga ile sözleşme imzalandı.

Senaryo, Roberto Bentivegna tarafından yazılıyor ve Sara Gay Forden'ın “The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed" kitabına dayanıyor. Satın alma anlaşması, Michael De Luca'nın stüdyoda aktif çalışmaya başlaması üzerine geliyor. “Fifty Shades of Grey” ve “Captain Phillips"in yapımcısı, ocak ayında MGM’in sinema grubunu yürütmek üzere seçildi. Bu haftanın başlarında ise De Luca, kıdemli yapımcı Pamela Abdy'yi sinema grubu başkanı olarak işe aldı ve üç ay önce bu işi bırakan Jonathan Glickman'ın yerini almış oldu.

3. 2001 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan The Others filminin yeniden çevrimi için çalışmalara başlandı.

Yıllar geçmesine rağmen unutulmayan ve kendisinden sonra gelen birçok yapıma ilham kaynağı olan The Others, yeniden çevrim furyasının yeni kurbanı oluyor. Deadline’ın haberine göre Los Angeles merkezli Sentient Entertainment, haklarını satın aldığı The Others’ın yeniden çevrimi için hazırlıklara başladı.

4. Netflix, Atomic Blonde 2 için çalışmalara başladı.

Atomic Blonde'un ilk filmi Temmuz 2017'de vizyona girmişti. Serinin ikinci filmi ise yeni açıklamaya göre şu anda Netflix tarafından yapılıyor. Açıklamaya göre film yapımın henüz erken aşamasında.

5. After Life 2. sezon posteri yayınlandı.

After Life; eşi Lisa’yı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tony’nin ilginç hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakterini canlandırıyor. Lisa’nın ölümünün ardından etrafındakilerin ne düşündüğünü umursamadan istediğini söylemeye ve yapmaya başlayan Tony, bu umursamazlığını adeta bir süper güç olarak görüyor. Ancak çevresindeki insanların Tony’i bir zamanlar olduğu iyi insana döndürmeye çalışmaktan bir türlü vazgeçmemesi, işlerin karmaşık bir hâl almasına neden oluyor.

6. 24 Nisan'da yayınlanacak Aşk 101'in afişi paylaşıldı.

Meriç Acemi tarafından kaleme alınan Aşk 101, Netflix abonelerini 1998 yılına götürecek. Dizide, hepsi de kendi içinde sorunlarla boğuşan bir dizi gencin hikayesini izleyeceğiz. Bu gençler, kendi sorunlarının üstesinden gelebilmek için kurdukları arkadaşlık ilişkilerinden güç alacaklar ve hatta okullarındaki bir öğretmenlerinin de aşk hikayesine dahil olacaklar. Yaşanan olaylar, tam da büyüme çağında olan gençlerin hayatlarını doğrudan etkileyecek.

7. Netflix ve Instagram, koronavirüs temalı sosyal medya dizisi için güçlerini birleştirdi.

Netflix ve Instagram'ın salgın sırasında gençlerin ruh sağlığını etkileyen problemlerin tartışılacağı ve tüyolar verileceği Wanna Talk About It? dizisi yarın yayınlanmaya başlayacak. Dizi, Netflix'in Instagram hesabından yayınlanacak.

8. Marvel, kasım ayından itibaren Daredevil’e Marvel filmlerinde yer vermeyi planlıyor. Ortaya çıkan yeni bir iddiaya göre Matt Murdock’u, ilk kez yeni Spider-Man filminde görececeğiz.

Spider-Man 3’te Matt Murdock’ı göreceğiz ama filmde Murdock’u, Daredevil kostümü ile izleyemeyeceğiz. İddialar Murdock’ın Peter Parker’ın avukatı olarak yeni Spider-Man filminde yer alacağı yönünde.

9. Rick and Morty’nin yazarı ve ortak yapımcılarından Jeff Loveness, Ant-Man 3’ün senaryosunu kaleme alacak.

IGN’de yer alan habere göre Loveness, daha çok komedi işleriyle bilinse de Marvel evrenine de uzak bir isim değil. Loveness, daha önce çizgi romandan uyarlanan Spider-Man, Groot ve Captain America gibi karakterler için de çalışmıştı.

10. Jason Bateman, Ozark'ın 4. sezonunun onaylanacağına inandığını ancak dizinin çok uzun sürmeyeceğini ve hikayenin büyük çoğunluğunun aktarıldığını söyledi.

Collider ile “Outsider” ve “Ozark”daki performansları hakkında konuşan Bateman, gösterinin potansiyel 4. sezonundan bahsetti ve şu sözleri dile getirdi; "Şimdilik sezon 4 için resmi bir karar yok. Hepimiz olacağı umuduyla çalışıyoruz. 2, 3 ve 4. haftalar, bir şovun yayınlanmasını ve toparlanmasını beklemek ve orada ek bir sezon hakkında karar vermek için yeterli seyirci olup olmadığını görmek Netflix’in kriteri. Sanırım şu anda o dönemdeyiz. Ancak, Chris Mundy ve ekibinin, dördüncü sezonun ne olacağını bulmakta zorlandıklarını biliyorum. Bu gerçekten Chris Mundy için bir soru ama uçağı yere indirceği bir piste ve bir plana ihtiyacı var."

