Netflix Türkiye’de Aralık Ayında Yayınlanacak Olan 23 Yeni Dizi, Belgesel ve Film

454PAYLAŞIM

Aralık ayında da Netflix'te harika dizi ve filmlere doyacağız gibi görünüyor! 😍

Kaynak, Kaynak 2, Kaynak 3

23. V Wars / 1. Sezon / 5 Aralık

Dizide Luther Swann karakteri, kaptığı gizemli bir virüs yüzünden insanları yiyen bir çeşit vampire dönüşen en yakın arkadaşı Michael Fayne ile karşı karşıya gelecek. Hastalığın çok hızlı bir şekilde yayılması, toplumu normal insanlar ve vampirler olarak iki kutba ayırır. Bir yandan Swann, hastalığa bir çözüm bulmaya çalışırken; diğer bir yandan Fayne de vampirlerin lideri hâline gelir.

22. Noel Prensi: Kraliyet Bebeği / 5 Aralık

Aldovia'da Noel zamanı. Üstelik kraliyet bebeği de yolda. Amber ve Richard, oldukça eski ve kutsal bir ateşkes anlaşmasını yenilemek üzere uzaklardaki bir krallıktan gelen kraliyet mensuplarını ağırlar. Ancak paha biçilemeyen 600 yıllık anlaşmanın ortadan kaybolmasıyla barış riske girer ve kadim bir lanet aileyi tehdit eder.

21. Virgin River / 1. Sezon / 6 Aralık

Virgin River, sakin bir yaşam için uzak bir Kaliforniya kasabasına taşınan Melinda Monroe’nin hikayesini işliyor. Yeni bir sayfa açmaya karar veren Melinda, kasaba hayatının beklediği kadar basit olmadığını keşfedecektir. Robyn Carr’ın imzasını taşıyan 20 romandan oluşan seriden uyarlanan dizinin showrunner koltuğu Sue Tenney’e emanet.

20. Mariage Story / 6 Aralık

Marriage Story, evli bir çiftin New York'tan Los Angeles'a kadar uzanan boşanma hikayesini konu ediyor. Evlilkleri parçalanmak üzere olan bir yönetmen ve onun oyuncu olan karısına odaklanılan filmde, çifitn yıpratıcı boşanma süreçleri anlatılıyor.

19. The Confession Killer / 6 Aralık

The Confession Killer, cinayetten yargılanan Henry Lee Lucas adındaki bir adamın hayatına odaklanıyor. 80'li yılların başında Henry Lee Lucas, yüzlerce ailenin yas tutmasına neden olan faili meçhul cinayetleri işlediğini itiraf eder. Belgeselde, Henry Lee Lucas'ın itiraflarının ardında yatan gerçekler araştırılıyor.

18. Spirit Özgürce Koşuyor: Spirit’in Noel Hikayeleri / 6 Aralık

Düşen bir kaya ve büyük bir kar fırtınası yüzünden seyahat planları aksayan Lucky ve arkadaşları, Noel için eve zamanında dönmenin bir yolunu bulmalıdır.

17. Phantom Thread / 2017 / 7 Aralık

İngiliz modasının kalbinde yer alan ünlü terzi Reynolds Woodcock ve kız kardeşi Cyril, kendilerine özgü tarzları ile ülkenin önde gelenlerini giydirmektedir. Müzmin bir bekar olan Woodcock, hayatına giren kadınlarla arkadaşlık etmekte, onlardan ilham almaktadır. Genç, iradeli bir kadın olan Alma Reynolds’ın karşısına çıktığında ise işler değişir. Genç kadın Reynolds’un aklının başından alır ve kısa sürede onun ilham perisi olur. Reynolds’un kontrollü ve düzenli hayatı aşk kapısını çaldığında alt üst olur.
Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde 3 Oscar ödüllü aktör Daniel Day-Lewis, modacı Charles James'i canlandırıyor.

16. A Family Reunion Christmas / 9 Aralık

M’Dear ve kız kardeşleri, kilisedeki Noel gösterisi öncesinde şarkı söyleme becerileri üzerinde çalışır. Büyükbaba ise çocuklara önemli bir ders verir.

15. Riverdale / 3. Sezon / 11 Aralık

Küçük bir kasabada yaşayan sürrealist gençlerin hayatını anlatacaktır. Dışarıdan sakin ve şirin bir kasaba gibi gözüken Riverdale’in iç yüzü oldukça karanlık ve tuhaftır. Bu kasabada yaşananlar dışarıdan gelenler için garip olarak adlandırılabilir ancak içeride yaşayanlar için oldukça sıradandır.

14. 6 Underground / 13 Aralık

6 Underground, kenti suçlulardan kurtarmak için kendilerini ölü olarak gösterip, suçluların peşine düşen 6 kişilik milyalder grubun hikayesini konu ediyor. 2007'de başlayan uzun soluklu Transformers serisinin ünlü yönetmeni Michael Bay'in kamera arkasına geçeceği aksiyon filminin başrolünü Ryan Reynolds üstleniyor.

13. Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı / 18 Aralık

Tarihin internet üzerinde gerçekleşen en büyük insan avını anlatan bu belgesel dizisinde, bir katil internetin birinci kuralını çiğner: kedilere bulaşmayın.

