Görüş Bildir

Kılıçdaroğlu: 'MİT'in İçinde Bir Grup CHP'ye Operasyon Yapıyor'

Anasayfa > Gündem

CHP lideri Kılıçdaroğlu, partiyi karıştırmak için MİT'in dışında bir ekip kurulduğunu ve bu ekibi de yine MİT'ten bir ismin koordine ettiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MİT'in partiyi karıştırmak için özel bir grup oluşturulduğunu iddia etti. Kılıçdaroğlu, MİT'ten de bir ismin bu gruba liderlik yaptığını söylerken, partilileri uyardı bu tuzağa düşülmemesini istedi. 

Doğan TV Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaları Kanal D Haber'de anlattı.  Kılıçdaroğlu, 'AKP'nin derin devleti ve MİT içinde bir grup CHP'yi karıştırmak için operasyon yapmaya çalışıyor. Hiç bir CHP'linin bu tuzağa düşmemesi lazım. Başta kendini ulusalcı olarak tanımlayan arkadaşlar' dedi. 

'AK PARTİ'NİN DERİN DEVLETİ' 

Kılıçdaroğlu AKP'nin derin devleti ve MİT içinde bir grup tarafından verilen talimatları da bildiğini de ima etti. Kılıçdaroğlu, talimatlardan biri de şu dedi: 

'CHP, Kürtlerin ve alevilerin partisi olarak gösterilmeye çalışılıcak. Amaç bu algıyı yerleştirmek.' 

PARTİLİLERİ UYARDI 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, CHP'lilere tuzağa düşülmemeli uyarısında bulundu.

  • CNNTürk
Kaynak: http://www.cnnturk.com/video/turkiye/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
cnsfrd

doğru söylüyo olması mı, bunu söylüyo olması mi yoksa bunların olabilir olması mı daha vahim?

batuhan gezer

yav arkadaş sen muhalefetini adam gibi yaptın partini en iyi şekilde temsil ettin ak partililer için korkulacak hale geldin onlarda sana mit ile beraber oper... Devamını Gör