Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Patron Çıldırdı! Hanımlar Beyler Bu Otellerde Seks Yapandan Oda Ücreti Alınmıyor!

671PAYLAŞIM

Patronlar gerçekten çıldırmış olacak ki böyle bir kampanya düzenlemişler. Yakın gelecekte bu oteller tamamen bedava hizmet vermek zorunda kalabilir.

İlk olarak belirtelim ki siz sevgili yurttaşlarımız maalesef bu kampanyadan yararlanamıyorlar.

Bu kampanya İtalya'da Umbria bölgesindeki Assisi beldesine özel bir durum ve sadece İtalyan vatandaşları faydalanabiliyor. Yani vizemi, uçak biletimi aldım, gideyim de şöyle otele para vermeden paşa paşa bir tatil yapayım deme gibi bir şansınız üzgünüz ki yok. Bu bölgedeki 10 otel bu kararı alıp müşterilerine bedava hizmet sunmayı amaçlamış. Zaten Türkiye'de böyle bir kampanya olsa o otelleri kapatmak zorunda kalırlardı. Neden olduğunu biz söylemeden tahmin etmişsinizdir bile. Çünkü bu otelleri tamamiyle bedavaya getirmek için elimizden geleni ardımıza koymazdık.

Oteller istiyor ki daha çok seks olsun! Hep seks olsun! Delicesine seks olsun! Seks seks seks!

"Yani gelin seks yapın kardeşim. Yapacaksanız gelin benim otelimde yapın. Ben otelimde seks yapılmasını istiyorum. Seks yapmayacaksanız para ödeyeceksiniz. Ha yok ben seks yaparım diyorsanız alın işte size bedava otel. İstediğiniz kadar seks yapabilirsiniz. Daha çok seks yap daha çok bedava kazan. Seks yap anlıyor musun seks. Biz müessese olarak senin seks yapmanı o kadar çok istiyoruz ki ne kadar çok istediğimizi kelimelere döküp anlatamıyoruz. Yeter ki gelin seks yapın. Siz seks yaparken sizi hem en iyi şekilde ağırlayacağız hem de para almayacağız. Seks beeee!" diyor İtalya'nın Umbria bölgesindeki bu 10 otel sizin anlayacağınız. Biz demiyoruz yani.

İki farklı kampanyadan hangisini istersen! Seç beğen al.

İtalya'daki bu 10 otel seks yaparak bedava konaklama kazanacak misafirleri için de iki farklı opsiyon sunmuş. Diyorlar ki; "İsterseniz gelin otelimize, çılgınlar gibi seks yapın. Partnerinizle birbirinizi duvardan duvara vurun. Sizin yüzünüzden insanlar kulaklık takmak zorunda kalsın. Çığlık çığlığa, soluk soluğa çarpışın. Sonra da gelin paranızı iade edelim. Ya da isterseniz şimdi paranızı iade etmeyelim ama bir dahaki sefer bizden olsun. İstediğiniz gibi yiyin için konaklayın beş kuruş da para vermeden tatilinizi yapın."

"Peki hiç mi kriter yok? Sadece otele gidip sabah akşam seks yapınca kampanyaya katılabiliyor muyuz?" sorularını duyar gibiyiz...

Var kardeşim var... Elbette ki var. Kimse kimseye bu devirde bedava bir şey vermez. Elbette var ama bu biraz memleket meselesi. Yani parasal bir durum yok ortada ama gönüllülük esas. "Vatan için, vatan uğruna" demiş İtalya'daki otel sahipleri. "Bu ülke için feda olsun" demişler. "Bu zor günleri de atlatırız" demişler. "Forza Italia" demişler. Çorbada bir tuzları olsun diye bu kampanyayı yapmışlar.

Tek kriter çocuk sahibi olmak.