11. Matt LeBlanc, "Friends" özel bölümünün çekildiğini açıkladı.

LeBlanc, özel olarak tasarlanan Friends bölümünü "Altımız birlikte eski güzel günlerden bahsediyoruz. Beklendiği gibi, grubu senaryo olmadan bir araya getirdik. Bu, bir bölümden daha fazlası." diye tanımlıyor. Friends özel bölümünün çekimlerinin ne zaman yapıldığı belli değil. Bunu tam olarak röportajdan anlamamız mümkün değil ancak, LeBlanc'ın güncellemesi, 26 Mart'ta Jimmy Kimmel Live'de yer alan ve prodüksiyonun aşamasının gerçekleşmesinin beklendiğini doğrulayan Courteney Cox'un haberinin üzerine bilgiyi daha da sağlamlaştırmış oluyor.

12. Jumanji serisi hakkında konuşan yönetmen Jake Kasdan: ''Eğer tüm ekip yeniden bir araya gelirse Jumanji: Welcome To The Jungle ve Jumanji: Next Level'ın ardından üçüncü devam filminin çekilebilir.''

"Takdir edilmemesi kolay olan şey, çocukların dahiyane olması. Özellikle Alex Wolff gerçekten. O karakteri eğlenceli ve zekice bir yolla canlandırıyor. Sessiz bir şekilde filmin önemli bir parçası. Güzel olan şey olasılıkların sonsuz olması. Bizim için tarihi, nostaljiyi serpiştirip hayranların buna ne tepki vereceğini görme konusunda bunun eğlenceli bir yol olduğunu düşündük. İlk başta film saygı amaçlıydı. Bence son filmde bu şekilde nefes alma düşüncesi eğlenceliydi: 'Tamam, her şey yoluna girecek, evdeyiz ve güvendeyiz.' Ve her ne demek olursa olsun her şeyin iyi olmayacağı fikri de öyle. Sadece eğlenceli bir yol. Yeniden test ettiğimizde izleyiciler çılgına döndü..."

13. 50 Cent'in suç draması "Black Mafia Family", Starz'dan onay aldı.

Jackson, “Size söylüyorum, 'Black Mafia Family' geliyor ve televizyondaki en büyük şov olacak” dedi. Starz Başkanı ve CEO'su Jeffrey Hirsch ise “Meech ve Terry efsanelerinin hikayelerini Starz'a getirmekten dolayı heyecan duyuyorum. Bu, Curtis'in her zaman inanılmaz derecede tutkulu olduğu bir proje ve onu hayata geçirmede ortağımız olarak görmekten heyecan duyuyoruz. “Black Mafia Family', Flenory kardeşlerden yaşadıkları ölümcül hikayeler, harika bir dramanın tüm ayırt edici özelliklerine sahip. Bu dizi dünyadaki izleyiciler için inanılmaz bir yolculuk olacak.” dedi.

14. Julianne Moore ve Finn Wolfhard, Jesse Eisenberg’in ilk yönetmenlik denemesinde rol alacak.

Oscar ödüllü Julianne Moore ve Stranger Things dizisinin yıldızlarından Finn Wolfhard, Jesse Eisenberg'in ilk yönetmenlik denemesi olan "When You Finish the World" adlı bağımsız filmde anne ve oğlu rollerini oynayacak. Emma Stone ve nişanlısı Dave McCary ise Moore'la birlikte film yapımcılardan biri olacak. CAA Media Finance finansmanı ayarlayacak ve dünya çapında satışları yönetecek.

15. Başrolünde Steve Carrell'ın olduğu ve Office’in yaratıcılarının elinden çıkan Space Force, 29 Mayıs’ta Netflix’te.

Komedi türündeki Space Force, en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmek olan ve ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan başarılı pilot General Mark R. Nair’i odak noktasına alıyor. Aynı kısır döngünün içinde hapsolmuş hisseden ve şüpheci bir karakter olan Mark, içindeki meslek aşkından dolayı ailesiyle vedalaşıp Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi hiç düşünmeden kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ise her şeyi değişmesine neden olur. Mark ve birbirinden renkli bilim insanları, aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer.

Son olarak bu haftanın fragmanlarına bakalım:

Netflix'in yeni ve üçüncü Türk dizisi Aşk 101'den yeni görüntüler geldi. Dizi 24 Nisan'da yayınlanacak.

Netflix'in Yeni Türk Dizisi 'Aşk 101'den Yeni Tanıtım Görüntüleri Yayınlandı - onedio.com
Netflix'in Yeni Türk Dizisi 'Aşk 101'den Yeni Tanıtım Görüntüleri Yayınlandı - onedio.com

After Life 2. sezon fragmanı yayınlandı.

Altı bölümden oluşan ikinci sezonda Tony, hayatını kaybeden eşinin yasını tutmayı sürdürüyor ancak yakın olduğu insanlarla daha iyi ilişkiler geliştirmeye çalışıyor.

