Kitap Okuyan Erkeklerin Oldukça Seksi Olduklarını Gösteren 12 Fotoğraf

 > 
8.8bPAYLAŞIM

Sıkı Instagram takipçileri bilecektir, yakın zamanda HotDudesReading (Kitap okuyan seksi erkekler) diye bir Instagram hesabı açıldı ve takipçi sayısı bu kısa süreye rağmen 200 bine dayandı. Hesabı açanlar gizli kalmayı tercih ediyorlar. Ama takipçileriyle metroda gördükleri kitap okuyan seksi erkeklerin fotoğraflarını paylaşıyorlar. Kadınlar, görünüme önem verdikleri kadar, zekaya da önem verirler sözünü kanıtlar nitelikte bu fotoğraflar. Ayrıca fotoğrafların altına eklenen açıklama yazıları da bir harika. Vakit kaybetmeden, hesapta fotoğrafları paylaşılan yakışıklılara geçelim:

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/2015/02/11...

1. Bushwick'li delikanlı

"Okuduğu kitap çok popüler olmayabilir ama ilerde mutlaka olur.. Muhtemelen Bushwick'te bir partide tüm gece dans etti ama hala kusursuz görünüyor. Albüm koleksiyonunu görmek için neler vermezdim ki."

2. Hem şık hem sakallı bu yakışıklı..

"Şık erkek alarmı!! Ne okuduğunu bilmem ama sakalının hoşluğuyla yarışamaz, buna eminim. Hayallerimi süsleyen profesör gibi! Tabii daha iyi bir saçla. "

3. Clark Kent

Aaah ah.. Bu Clark Kent görünümlü yakışıklı da memleketi Krypton'dan yeni gelmiş de, metroda biz normal insanlarla takılıyor gibi. Yani şimdi şurada düşüp bayılıp, beni kurtarmasını isterdim tabii ama önce "Yüzyıllık Yalnızlık"ı bitirmesine müsaade edeyim bari."

4. Ders çalışmayı seven bu yakışıklı..

"Çok sevimli gözükmüyor mu? Elindeki kitapla ders çalışıyor herhalde, mm belki de kodlama öğreniyordur. Ne olursa olsun, amaçları olan bi' erkeğe benziyor. Annesinin onunla gurur duyduğundan eminim. Zaten, o da annesini görmeye gidiyordur şimdi..."

5. Bazıları gösterişsiz sever.

"Şu kazanovaya bakın hele.. Henüz bilmiyor fakat okuduğu kitap, büyük şehirlerde insan etkileşimlerinin çok önemli olduğundan bahsediyor. Ah keşke yüzünü o sayfalardan kaldırsa da, ben yatak odamda anlatsam o etkileşimi ona.."

6. Bu uzun ve yakışıklı adam..

"Bu karanlık, uzun ve sakalları gür yakışıklı, romanlardan fırlamış herhalde. Çünkü gerçek olamayacak kadar harika. Büyük sabırla beklediği şey metro değil de, ben olsaydım n'olurdu ki?"

7. Kesin bankacı..

"Günaydın yakışıklı ve bekar adam! Hiçbir şey bana alyansı olmayan bir bankacıdan daha çok umut veremez.. Amerikan Sapığı'ndaki Patrick Bateman gibi tehlikeli biri derdim ama siyah ayakkabıların içinde mavi çorapları görünce, zararsız, hoş bir çocuk dedim. Çok büyük ihtimalle, kulaklıkta da Taylor Swift çalıyor.."

8. Moby Dick seven yok mu?

"Yakışıklı göründüüü! Bu hoş adamı, kalabalığın arasında Moby Dick okurken yakaladım. Denizde bir sürü balık var evet.. Ama keşke oltama bu beyaz balina takılsa.."

9. Kıvanç mı o?

"Bu dağınık saçlı yakışıklıyla sabah yolculuğunda karşılaştım. Heykel dersine gidiyordur herhalde. Okuduğu şey savaş-sonrası Rus edebiyatından kısa öyküler olabilir ama aklı hala sabahleyin seviştiği Fransız kız arkadaşı ve birlikte yedikleri tostta.."

10. Tam bir kitap kurdu..

"Körün istediği bir göz, allah verdi iki göz. Elinde kitap, okuyan adamları gördüğümde takdir ediyorum ama bu yakışıklı da bir çanta dolusu var.. Muhtemelen şimdi eve gidecek, bir kadeh Cabarnet Sauvignon şarabını alacak, arkada The Doors çalacak.. Dışarıda kar yağıyor olabilir ama bu adam beni nasıl ısıtacağını iyi biliyor gibi..."

11. N'aber Frodo?

"Elijah Wood görünümlü bu yakışıklı, hobbit değil, oldukça iri. Herhalde haftasonları golden retriever köpeğiyle beraber Berkshire'da geçiriyordur. Yürüyüş yapıyor, o kocaman elleriyle odun kesiyordur.. Bırak Berkshire'ı, bu delikanlı Orta Dünya'ya gitse, peşini bırakmazdım herhalde.."

12. Okumaya dalmış..

"O-hoo! Edgar Allan Poe'ya o kadar kaptırmış ki kendini; ne trenin gürültüsünü duyuyor ne de Gammaz Yürek'imin ( Edgar Allan Poe hikayesi) kalp atışlarını.. Tamam, kitaba odaklanışını takdir ediyorum ama biraz da dikkatini başka şeylere versin canım.."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ambrose

Muhtemelen dışarıda kitap okuyacak duyarlılıkta olan bu arkadaşlar bu sığ yorumlardan pek haz etmeyecektir. Sırf dış görünüş odaklı yorum ve yakıştırmaları geçtim, gizlice fotoğraf çekmek başlı başına etik bir durum değil.

dertcilekeder

farklı bir abazan yaklaşımı olmuş. ilginç

Gizli Kullanıcı

la bunların çoğu ders notu okuyor :) kızlarıda anlamıyorum ki, seksi olacak,kitap okuyacak,düzgün fiziği olacak,kültürlü olacak vs vs vs. ulan öyle erkek olsa günümüz erkeklerinin yarısı ibneliğe geçer, yapmayın bu işleri kızlar, gidin bi sigortalı koca bulun okumayı sevmiyorsa akşam filmini izletirsiniz.

marjinaldolmuscu

yeni bir merve ç geliyor gibi. ama bu biraz erkek övücü gibi. gibi gibi gibi gibi hahaha Ah keşke yüzünü o sayfalardan kaldırsa da, ben yatak odamda anlatsam o etkileşimi ona.." nedir ya :D

ahmtottroglu

Bu tiplerin ayağına beyaz çorap giydir,eline tespih ver;yine de etkilenirsiniz.Yanımda ansiklopedi taşısam bile ben aynı etkiyi yaratamam,üzgünüm kızlar.

Görüş Bildir