Görüş Bildir

Mart Biterken Soğuk Hava Alarmı! İstanbul'da Kar Yağışı Başladı

Haberler
> Mart Biterken Soğuk Hava Alarmı! İstanbul'da Kar Yağışı Başladı

 Türkiye, Sibirya üzerinden gelen yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisine girdi. Yağışların pazar gününe kadar sürmesi bekleniyor.

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre bugün Marmara, Ege'nin iç kesimleri, İç Anadolu'nun batısı ile Karadeniz'in iç kesimleri kar yağışlı; Ege ve Akdeniz bölgelerinin kıyı kesimleri ile Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgeleri sağanak yağışlı olacak. Doğu illerinde kuvvetli lodos etkisini sürdürürken, yağışların Adana, Mersin, Hatay çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Ankara'da da kar yağışı etkili oldu

Ankara'da da kar yağışı etkili oldu

İstanbul'da sabah saat 06.00 sıralarında önce dolu, ardından kar yağışı başladı. Yağış nedeniyle kar örtüsü oluşmaya başladı.

Ankara'da da gece saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oldu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre kar ve sağanak Türkiye'nin büyük bölümünde etkili oluyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre kar ve sağanak Türkiye'nin büyük bölümünde etkili oluyor.

Bolu Dağı'nda dün başlayan kar yağışı etkisini artırarak devam ediyor.

Bolu Dağı'nın D-100 kara yolu Düzce geçişinde gece yarısından itibaren yoğun bir şekilde etkili olan kar yağışı, ulaşımı olumsuz etkiliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
3
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Bozkurt

Mikail'in vardiyası da bizimle aynı galiba. Bu soğuk ve yağışlı hava neden özellikle mesai başlama saatine denk geliyor?

simurg

üff kurtulamayacağız bu doğal gaz faturasından, nisan geldi diye seviniyordum. hayata bak tüm maaşım fatura ve mutfağa gidiyor :(