Kill Bill Setindeki Kaza Sahnesi Yüzünden Tarantino'yu Kendisine Zulmetmekle Suçlayan Uma Thurman O Görüntüleri Paylaştı

-

Uma Thurman geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Kill Bill filminin çekimlerinde Quentin Tarantino’nun kendisine zulmettiğini söylemişti. Dublörsüz çekilen sahne yüzünden sakatlanma tehlikesi yaşayan Uma Thurman, Kill Bill setindeki o görüntüleri paylaştı.

Tarantino'nun ısrarı üzerine çekilen sahne yüzünden ciddi bir kaza geçiren Uma Thurman, Instagram üzerinden paylaştığı görüntülerle birlikte bir açıklama da yaptı.

"Bu videoyu, geçtiğimiz günlerde verdiğim röportaj üzerine atıyorum. Bu olayın suçlusu aslında ihmalkarlıktı. Quentin Tarantino bu konuda çok pişman olduğunu ve yıllar sonra da olsa bu görüntüleri bana verdi. Ben de adaletin asla mümkün olmayacağı bir olay olmasına bakmadan gün ışığına çıkarmak için paylaşıyorum. Bu olayda sadece Lawrence Bender, E. Bennett Walsh ve Harvey Weinstein sorumludur. Olay olduktan sonra yalan söylediler ve olayı örtbas etmeye çalıştılar."

Video:

Tarantino, aracın ve yolun güvenli olacağı garantisi vererek Thurman'ı istemediği halde dublörsüz oynamaya ikna ettiği için duyduğu üzüntüyü ''Kariyerimdeki en büyük pişmanlık'' diye ifade etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

InstagramQuentin Tarantinoolay
Görüş Bildir