Bu otellerde bedava konaklayabilmenin tek kriteri çocuk sahibi olmak. Yani halihazırda bir çocuk sahibi olmak değil. Otellerde kalıp seviştikten sonra çocuk sahibi olmak. Bu otellere gelip her gece 3-5 kere seks yapıyorsunuz. İsterseniz 1 kere de yapabilirsiniz tabii bu seçim size kalmış. Yeter ki siz ya da eşiniz burada yaptığınız seks sırasında hamile kalsın ve dünyaya nur topu gibi bir İtalyan bebeği gelsin. Bebek dünyaya geldikten sonra doğum sertifikasıyla beraber gidip otelin kapısını çalıyorsunuz. "Aha" diyorsunuz; "Bu çocuğun doğum belgesi. 9 ay 10 gün önce de bu otelde konaklıyorduk. Bu çocuk burada yapıldı." Bunun üzerine otel çalışanları size iki seçenek sunuyor. İsterseniz kaldığınız tarihteki ödemeniz geri iade ediliyor, isterseniz de istediğiniz bir tarihte otelde bedava konaklıyorsunuz. Bu arada belirtmeden geçmeyelim, erken ya da geç doğum olasılıklarına karşı artı-eksi 10 gün opsiyonunuz mevcut. Yani çocuğun doğum tarihinin 9 ay 10 gün öncesi tam olarak otellerde kaldığınız süreye denk düşmüyorsa bu artı-eksi 10 gün opsiyonu kullanılarak yine kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Neden, neden, neden?

Nedeni çok basit aslında. Dedik ya memleket meselesi diye. İtalya 2015 yılında Avrupa'daki en düşük doğum oranına sahip olmuş. Bu da demek oluyor ki genç nüfus azalıyor. İstatistik verilerine göre 150 yıl aradan sonra bu konuda Avrupa'nın en son sırasına yerleşen İtalyanlar, binde 8 olan doğum oranını yükseltmek için böyle teşvik edici bir kampanyaya başvurmuşlar. Artık ne kadar tutar, amaçlarına ne derece ulaşırlar bilinmez ama İtalyanların bir şekilde bu problemi çözmeleri şart gibi görünüyor. Son olarak merak edenler ya da İtalyan eşi dostu olanlar tavsiye edebilsinler diye otellerin adını da verip öyle veda edelim.

Farm Basaletto, Farmhouse Casa Faustina, Farmhouse Le Mandrie di San Paolo, Hotel Upper Room, Hotel Cristallo from Moro Gallery Hotel Assisi, Hotel Dei Priori, Hotel Fontebella, The Castle Hotel ve Hotel Windsor Savoia.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mdemir90

ulan içim acayip fesatmış ben garanti otel odalara kamera koymuştur şantaj pislik yapıyordur diyecektim adamlar memleketlerini kurtarıyormuş :D

nohuman

Ülke nüfusuna katkı amaçlı yani tek sebep buymuş,komik :D

badcboy54

Adamlar her yönden rahatlatıyor :D

bilinmeyenler

Türkiyede 3 çocuk muhabbeti yapıldığında "gerici, yobaz " vb laflar kullanılmıştı hatta bıraksalar 3 çocuk diyenleri taşlayarak öldüreceklerdi. Danimarka'da zorunlu tv yayını yapıldı. Yatakta sevişen çiftler gösterildi daha sonra çocuk yapın ülkeyi kurtarın denildi. Ardından İtalya'da sevişin çocuk yapın diye kampanya yapılıyor. Bunları okuyan sevgili modern insanımız ne kadar tatlı bu avrupa yaaa diye yorum atıyor. Beyinleriniz avrupada kalmış belli, bedenleriniz can çekişiyor gidin sevişin orada kaldığınız sürede evlenin orada yaşamaya başlarsınız benden size tavsiye canlar.

basar-demirsoy

Kardeş. Bak bak adamlarda doğum oranı %0.8 Bizde %1.7. Adamların yaş ortalaması 43.8, Türkiye'nin 29.7. Aradaki farkı anlıyor musun? Bu sayıların doğum oranı için % 1.2, ortalama yaş için ise 35 ekonominin gelişmesi için normal değerler kabul edilmekte. Matematiğini sen yap.

isberke

Türkiye'deki "dövizini bozdur, mezar taşın bizden" e dişli rakip gelmiş.

Görüş Bildir