Görüş Bildir
Haberler
Maraşlı 19. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 19. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
21.05.2021 - 18:23

Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Celal mahkemeye çıkar ve tutuksuz yargılanarak duruşma ileri bir tarihe alınır. Mahur Celal'in hapisten çıkmasına oldukça öfkelenirken Celal uzaktan Mahur'u izler. öte yandan Celal bir başkasının kapısını çaldığında kapıyı açan kadın şaşırır ve Celal'e Mehmet diye seslenir. İşte Maraşlı 19. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Maraşlı Son Bölüm Özeti

Maraşlı Son Bölüm Özeti

Aziz'den, Necati'nin öz oğlu olduğunu öğrenen Savaş şoke olur. Aziz zamanında dna testi yaptırdığını ve emin olduğunu söyler. Necati'nin ağabeyi olmadığını öğrenen Savaş büyük bir ihanete uğradığını anlar. Savaş, Necati ile buluşur ve bu gerçeği söyler. Savaş, Necati'den nasıl intikamını alacaktır? Aziz ve İlhan'ı ne beklemektedir?

Vicdan muhasebesi yaşayan Necati, Savaş'tan öz babasının Aziz olduğunu öğrenir ve bir şok daha yaşar. Aziz ve İlhan'ı kurtarmak için Maraşlı'dan yardım ister. Maraşlı bu teklifi kabul eder. Maraşlı, Savaş'ın evine giderek Aziz ve İlhan'a ulaşmak isterken Polis baskın yapar. Maraşlı tutuklanır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın