Görüş Bildir
Haberler
TV
MasterChef Dilara ve Sergen Sevgili mi? Dilara Başaran Aşk İddialarına Yanıt Verdi: Çok Seviyorum Onu...

MasterChef Dilara ve Sergen Sevgili mi? Dilara Başaran Aşk İddialarına Yanıt Verdi: Çok Seviyorum Onu...

GNS
10.01.2022 - 19:06

MasterChef 2021 kadrosuna damga vuran isimlerden biri olan Dilara Başaran, elenmesinin ardından yarışmaya dair açıklamalarda bulundu. MasterChef macerasının sona ermesi ile vedası esnasında yaptığı konuşmayla herkesi duygulandıran Başaran'ın, Sergen Özen ile aralarında aşk iddiaları dolaşmaktaydı. Dilara Başaran, Sergen ile sevgili olup olmadıklarına dair açıklamada bulundu. Peki MasterChef Dilara ve Sergen sevgili mi? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

MasterChef Türkiye kadrosunun ilk 5'inde yer alan yarışmacı Dilara Başaran, elenmesinin ardından yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Yarışma esnasında pek çok eleştiriye maruz kalan Başaran'ın aynı zamanda, diğer bir MasterChef yarışmacısı Sergen Özen ile aralarında ilişki olduğu iddiaları atılmıştı. Dilara Başaran konuya açıklık getirdi. İşte o açıklamalar...

MasterChef Dilara ve Sergen Sevgili mi?

MasterChef Dilara ve Sergen Sevgili mi?

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun son 5 yarışmacısından biri olan Dilara Başaran, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap etkinliği düzenledi. Sergen Özen ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar hakkında açıklama yapan Başaran, ''Bu soru o kadar fazla geliyor ki... 100 sorudan 99'u 'Sergen'le sevgili misiniz?' Hayır, Sergen benim çok yakın arkadaşım. Çok seviyorum onu ama sevgili değiliz. Üzgünüm...'' şeklinde durumu açıklığa kavuşturdu.

MasterChef'ten Kimseyle Aşk Yaşamıyorum!

MasterChef'ten Kimseyle Aşk Yaşamıyorum!

''Milhan'la sevgili misiniz?'' sorusunu cevaplayan Dilara Başaran, ''Bu soruya nasıl cevap vereyim Allah'ınızı seviyorsanız! Ben yarışmaya başladığımdan beri herkesle bir haberim çıktı. Anlıyorum, insanlar böyle olsun istiyor ama Milhan benim kardeşim gibi'' diyerek, MasterChef'te herhangi biriyle aşk yaşamadığını ifade etti.

Benim İçin Problem Değil

Benim İçin Problem Değil

Yarışmadaki agresif tutumu ile eleştirilere maruz kalan Dilara Başaran konu hakkında ''Kimin benim hakkımdaki görüşlerini değiştirebilirim ki? Zaten herkes beni sevseydi, o sahte olurdu. Saygısızlık boyutuna ulaşmadığı sürece eleştiriye açığım. Benim için problem değil'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
3
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?