Kendisinden 30 Yaş Küçük Yeni Eşinin "Para Avcısı" Olmadığını, Yalnızca Aşık Olduğunu İleri Süren İş Adamı

-

Aradaki yaş farkına rağmen oldukça mutlu olduklarını söyleyen çiftin hikayesini sizler için Mirror'dan derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/world-news...

Müstehcen bir restoranın emekli sahibi Steve Zielinski, oldukça maliyetli bir boşanmanın ardından bir daha evlenmemeye yemin etmişti.

Yalnız 67 yaşındaki Steve'in bu yemini, kendisinden 37 yaş küçük sevgilisiyle tanışınca bozuldu. 29 yaşındaki kişisel antrenör ve blogger Emily Charman ile Steve geçen ay Avustralya'da dünya evine girdi.

Steve, herkesin verdiği tepkinin aksine eşinin para avcısı olmadığı konusunda ısrarcı. Ayrıca aralarındaki yaş farkının da herhangi bir soruna yol açmadığı konusunda kendine güveni tam.

"İnsanlar bana 77 yaşıma geldiğimde ve eşim 40 yaşına geldiğinde ne olacağını soruyorlar. Ben de şimdiki gibi olacağımı söylüyorum."

Steve'in kariyer yolculuğu da oldukça ilginç. Ünlü restoranında insanların çıplak yemek yemesini sağladığından bu yana resmen servet elde etmiş.

Bu tartışmalı geçmişi nedeniyle ortaya çıkan fotoğrafları, 2017 yılında politikaya girme umutlarını bir anda ortadan kaldırdı. Ama bütün bunlar, sevgili eşiyle sekiz yıl önce bir kahve dükkanında tanışan Emily'i etkilememiş. O zamanlar Avustralya'da kişisel antrenör olarak hayatına başlayan Emily henüz 22 yaşındaydı.

"Ben neredeyse 60 yaşındaydım. Benimle ilgilenmeyeceğini düşünmüştüm ama arkadaş olduk ve ilişkimiz böylece başladı."

Steve'in önceki evliliği oldukça kötü bitmiş. Emekli iş adamına 1.2 milyon dolar yalnızca avukat masrafları için ödettirilmiş. Ama bütün bu kaybına rağmen Steve para sıkıntısı yaşamıyor. Şimdiki eşinin para avcısı olduğunu söyleyenlere karşı da eşini savunuyor.

"O para avcısı değil. Son boşanma olayımda avukatlar paramın çoğunu aldılar. Bu nedenle param için gelmiş olamaz. Birçok arkadaşım yalnız ve kız arkadaşları olsun istiyorlar. Altlarında Lamborghini veya Ferrari var hepsinin. Ama yankış kızları seçiyorlar çünkü kızlar yalnızca arabalarına bakıyorlar."

Steve'e göre eşi Emily, eBay'den bir şeyler alıp iki yıl boyunca giyerek sonrasında aldığından daha fazla paraya satabiliyor.

Emily de aynı şekilde kendisinden yaşça büyük bir erkekle oldukça rahat olduğunu, yaş konusunu da düşünmediğini söylüyor. 

Umarız yanılmıyorsundur Steve! Sizlere mutluluklar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir