Kariyerini Bambaşka Bir Boyuta Taşıma Kararı Alıp Seks Oyuncakları Dükkanı Açan Kadın!

-

İşini bırakıp seks oyuncağı dükkanı açan kadının, işine olan tutkusunu sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

İşini 'orgazm satmak' olarak tanımlayan 45 yaşındaki Amanda Smith, bu işi yapmaya başladığından beri çalışma aşkıyla yanıp tutuşuyor.

Arkadaşları tarafından 'seksolog' olarak adlandırılan Amanda, iş toplantılarının tartışmalar, fetişler ve fanteziler hakkında tartışmaları da içerdiğini belirtti. 

"Temel olarak insanlara orgazm satıyorum ve iş toplantılarında konuşmanın seyri her yöne gidebiliyor. Her fetişi ve fanteziyi tartışıyoruz. İki hafta önce bir muhasebeci ile konuşuyordum ve bütçe hakkında tartışırken penis yüzüğünün ne işe yaradığını anlatırken buldum kendimi. Sıradan bir gündü işte."

Amanda'nın ortağı ise 46 yaşındaki Tony. Tony, lüks bir araba firmasında yönetici olmasına rağmen Amanda'nın iş yerinde de akılları baştan alan seks oyuncaklarının tasarımlarıyla ve panellerle ilgileniyor.

"Seks oyuncağı tasarlamak biyoloji derslerine dönüş yapmak gibi. Farklı sinirler, farklı bölgeler ve bunları uyarma yollarını düşünmek zorundayım. Bu şekilde oyuncaklar hakkında birçok şeyi belirleyebiliyorum. Temel biyolojiye göre oyuncağı tasarladığım zaman titreşim yönleri ve özellikleri gibi eğlence kısmıyla ilgileniyorum. Büyük bir kitleye hitap etmek zorundayım. Farklı ilgiler, fanteziler ve fetişler her zaman aklımda. G-noktası, C-noktası ve P-noktasına odaklanıyorum."

10 yaşındaki Kayla'nın annesi Amanda, binaları denetleme işinde çalışıyordu. 2016 yılında işini bıraktı.

"Eskiden de böyle malzemeler satan bir dükkanda çalışıyordum. Yalnız bir anne olduğum için bu işi bir süreliğine bıraktım. Kızımla ilgilenebilmek için kendime zaman ayırdım. Kızım ise annesinin bağımsız bir şekilde çalışmasının çok iyi olduğunu düşünüyor. Ama mülkte çalıştığım için çoğu zaman yalnızdım. Sosyal bir insan olduğum için bu iş bana daha çok uyuyor."

Asla arkasına bakmadığını belirten Amanda, yeni işiyle arkadaşlarının arasında sıra dışı bir isim yapmaya başladığını belirtti.

"Bu kadar harika bir işim olduğu için beni kıskanıyorlar. Onlar için seksolog gibiyim ve ilişkileri hakkındaki psikolojik ve cinsel soruları bana yöneltiyorlar. Yeni insanlarla tanışma konusuna gelince benim ne yaptığımı anladıkları zaman heyecan duyarak merak ettikleri konuları soruyorlar, deneyimlerini paylaşıyorlar."

Bu arada Amanda'nın iki yıldır beraber olduğu sevgilisi bu işle ilgili olumsuz düşünceler beslemiyor. 

"O, benim kim olduğumla ilgileniyor; ne yaptığımla değil. Ama daha önce beraber olduğum erkekler seçici olmadığımı ve çizgiyi oldukça hızlı geçtiğimi düşünüyorlardı. İnsanlar benim kim olduğumla değil, ne iş yaptığımla ilgileniyorlardı."

Amanda, yaptığı işten ötürü artık hiçbir şeyin ilginç gelmediğini söyledi.

"Seks dünyasına o kadar çok maruz kaldım ki, görmediğim çok fazla bir şey olduğunu sanmıyorum. Bazı şeyler insanların ne istediği hakkında bende merak uyandırdı. Ama şimdiye kadar hiçbir şey beni şaşırtmadı. Grinin Elli Tonu gösterime girdiği zaman seks oyuncaklarında ani bir talep patlaması oldu. Filmdeki seks sahnelerini görenler kölelik ekipmanlarını kapıştılar."

Ama seks oyuncağı tasarlamak yalnızca gerilimle ilgili değil. Hele ki dışarıdaki aşırı derecede rekabetçi pazarı düşününce...

"Oyuncaklarımızın insanları doruk noktasına ulaştırması gerekiyor. Denemek ve 'bir sonraki gerilimi' insanlara sunmak zorundayız. Müşteriler, istediklerini bilmeden evvel var olan yeni ve popüler seks oyuncaklarının tasarımlarını görmeye çalışıyorum."

Amanda'ya göre orgazm satmak, çiftler için gerçek mutluluklar yaratma heyecanıyla oluyor.

"Harika bir his. Seks oyuncaklarının kullanımıyla çiftlerin ilişkilerini yeniden canlandırdıklarını gördüm. Benim işim her ne kadar insanların cinsel tatmini olsa da, bu iş aslında çiftlerin mutlu hissetmesini sağlayarak onları ruhsal olarak da mutlu etmekle ilgili. Müşterilerimden 12 yıldır seks yapmadıklarına dair yorumlar alıyordum. Ama oyuncaklarım bu sıkıntıyı atlatmalarına yardımcı oluyordu. Eve gidip yorumları okuduğumda işimi iyi yaptığımı düşünüyorum."

Her gerçek meslek gibi, Amanda da işini yaşamına yansıtıyor. 

"Çeşitli ve dinamik bir cinsel hayatım var. Asla sınırları zorlama konusunda utangaç davranmıyorum. Bu da bana heyecanlı hissettiriyor. Kimseye zarar vermiyorum, aksine partnerimle aramızdaki bağı güçlendiriyorum. Ve evet, ürünleri ben de deniyorum. Yeni oyuncaklar denemeyi ve aralarından farklı durumlar için favorilerimi belirlemeyi seviyorum. Ve eğer sattığım ürüne de güveniyorsam, o zaman herhangi bir sorun kalmıyor. Hayat kısa ve insanlar cinsellikleri ile barışmalı. Oyuncaklar kimsenin canını acıtmıyor veya kimseye zarar vermiyorlar. Yalnızca insanlara zevk ve eğlence sağlıyorlar."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muharrem_ince_sevdalisi

ekmek parası helal olsun

erza-scarlet

ablam o elindeki siyah şey ne sakat bırakır tövbe tövbe

tanidikgelenyabanci

iyi bok yedin

lejonthesvart

penisi alenen gösterip de memeyi sansürlemek saçma geldi Aden!

cent

Yiyidin malı meydanda gerek ) ) )

seyirci

o mal birtek eşşekte olur canın çektiyse uzaklarda arama

cent

Sana giren eşşeyinki olmuş ondan biliyorsun bir tek onda olduğunu. bütün hayvanat girmişdir sana delik deşik etmişler belli.sonunda eşşekde karar almışsın.

seyirci

evet tadından biliyorum diğerleriyle uğraşma ;)

Görüş Bildir