Görüş Bildir
Haberler
Müzeyyen Senar Bakımevinde

Müzeyyen Senar Bakımevinde

FreiGeist
08.01.2015 - 10:36 Son Güncelleme: 08.01.2015 - 14:54
İçeriğin Devamı Aşağıda

Bodrum'da kızı ve oğlu ile yaşayan Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, bugün ambulans ile İzmir'in Urla İlçesi'ndeki Darüşşafaka Yaşlı Bakımevi'ne sevk edildi.

Bodrum'un Yokuşbaşı Mahallesi Bayram Sokak'ta kızı Feraye ve oğlu Ömer Işıl ile birlikte yaşayan Türk Sanat Müziği'nin efsane ismi 96 yaşındaki Müzeyyen Senar, bugün özel ambulansla evinden alındı.

Senar, İzmir'in Urla'daki Darüşşafaka Cemiyeti Urla Yaşam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne götürüldü.

Merkez yetkilileri Senar'ın akşam saatlerinde kızı Feraye Işıl ile birlikte gelerek bundan sonraki bakım, tedavi ve yaşamını sürdüreceği üniteye yerleştirildiğini belirtti.

Feraye Işıl, yaptığı açıklamada 'Annem 98 yaşına geldi. Yaşı, hastalığı ve bakım şartları ağırlaştı. Sık sık doktora ve hastaneye götürüp getirmek onun için çok zor oluyordu. Daha rahat ortamda beş yıldızlı bir ortamda sağlık, bakım ve tedavilerinin devam etmesi için buraya getirdik. Ben de sıklıkla hep yanında olacağım. Şu anda korkulacak endişe edilecek bir durum yok' dedi.

Kısmı felç geçiren ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan Senar uzun zamandır konuşamıyor.

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Heeey gidi Müzeyyen Senar şu gözler kulaklar seni izliyip dinleyebildi ya çok şanslıyım..Benim çocuğum seni izliyemiyecek dinliyecek ama bilemiyecek Acil şif... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Hey gidi koca çınar: Müzeyyen Senar.

d.

kıyamam sana ya nasıl bakıyor..