Görüş Bildir
Haberler
Melih Gökçek'ten Belge İddiası: Mansur Yavaş'ın Siyasi Hayatı 3 Ayda Bitecek

etiket Melih Gökçek'ten Belge İddiası: Mansur Yavaş'ın Siyasi Hayatı 3 Ayda Bitecek

Batuhan
19.05.2022 - 08:43

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş hakkındaki iddialarını sürdüren Gökçek, elinde belgeler olduğunu öne sürerek, 'Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

'Cumhurbaşkanı tarafından istifam istendi. Cumhurbaşkanı'nın emrine uyarak belediye başkanlığı görevini bırakıyorum' diyerek, 28 Ekim 2017'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan ayrılmak zorunda kalan Melih Gökçek'in gündeminde yine Mansur Yavaş vardı. Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın bir kez daha CNN Türk'teki programında ağırladığı Gökçek, elinde belgeler bulunduğunu öne sürerek, 'Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek' iddiasında bulundu.

"Anket yapılsa sonuç 'Gökçek yolsuzluk yaptı' çıkar"

"Anket yapılsa sonuç 'Gökçek yolsuzluk yaptı' çıkar"

Gökçek, 'Sizin programınızda ben bant gösteremiyorum. Ben başka bir televizyon programında Mansur Yavaş'ın yaptığı icraatlarla ilgili bantları göstereceğim. Yalan söylediğini birebir kendi sesinden ispat edeceğim. Millet görünce bunu böyle diyecek' ifadesini kullandı.

Gökçek, 'Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı diye anket yapılsa sonuç ne çıkar' sorusuna ise 'Melih Gökçek çıkar. Sebebi de Mansur Yavaş'ın sosyal medyada yaptığı kampanya. Gece gündüz kampanya yapıyor' yanıtını verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
117
59
49
8
3
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
bilal çağlar

mansur yavaşı senin gibi şaklabanlara yedirmeyiz

moonlight

MALLLL

bilal çağlar

sen delikanlılığına reisine gösterseydin adamın bir sözüyle seçilmiş belediye başkanlığından istifa ettin gerçi o seçimi de hileyle kazanmıştın