İlginç Dans Tarzı Sebebiyle Uğruna Tarla Tapan Satılan Fenomen Bir Kadın: Sarı Tutku

323PAYLAŞIM

Ünlü olmak artık internetin hayatımızda olması sayesinde çok kolay. Eskiden bunun için televizyona çıkmak, milyonlara sesini duyurmak gerekirdi. Fakat bazı isimler var ki, ünlü olmak için kendilerinin hiçbir çabası olmadığı halde isimleri kulaktan kulağa dolaşarak fenomen haline gelmişlerdir. İşte herkesin "Ankara" dedikten sonra aklına gelen isimlerden bir tanesi: Sarı Tutku

Ankara'da pavyonda eğlenmekle ilgili bir konu geçtiği zaman, herkesin aklına gelen ilk isim dansçı Sarı Tutku'dur.

Şöhreti o kadar çok duyulmuştur ki, artık o sadece Ankara'da değil tüm memlekette bilinen bir fenomen haline gelmiştir.

Yüzünü görmeyen bile adını mutlaka bilir.

Onun ünlenmesini sağlayan şey ise yaptığı ilginç dansları. Daha önce pavyonlarda denenmeyen bir türü denedi ve oldukça fazla talep gördü.

Demek ki insanlar bu tarzın eksikliğini hissetmişler.

Yaptığı dansın tam bir karşılığı yok ama "Daggering" denilen Jamaika dansıyla Ankara oyun havasının ilginç bir sentezini icra ediyor diyebiliriz.

Yani ne tam Reggea dansı, ne twerk ne de Ankara oyun havası. Hepsinden biraz ortaya karışık.

Onunla sahnede dans etmek ise öyle kolay değil. Sarı Tutku ile dans etmek isteyen erkekler, piste adımını attığı anda 1000 ile 2000 TL arası parayı gözden çıkartmalı.

Size çok gelmiş olabilir ama düşünmeden bu parayı verip onunla dans etmeyi seven çok fazla insan var.

Özellikle asker uğurlaması hatta bekarlığa veda partileri için erkeklerin bir an bile düşünmeden gittiği adres, onun çalıştığı mekanlar.

Görkemli bir kutlama yapmak isteyenler için birebir.

Bu maliyetli dans ve eğlence sebebiyle Sarı Tutku'nun bir diğer ünvanı da "Tarla Düşmanı"dır.

Çünkü onun uğruna tarlasını, arsasını satıp pavyona giden erkeklerin sayısı hiç de az değil.

Eğlence hayatında o kadar fenomen oldu ki, onun ismini kullanarak dans edenler bile çıktı. Hatta Esmer Tutku diye başka bir dansçı bile var...

Sarı Tutku o kadar çok ilgi çekti ki, onun adına parodi bir hesap açıldı hatta Twitter'da fenomen bile oldu:

Şu an Ankara pavyonları denildiği zaman akla gelen iki tane isim vardır: Bir tanesi her yeri dövmeli ve yaptığı şarkıları pavyon dışında bile hit olan Hüseyin Kağıt, diğeri de yaptığı danslarla herkesin şaşırtan Sarı Tutku.

Her mecra, kendi fenomenlerini yaratır. İster kabule delim, ister etmeyelim ama bu ülkede bir Sarı Tutku gerçeği var.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
medyatik_biri

Gözlere bak sen gözlere!Cadı,cadalozdan başka bişeye benzediği yok...!Bi süpürgesi eksik..Süpürgeyi de kendisine giden mallardan 1000-2000 tl kaparak altın metalden alır artık.

Gizli Kullanıcı

Çözdal.

kr.ays

Ben Ulus'tan göçeli neler değişmiş bee..

halil-yilmaz3

ahh onedio ahh ne kadar kalitesiz ucuz içerik kadının halini görmüyormusunuz taktığı takıları sitilini ? baştan aşağı ucuz bir pavyon yansıması ve görkemli bir kutlama yapmak isteynelerin tercihi felan yazmış editörcüğünüz görkemli bir kutlama nasıl olur bilirmisiniz ? çook iyi biliyorum hemde çooook fakat burada konumuzu uzatmadan görkemli kutlamaların böyle ucuz pavyonlarda ve ucuz hayatlarda olmadığını söylemek isterim pavyonda eğlenilmez eğlence dediğin şey yaşanır pavyonlar sadece stres atmak için idealdir, yeterince zaman geçirmiş tadmış her türlü olayını bilen biri olarak pavyonların cidden bu içeriği oluşturana ve bukadar kalitesiz bok içeriği kontrolsüz bir şekilde yayınlayabiliyor oluşunuza gıpta ediyorum keşke bende o pavyonda eğlenebilen düşük frekanslı beyinliler gibi ve sizin gibi kabullene bilseydim bu tür şeyleri

halil-yilmaz3

editör ve onedio sikeyim yapacağınız işi artık onedio kendine adam akıllı bir sistem kurması lazım ülke cehaletle boğuşurken imla kurallarını bilen ve yazım yeteneği iyi olan herkesi editör yaptınız durum genel olarak o kadar vahimki bu iki faktörü barındıran kişiler editör olabiliyor :D :D madem batının popüler işlerini uyarlıyacaksın ozaman arayüzü ve konsepti dışında sistemini prensibinide al bir zahmet

erkut-g.

Bi zamanlar güzel bir Onedio vardı... Herşey güzel giderken dediler ki, neden ergenleri işe alıp editör yapmayalım. Hem de ucuz ucuz çalışırlar. İşte o gün bugündür böyle bok içerikler görür olduk. Yazık !

Görüş Bildir