Önce Öldürdü, Sonra Fotoğraflarını Oyun Platformlarında Paylaştı! Korkunç Bir Cinayete Kurban Giden Fenomen Bianca Devins

9PAYLAŞIM

Özellikle oyun dünyasındaki kişiler arasında tanınan ve liseden yeni mezun olmuş sosyal medya fenomeni Bianca Devins korkunç bir cinayete kurban gitti. Üzücü haber sosyal medyadaki sevenlerini çok üzdü.

Kaynak: https://edition.cnn.com/2019/07/15/us/bi...

Bianca Devins, sosyal platformlarda paylaştığı fotoğrafları ve kendi hayatına dair detaylarla birçok takipçisi olan bir kızdı.

CNN'nin haberine göre geçtiğimiz Pazar günü Utica, New York Polis Departmanı bir kadını öldürdüğünü iddia eden ve intihara meyilli bir adam hakkında birçok ihbar aldı. Polisler belirtilen yere vardıklarında şüpheli adam boynuna bıçağı saplamaya başladı ve sonrasında bir muşamba üzerine uzandı. Yetkililer, adamın uzandığı muşambanın altında kahverengi saç gördüklerini söylediler. Şüpheli ise bu saçın, zarar verdiği bir kadına ait olduğunu doğruladı.

Polis, kurbanın kimliğini tespit etti. Bianca Devins olduğu belirlenen kurbanı boynunda ciddi yaralar vardı.

Polis, çiftin iki ay kadar önce Instagram üzerinden tanıştıklarını ve zamanla bir ilişkiye başladıklarını belirtti. Olayın olduğu Cumartesi günü ise saat 22:00'den sonra konserden eve döndükleri sırada bir tartışma başladı.

Yetkililer yaptıkları açıklamada "Fotoğrafları çekip oyun oynayanların kullandığı bir sohbet uygulamasında paylaştığına inanılıyor." dedi.

Zaten olayın polise intikal etmesi de bu fotoğrafları gören kişilerin ihbarı ile oldu. Discord isimli sohbet programının yönetim kurulu başkanı da;

"Bu korkunç olay karşısında hem çok şaşırdık, hem de çok üzüldük. Yapabileceğimiz her şeyi yapmak için hukuki yetkileri kullanıyoruz. Bu sırada kalbimiz Bianca'nın ailesi ve sevdikleriyle." şeklinde açıklamalarda bulundu.

21 yaşındaki şüpheli Brandon Clark hastaneye kaldırıldı.

Şu an sağlık durumunun iyiye gitmesi bekleniyor. Yetkililer Brandon'ı sorguladıktan sonra nelerle yargılanacağı belli olacak.

Devins'in ailesi ise yanlarında olan herkese ve tüm destekçilere teşekkürlerini sundu. Üniversite hazırlıkları yapan kızlarının acısına dayanamayan aile;

"17 yaşındaki Bianca yetenekli bir sanatçı, sevgi dolu bir kardeş, evlat ve kuzendi. Bizden çok çok erken alınan mükemmel bir kızdı. Şimdi cennetten, kedisi Belle ile bizlere bakıyor. Bianca'nın gülümsemesi hayatımızı güzelleştirirdi. Her zaman bizim prensesimiz olarak hatırlanacak." dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir