Görüş Bildir
Haberler
Nazlı Ilıcak Ve Nagehan Alçı'nın ’Kucağa Oturma’ Kavgası

Nazlı Ilıcak Ve Nagehan Alçı'nın ’Kucağa Oturma’ Kavgası

Onedio Medya
14.01.2014 - 23:42 Son Güncelleme: 14.01.2014 - 23:44

Nazlı Ilıcak Ve Nagehan Alçı'nın ’Kucağa Oturma’ Kavgası

CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında yine Nagehan Alçı ile Nazlı Ilıcak arasında tartışma yaşandı. Programa Altan Öymen'in yerine katılan Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak arasında ''Operasyonel gazetecilik' tartışması çıktı.

Ilıcak, Selvi'nin '15 ay önce soruşturma tamamlanmış neden bugün bekleniyor' şeklindeki tezi üzerine 'Operasyon 14 ay önce bitmedi, 52 gün önce teknik takip bitti. Gerçeğe aykırı konuşuyorsunuz' dedi. Selvi'nin 'Başsavcı Turan Çolakkadı'nın açıklamalarına ne diyorsunuz?' çıkışı üzerine Ilıcak 'Operasyonel davranıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayın' dedi.

Ilıcak'ın bu sözleri üzerine öfkeyle söze giren Nagehan Alçı, 'Siz kendi yaptıklarınız hakkında başkalarını suçluyorusunuz' dedi. Ilıcak'ın 'Sen neden karışıyorsun, Abdülkadir Bey'in avuklatı mısın' dedi. Alçı ise 'Karışırım, ben adaletin yanındayım' dedi.

Moderatörlüğü üstlenen Kadri Gürsel tartışmaya son verdi. Ilıcak ise programın ilerleyen bölümlerinde Selvi için söylediği 'operasyonel gazetecilik' sözlerini düzeltti ve 'Tamam operasyon yapmıyorsun ama yapılan operasyona farkında olmadan hizmet ediyorsun' dedi.

'VESAYETİN KUCAĞINA OTURDUN'

Nagehan Alçı, 'Ben 28 Şubat döneminde dikdurdum, vesayete karşı çıktım' deyince Nagehan Alçı 'Siz o dönem askeri vesayete karşı çıktınız ama bugün başka bir vesayetin kucağına oturdunuz' dedi. Alçı'nın bu sözlerini duymayan Ilıcak, ilerleyen dakikalarda kendisine gelen uyarı üzerine bu sözlere tepki gösterdi ve Alçı için 'Kara propaganda yapıyorsun' dedi.

Haber Artı

Kaynak: http://www.haberartiturk.com/gundem/n...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0