İki Yıl Sonunda Rastalarını Çıkarttıran Oğluna Verdiği İnanılmaz Tepkilerle Herkesi Güldürmeyi Başaran Anne

21PAYLAŞIM

Anneler, annelerimiz... Bilirsiniz anneler en çok oğullarını sıkıştırıp sevmekten hoşlanırlar. Hatta onlardan daha fazla hiçbir şeyi sevmediklerini bile düşünüyoruz bazen. Bu anne ise oğlunun saçlarını sonunda kestirdiğini görünce öyle bir seviniyor ki, bu hayatınızda gördüğünüz en keyifli şey olabilir. Hadi onların Unilad'den derlediğimiz hikayelerine bir göz atalım...

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/featured/mums-i...

Olayların ortaya çıkış sebebi Manuel Lebron-Lopez, 18 yaşında bir genç....

Son 3 yıldır neredeyse omuzlarına kadar gelen saçlarına son bir buçuk ayda bir de rasta yaptırıyor. Bahsettiğimiz gün ise annesine sürpriz yapmak için saçlarını kestiriyor... Manuel annesinin böyle dramatik bir tepki vereceğini tahmin ederek bu anı videoya almaya karar vermiş ve görüntüler onun için hiç de şaşırtıcı olmamış.

İşte o video...

Unilad'e konuşan Manuel ise bu konuda şunları söyledi:

Ben Porto Riko'da doğdum ve sonra 13 yaşındayken Florida'ya taşındık. İnsanları güldüren eğlenceli bir şeyler yapmak çok hoşuma gidiyor ve genel olarak insanlara yardım etmeyi de seviyorum. 

Birinci sınıftan beri saçlarımı uzatıyorum ve şu an son sınıfım, saçlarım topuz olana kadar onları uzatmayı amaçlıyordum aslında. Ama saçlarımın örgülü halini çok sevdim ve her türünü yaptırmaya karar verdim: Mısır örgüsü, Afrika örgüsü, balıksırtı... İkili örgü bile yaptırsam bu insanları sadece şaşırtırdı ve kendim olmam ve insanları umursamamam onları mutlu ederdi.  

Ve şu şekilde devam ediyor:

Sonrasında bir yerde rastayla alakalı bir şaka oldu ve ben de "Eh, neden olmasın!" diye düşünüp saçlarıma rasta yaptırdım. Rastalı saçlarımla gidip anneme sürpriz yaptığımda ise bundan hiç hoşlanmadı!

Annemse, dünyanın en tatlı insanıdır. Tepkileri her zaman en üst seviyededir, onu videoya aldığımda da öyleydi ve gidip bunu Twitter'da paylaştım. Videoda da diyor ki: "Olamaz! Kafandaki pislikleri kestirmişsin!" Sonra da kendi etrafında zıplamaya başlıyor işte. 

Saçlarımı da mezuniyet fotoğraflarında daha iyi görünmek için kestirdim çünkü son zamanlarda artık çok dağınık görünmeye başlamıştı. Bir kadın arkadaşım beni buna ikna etti, diyebiliriz. Ama annem gerçekten bu fikri en çok isteyenlerden biriydi. Eh, ben de artık "Neden olmasın!" diye düşünüp kestirdim ve annem şok oldu! 

"Saçlarıma hep 'Neden olmasın!' diye düşünerek garip şeyler yapmayı seviyorum."

"Dürüst olmak gerekirse saçlarıma eğlence için rasta yaptırdım. Saçlarıma hep "Neden olmasın!" diye düşünerek garip şeyler yapmayı seviyorum, karar verdiğim sırada ise final haftasındaydık ve bir delilikle yıl sonunda yaptırıverdim.    

İlk yaptırdığımda kendimi çok iyi ve farklı hissettim, arkadaşlarımdan güzel geri dönüşler alıyordum, genelde "Okulda böyle saçları olan bir tek sen varsın, çok beğendim." diyorlardı. Onları tamamen kestirmek ise çok güzel bir duyguydu. Önce genelde yaptığım gibi bir şapka taktım, ki Florida'da hava özellikle yazları çok sıcaktır. Fakat sonra fark ettim ki artık tüm o sıcaklama ve terleme artık yoktu! 

Lisede birinci sınıf boyunca saçlarım hep kısaydı. Ve sonra nasıl bir his olduğunu ve nasıl göründüğümü görmek için onları uzatmaya karar verdim, bu annemin de hoşuna gitti! Ama kesinlikle kısa saçlı halimi daha çok seviyordu çünkü tüm anneler gibi o da beni hala bir çocuk olarak görüyor."    

Manuel videoyu Twitter'da paylaştı ve 2700 retweet ve 8000 beğeni aldı, görenler ise annesinin "çok şirin" ve bir "efsane" olduğunu söylediler.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, gerçekten çok tatlı değil mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bosayasama

Annem olsa anası için değil elalemin kızı için kestirmiş derdi.

Görüş Bildir