Mustafa'ya Tuvalet Terliğiyle Vurmak İsteyenleri Buraya Alalım! 'Sen Anlat Karadeniz'in Son Bölümünde Neler Yaşandı?

2.3bPAYLAŞIM

Sen Anlat Karadeniz, bu hafta da aksiyon dozu yüksek bir bölümle ekrana geldi. Yeni bölüme geçmeden önce, geçen hafta neler yaşandığını bir hatırlayalım.

Ağlamaktan Helak Olduk! Sen Anlat Karadeniz'in Heyecan Dolu Son Bölümünde Neler Oldu? - onedio.com
Ağlamaktan Helak Olduk! Sen Anlat Karadeniz'in Heyecan Dolu Son Bölümünde Neler Oldu? - onedio.com

Geçen haftaki bölümü, Vedat'ın Nefes'le Yiğit'i ele geçirmesi ile bitirmiştik. Tahir ise hala Batum'da Nefes'ten haber beklemekteydi. Peki, bu hafta neler yaşanmış hep birlikte göz atalım...

Nefes'in onu öldürmek istemesi yüzünden daha da deliren Vedat, Nefes'e bu yaşananların bedelini ödetmeye kararlıydı.

Vedat, Yiğit'le Nefes'i yakalar yakalamaz anne oğlu birbirinden ayırdı. Yiğit'i adamlarından biriyle İstanbul'a gönderen Vedat, Nefes'i de koca Gürcistan'da nasıl bulduğundan emin olamadığımız bir harabeye getirdi. Psikopatlık kotasını doldurmakta zorlanmayan Vedat'ın yanında bir bavul getirdiğini gördük. Bavulun içinde Tahir'le Nefes'in ilk karşılaştığı gün Nefes'in üzerindeki beyaz elbise vardı.

Nefes'e zorla bu elbiseyi giydiren Vedat, silahını çekip Nefes'in alnına dayadı.

Nefes'in hala aramamış olması, Tahir'i huzursuz etmişti. En sonunda dayanamayıp kendisi aradı. O sırada üstünü değiştirmeye çalışan Nefes, Tahir'in verdiği telefonu açıp gizlice bir köşeye sakladı. Vedat'la Nefes'in konuşmalarını duyan Tahir, işlerin ters gittiğini anlayıp harekete geçti.

Tahir ne yapması gerektiğini düşünürken, bir yandan da Vedat'ın Nefes'e acı çektirmesine an be an şahit oluyordu.

Vedat, ilk gece olanlardan bahsetmeye başlayınca Tahir de Nefes'in parmaklarının kendisi yüzünden kırıldığını öğrenmiş oldu. Nefes, son bir umutla yerlerini Tahir'e anlatmaya çalışıyordu. Niko'nun onları ele verdiğini ve hala Gürcistan'da olduklarını Vedat'a çaktırmadan Tahir'e duyurdu. Ancak zaman yoktu. Vedat, Nefes'i öldürmek üzereydi. Vedat, Nefes'e son duasını etmesini söyledi ve ardından bir silah sesi duyduk.

Mustafa ise kardeşinin hayatını kurtarmak için Eyşan'ı kaçırmıştı. Yayladaki evin elektrikleri kesilince Eyşan, Mustafa'nın hiç beklemediği bir tepki verdi.

Genelde sakin mizacı ve soğukkanlı tavırlarıyla tanıdığımız Eyşan, bir anda korkudan yere sinmişti. Mustafa, Eyşan'ı o halde görünce sakinleşmesi için yanında kaldı. Her hafta Nefes'e etmediği laf kalmayan Mustafa'nın bu şefkatli tavırları sinir bozucu olmaktan öteye geçemedi. Nefes'i 'sözde' kocasından korumak için kılını bile kıpırdatmayan Mustafa, Eyşan bekar bir kadın diye kendisini korunmaya layık gördü anlaşılan!

Tahir, Nefes'in öldüğünü sandığı için nereye saldıracağını şaşırmıştı. Onun bu çaresizliği hepimizin yüreğini acıttı...