Korkusuz ve kanunsuz bir paralı asker olan Tyler Rake'i canlandırırken göreceğimiz Chris Hemsworth'lı yeni Netflix filmi Extraction'dan fragman geldi.

Chris Hemsworth'lu Yeni Netflix Filmi 'Extraction'dan Fragman Yayınlandı - onedio.com
Chris Hemsworth'lu Yeni Netflix Filmi 'Extraction'dan Fragman Yayınlandı - onedio.com

Dünyanın ilk ASMR kısa korku filmi 'Tingle Monsters'tan fragman geldi.

Alexandra Serio tarafından yazılan ve yönetilen "Tingle Monsters" adlı kısa film, dünyanın ilk ASMR kısa korku filmi olacak. Son dönemde popüler hale gelen otonom duyusal meridyen tepki (ASMR) videoları izleyenlerde öforik bir karıncalanma ve rahatlama hissi uyandırıyor.

Skate Kitchen spin-Off projesi "Betty"den fragman yayınlandı.

“Betty”nin hikayesi, New York'ta bir grup genç kadın kaykaycının, erkeklerin egemen olduğu bir sahnede kendileri için bir isim yapmaya çalıştıkları mücadeleye odaklanıyor. Rachelle Vinberg, Dede Lovelace, Nina Moran ve Ajani Russell'ın da aralarında bulunduğu “Skate Kitchen” filminin kadrosu neredeyse tamamen bu dizi için geri dönüyor. Moselle “Betty”ye liderlik etmek için yeniden projeye dahil olurken, iddialı dizinin ortak yazarı Lesley Arfin'e de katılmış oldu. Arfin’in önceki yapımları arasında arasında HBO serisi “Girls”, “Brooklyn Nine-Nine” ve “Love” adlı komedi dizileri var.

Netflix'teki izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan "Bir Bilsen"den fragman paylaşıldı

Orijinal adıyla "The Half of It"in konusu ise şöyle: The Half Of It, arkadaşına sevdiği kızı etkilemesi için yardım etmeye çalışırken, kendisinin de aynı kişiden hoşlandığını fark eden genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Utangaç bir kız olan Ellie Chu, derslerinde oldukça başarılı olan bir lise öğrencisidir. Okulun futbol takımındaki öğrencilerinden olan Paul, okulun en havalı kızını etkilemenin yolunu arar. Bunun için de Ellie’den yardım ister. Paul’a yardım etmeyi kabul eden Ellie, bu süreçte kendilesi ile ilgili farkında olmadığı gerçeklerle yüzleşir. Ellie, Paul’un etkilemeye çalıştığı kızdan hoşlandığını fark edince, işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Haftaya görüşmek üzere. Bol bol film ve dizi izlemiş şekilde tabii. 😊

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ugurovski

Harika

spaceman

dizi film mi kaldı amk

wisletful

İZLEMEYENLER İÇİN 2019 YAPIMI '' THE PLATFORM '' Hiç bişiyini okumadan direk izleyin. Bu zamana kadar nasıl böyle bir film yapılmamış diye hayret edip arkadaşlarınıza tavsiye ediceksiniz. GARANTİLİ ..

reshontheway

Bugün izledim gerçekten ne kadar mide bulandırıcı olsa da, sistem eleştirisi üzerine dehşet bir film ama sonu keşke o kadar bulanık kalmasaydı.

wisletful

yoo Çokda mide bulandırıcı falan değildi şimdi sen böyle diyince izlemeyenlerde ön yargı oluşuyor .. O kısımları öyle yapmak zorundalar ki aç kalan insanların ne kadar kötü suçlara bulaşma nedeni oldugunu gösteriyorlar .. Son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi . Ve acıkcası insanlara toplu mesaj atma yı bile düşündüm bu filmi izleyin diye :) o derece hoşuma gitti . Son kısmında kesinlikle çok ucu acık kalmıs . Yani kafası basmayan insanlar bu filmi sistem olarak bile anlamayabilir .. :)

reshontheway

İçinde ciddi bir psikopat yatıyor bence bir doktora görün. Ben de çok beğendim ama senin mide bulandırıcı sınırın ne merak ettim doğrusu :)))9

wisletful

buna mide bulandırıcı diyorsan milyonların izlediği testere serileri yasaklanması falan lazım ? alt katlardaki bu hegamonyayı nasıl anlatabilirler ki başka ? birbirinin donunu çalarak mı göstereceklerdi :)

reshontheway

Yahu mesaj vermek için illa görüntüleri göstermeleri mi gerekiyordu. İnsan etini nasıl yediklerini 3128893128 yolla gösterebilirlerdi. Bu kadar vahşice göstermeye gerek yok bence. Emin ol sırf bir çok insan bu görüntüleri görmekten dolayı izlemeyip alması gereken mesajı alamaz.

eppursimuove

Yeni fragmanları hep yanlış başlık altında veriyorsunuz, bu sefer hepten çorba olmuş. Yaptığınız içeriği göndermeden önce okumuyor musunuz?

alestatorni

"...yeniden çevrim furyasının yeni kurbanı oluyor" eline sağlık edi.

Görüş Bildir