Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Kabe Fotoğrafının Yere Serilmesine Tepki Gösterdi

Anasayfa > Ajans

Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Kabe Fotoğrafının Yere Serilmesine Tepki Gösterdi

KONYA (AA) - Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformundan, Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin, 'Harem-i Şerif'i sapkın inanç ve uygulamalarına alet ederek toplumu provoke eden davranışları sergileyen kişileri ve zihniyeti lanetliyoruz.' değerlendirmesinde bulunuldu.

Platformdan yapılan yazılı açıklamada, Boğaziçi Üniversitesine rektör atamasına karşı başlatılan eylemlerin parçası olarak Harem-i Şerif'i kendi inanç ve uygulamalarına alet eden bir grubun, toplumu provoke eden davranışlar sergilediği belirtildi.

'En son eylemiyle alçak LGBT+ hareketi yine karşımıza çıktı ama bu sefer harim-i ismetimize kastederek, Kabe-i Muazzama'yı hedef aldı.' ifadeleri kullanılan açıklamada, 'Harem-i Şerif'i sapkın inanç ve uygulamalarına alet ederek, toplumu provoke eden davranışları sergileyen kişileri ve zihniyeti lanetliyoruz.' ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: aa:text:20210131:23631287
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?