Tahir'in telefon kapanmadan önce son duyduğu şey, Nefes'in Yiğit'i kendisine emanet ettiğiydi. Bu yüzden ne olursa olsun Yiğit'i bulmaya ve onu korumaya kararlıydı, ayrıca Nefes'i ölü ya da diri Vedat'ın eline bırakmamaya da ant içmişti.

Tahir, Nefes'in verdiği ipuçlarıyla Niko'nun peşine düştü ve Gürcistan sokaklarında sıkı bir kovalamaca sahnesi seyrettik.

Sonunda Niko'yu yakalamayı başaran Tahir, Nefes'i nereye götürdüklerini öğrendi ve İdris ile birlikte yola koyuldular. Niko'nun verdiği adrese giden ikili, Vedat'ın adamlarının binanın çevresinde nöbet tuttuklarını görünce Nefes'in yaşadığını anladı. Peki, Nefes nasıl hayatta kalmıştı?

Vedat, Nefes'i öldürmek için silahını çekse de onu vurmayı başaramamıştı. Nefes'e olan zaafı, onu öldürme isteğinden ağır basmıştı.

Tabancayı havaya doğru ateşleyen Vedat, Nefes'i öldürememiş olmasının yarattığı ruh haliyle bağırıp ağlamaya başladı. Nefes yere çökünce onun yanına gitti ve o sırada Tahir'in verdiği telefonu görüp iyice delirdi.

Öfkesini Nefes'ten çıkarmaya başlayan Vedat'ı durdurmak mümkün değildi. Ta ki Nefes, Vedat'ın tabancasını ele geçirene kadar...

Nefes, Vedat'ın onu öldüremeyeceğini anlamıştı. Bu yüzden, oğluna kavuşabilmek için silahı kendi çenesine dayayıp Vedat'ı tehdit etti. Eğer Vedat, oğlunu hemen getirmezse ya da adamlardan biri içeri girmeye çalışırsa gözünü kırpmadan kendini vuracağını söyledi.

Mustafa ise gece verdiği tepki yüzünden Eyşan'ın geçmişini sorgulamaya başlamıştı. Yoksa Eyşan'ın kabuslarının sebebi Vedat mıydı?

Eyşan, Mustafa'ya Vedat'ın 'onun kahramanı' olduğunu söyledi. Mustafa, Eyşan'ın söylediklerini pek ciddiye alamasa da hakikat buydu. Vedat, Eyşan için cinayet işlemişti. Mustafa'nın Eyşan'a olan merakı bizim gibi herkesi rahatsız etmiş olmalı...

Ağabeyleri binbir dertle uğraşadursun, o sırada Yangaz Murat'la Nazar Hanım 'manitacılık' oynamakla meşgullerdi.

Fitne ve fücurlukta bir dünya markası olmaya aday Nazar ile sevgili olmak için çırpınan Murat, Mustafa ile Eyşan'ın kaldığı yayla evine Nazar'ı da götürdü. Tabii, Nazar hemen Mustafa ile Eyşan'ı fark etti ve durumu Asiye'ye yetiştirdi.

Sabaha kadar elinde tabancayla gözünü kırpmadan bekleyen Nefes, Tahir'in nerede kaldığını merak ediyordu.

Vedat, Tahir'in gelmeyeceğini söylese de, Tahir aslında Nefes'i kurtarmak için dışarıda doğru zamanı kolluyordu. Tahir, bir şekilde Nefes'e işaret vermeyi başarınca Nefes de Vedat'ın dikkatini dağıtarak Tahir'in içeri girmesine yardım etti. Ve Tahir, Nefes'e yaşattıkları yüzünden Vedat'ı dövmelere doyamadı. (O tokatların acısını biz taa buralardan hissettik!)

Yiğit'in yerini öğrenmek için Eyşan'ı tehdit etmeye karar veren Tahir, Vedat'ı omzundan ve bacağından vurdu.