12. The Witcher / 1. Sezon / 20 Aralık

The Witcher'ın fantastik hikayesinde, yüzyılı aşkın süredir bir arada yaşayan insanlar, cüceler ve elfler arasındaki barış sona erer ve yeni bir ırklar arası savaş patlak verir. The Witcher olarak nam salan acımasız suikastçı Geralt of Rivia, vaadedilen çocuğun doğumunu beklemektedir. Bu çocuk dünyanın tüm dengesini değiştirecek güce sahiptir.

11. The Two Popes / 20 Aralık

The Two Popes, Katolik Kilisesi'nde iki karşıt görüşlü güç sahibi adamın rekabetini konu ediniyor. Her iki lider de geçmişlerini ve modern dünyanın ihtiyaçlarını tartmalı, böylece Katolik Kilisesi'ni ileriye taşımalıdır.

10. Lost in Space / 2. Sezon / 24 Aralık

Uzayda kaybolan Robinson ailesi, 2. sezonda yine tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve kaçmak için mücadelesini sürdürüyor.

9. Pedro’nun İkinci Şansı / 24 Aralık

Efsanevi Meksikalı şarkıcı-oyuncu Pedro Infante, çapkın yanlarını törpüleyip cennete girme hakkı kazanabilmesi için bir taklitçinin bedeninde dünyaya geri gönderilir.

8. John Mulaney & the Sack Lunch Bunch / 24 Aralık

Daha önce pek çok komedi şovuyla karşımıza çıkan John Mulaney, the Sack Lunch Bunch’da ise kendinden yetenekli olduğunu söylediği çocuk dostları Sack Lunch Bunch ile yetişkin konularını gülünç biçimde ele alıyor. Bu yolculuğunda Mulaney’e Jake Gyllenhaal ve Natasha Lyonne gibi isimler de eşlik ediyor.

7. You / 2. Sezon / 26 Aralık

Kalbi kırık olan ve sevgisini bambaşka şekilde gösteren Joe’nun hayatı uzun zamandır kayıp olan kız arkadaşı yüzünden darmadağın olmuştu. Eski kız arkadaşı Joe’nun hayatını alt üst etmek için geri döndü. 1.sezonun sonunda karşısına çıkan Candace’in ikinci sezonda neler yaşayacağı merak ediliyor. Kendine yeni bir hayat kurmak için Candace’ten kaçan Joe, Los Angeles’a yerleşir. Cinayetle biten son ilişkisinden sonra kaçan Joe aşık olmak istemese de Love adında bir kadına aşık olur. Bu ilişkisinde neler yaşanacağı bilinmez. Bu sefer de cinayetle sonuçlanacak bir ilişki mi olacak yoksa gerçekten aşık mı?

6. Hızlı ve Öfkeli: Casus Yarışları / 26 Aralık

Hızlı ve Öfkeli: Casus Yarışları, bir grup yeni yetme, dünyayı ele geçirmeyi amaçlayan alçak bir örgütün kontrolündeki seçkin bir yarış ligine sızınca maceradan maceraya koşmasını konu edinecek.

5. Kevin Hart: Don’t F**k This Up / 27 Aralık

Bu belgesel dizisi, Kevin Hart’ı “Irresponsible” turnesi sırasında takip ediyor.

4. Atiye / 1. Sezon / 27 Aralık

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar.

Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder.

Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

3. The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened / 30 Aralık

Kusuo ve sözde arkadaşları, yeni psişik talihsizlikler yaşamak üzere geri döndü. Sanki önceden yeterince derdi yokmuş gibi, bu sefer daha da fazla sorunla karşı karşıya.

2. Alexa & Katie / 3. Sezon / 30 Aralık

Alexa kanseri arkasında bırakmaya çalışır, ama hayatına yeni giren bir insan yüzünden bu konuda epey zorlanır. Katie ise en iyi arkadaşının ona verebileceği tüm desteğe ihtiyaç duyar. Gençlik dizisi 3. sezonuyla geri dönüyor.

1. The Neighbor / 1. Sezon / 31 Aralık

Yetişkinlikle ve kız arkadaşıyla uğraşan 20’li yaşlardaki Javier, beklenmedik biçimde süper kahraman olur. Santiago García ve Pepo Pérez’in çizgi romanından uyarlandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dusunen_odun

ben Atiyeyi sikimsonik bir düz dram, entirika falan olacak sanıyodum lan, merak ettim şimdi.

ulas-c.-cakmak

Witcher'ın castını yapanların taaa... Triss Merigold ile Fringilla Viggo'yu Zenci yapmışlar. Ağzına ettiğimin Politik Doğrucuları.

dusunen_odun

triss zenci değil la

dusunen_odun

ve medyanın söz konusu durumu göz önüne alınınca bence gerçekten şükredilmesi gereken bir kast seçimi :D

selin-yucecay

Fringe ve Dr. House gelsin artık. Yetti canımaağğ

emre-dirik

ulan su wıtcher ı bekledıgım gıbi hıcbırseyı beklemedım...

Gizli Kullanıcı

Witcher bakalım beklediğim gibi olacak mı ?

Görüş Bildir