Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsan Bukalemun! Eşsiz Makyaj Yetenekleriyle Kendini Ünlülere Birebir Benzeten Kadın

2bPAYLAŞIM

Çin'de yaşayan He Yuhong isimli 28 yaşındaki kadın, eşsiz makyaj yeteneğiyle kendini ünlülere öyle bir benzetiyor ki, gerçeğinden ayırmak imkansız. "Makyaj canavarı" ve "İnsan bukalemun" gibi lakapları olan He'nin yaptığı makyajlara bir göz atın deriz. Farkı anlayamayacaksınız! 

Kaynak 1 2 3

He Yuhong, 28 yaşında Çinli bir kadın ve sıra dışı bir makyaj yeteneği var.

He Yuhong, yaptığı makyajlarla kendisini ünlülere birebir benzetiyor. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımları gün geçtikçe daha popüler bir hale geliyor çünkü Yuhong bu konuda gerçekten yetenekli. İnsanlara kendisini kime benzetmesini istediklerini soruyor ve birden o ünlünün ta kendisi oluveriyor.

Yuhong, öyle bir makyaj yapıyor ki insanlar ona "insan bukalemun" lakabını vermişler.

Gündelik bir makyajı yarım saatte yaptığını söyleyen Yuhong, ünlülere benzemek için yaptığı makyajların 6 saatten fazla sürebildiğini söylüyor. "Yüzünü boş bir kağıt olarak görürsen, yapabileceğin şeyler sınırsız" diyen Yuhong, kağıda çizim yapmayı çok sevdiğini de belirtiyor.

Yuhong, bu makyajları yapmak için 1,135 pound harcıyormuş ve gittikçe artan ünü sayesinde sponsorlar onu bu konuda destekliyormuş.

Bu işe başlamadan önce makyaj stüdyosu olan He Yuhong'un hesabı bu işe başladığından beri gün geçtikçe büyüyor. He Yuhong ilk olarak Çin'de çok popüler olan bir kısa video paylaşımı uygulaması Dou Yin'e videolarını koyarak başlamış ve ilk videosu 20 milyondan fazla görüntülenmiş. Gelin He Yuhong'un kendini ünlülere benzettiği eşsiz makyaj yeteneğine birlikte bakalım:

1. Cristiano Ronaldo

2. Albert Einstein

3. Mona Lisa

4. Kakımlı Kadın

Lady with an Ermine

5. Taylor Swift

6. Selena Gomez

7. Cate Blanchett

8. Tilda Swinton

9. Dita Von Teese

10. Audrey Hepburn

11. İnci Küpeli Kız

12. Charlie Chaplin

13. Marliyn Monroe

14. Lily Collins

15. Monica Bellucci

16. Scarlett Johansson, Black Widow

17. Johnny Depp

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sacmasalyangoz

HAAAAAAAAAAAARİİİİİKAAAAAAAAAAAAAAAA

abrakadavra

M Ü K E M M E L

ugrozdmr23

Dolandırıcı

bseozyrt

Harbi Johnny Deep'e Johnny Deep ten daha çok benzemiş bakışları bile aynı yapmış sadece makyaj degil aynı zamanda taklit ve rol yapmada da uzman biri gibi :)

asli.unsal2

YOK ARTIKKK

Görüş Bildir