Nefes, Eyşan'ın Mustafa'nın elinde olduğunu Tahir'e söylemişti. Vedat'ın yaralı haldeki fotoğraflarını çeken Tahir, Mustafa'yı arayarak Eyşan'dan Yiğit'i teslim etmesini istedi. Yiğit'i Trabzon'a getirdikleri an Tahir de Vedat'ın yerini Eyşan'a söyleyecekti.

Yiğit, Mustafa'ya teslim edildi; Tahir'le Nefes ise Yiğit'i almak için yola koyuldu. Sonunda güvende olduklarını düşünseler de işler pek umdukları gibi gitmedi.

Yiğit'i almak için gittikleri yerde Vedat'ın adamları ile karşılaştılar. Vedat, Eyşan'ın köstebeği olan Bülent'i öldürüp önlerine atmıştı. Üstelik, dün gece Mustafa'ya teslim edilen Yiğit nasıl olduysa artık Vedat'ın elindeydi.

Mustafa, Vedat'tan istediği itirafı alıp Yiğit'i Eyşan'a vermişti!

Vedat'ın Nefes'in ağabeyini öldürdüğünü söyleyen video ve mektubu elde eden Mustafa, karşılığında Eyşan'ı serbest bırakmış ve Yiğit'i de onlarla göndermişti. Yaptığı şey yüzünden sövmelere doyamadığımız Mustafa, sadece bununla da kalmayıp bir de kendini vurdu. Artık gelecek hafta Tahir'e ne yalanlar söyleyeceğini siz düşünün!

Sen Anlat Karadeniz, geçen haftaki reytinglerini geçip totalde 21.38 alarak yine zirveye oturdu!

Sosyal medyada ise çarşamba akşamının en çok konuşulan dizisiydi. Bakalım, dün akşamki bölüm izleyicilerden nasıl tepkiler almış?

Mustafa Kaleli kendini bize nasıl affettirecek, bilmiyoruz...

Hepimiz isyanlardayız!

Nefes'in sonunda Tahir'e ağabeyinden bahsetmesi, yüreklere su serpti.

Merak edenler için yeni bölüm fragmanını şuraya bırakalım 👇

Bu haftadan itibaren, sizin oylarınızla 'Haftanın En İyi Performansı'nı belirleyeceğiz. Sizce bu bölüme kim damgasını vurdu? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Tahir
Nefes
Vedat
Eyşan
Mustafa
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vilyimvolis

Güzelim kızı Samara'ya çevirdi pezevenk

nomco

cinsel şiddet dizilerde bu kadar reyting yaparken insanların kendilerini şiddet karşıtı sanması ilginç.. ilginizi çekiyor, haber bültünlerinden bahsetmiyorum bile.. gereksiz

taejeonmin

niko'nun yönetmen olduğunu öğrenince şok geçirdim bir

omeravc912gmail.com

izlemiyorum muhtemelen de izlmem

Gizli Kullanıcı

Yaklaşık 4 yıldır yabancı dizi izliyorum arada kardeş payi leyla ile mecnun gibi muhteşem dizileri izlesem de gerçek manada kendi kültürüme doyduğum bir dizi olmamıştı. ilerde bozar mı bilmem fakat ses yönetmeni görüntü yönetmeni bizzat osman sınav muhteşem bir iş çıkarmış. Şiddete özendirme yok aksine bi şiddete ne kadar maruz kalırsanız kalın durumu kabul etmemeniz gerektiği öğütleniyor. Bununla birlikte acı çeken insanlara karşı illa akrabalık sevgililik arkadaşlık gerekmedigi mazluma kucak acmak gerektigi vurgulaniyor.Cami imamından tutun da tesettürlü avukata kadar bizim hayatımızı anlatıyorlar. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Eleştirecekseniz önce tecevuzcusune aşık edilen dizileri magandaligi havalı bi şeymiş gibi gösteren dizileri eleştirin

Gizli Kullanıcı

duygularimin tercumani oldun. yorumun altina imzami atiyorum :)

brsn-nsli

Alkışlıyorum :)) tespit süper olmuş.

Görüş Bildir