Görüş Bildir
Haberler
İbrahim Tatlıses Çıtayı Yükseltti: 'AK Parti İçin Kellemi Veririm'

etiket İbrahim Tatlıses Çıtayı Yükseltti: 'AK Parti İçin Kellemi Veririm'

AKP'den İzmir 1. bölgeden milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı İzmir mitinginde anlattığı bir anıyla gündeme gelmişti. Anının doğru olmadığına yönelik eleştirilerle tepki çeken Tatlıses'ten dikkat çeken bir açıklama daha geldi. Tatlıses, 'Ben AK Parti'ye gönlümü verdim. Gerekirse kellemi de veririm' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İbrahim Tatlıses, hafta sonu AKP'nin İzmir mitinginde anlattığı Erdoğan anısı sonrasında gündeme gelmiş ve büyük tepki almıştı 👇

AKP'den İzmir 1. bölgeden milletvekilliğine aday adayı olan İbrahim Tatlıses, cumartesi günü yapılacak temayül yoklaması öncesinde, teşkilattan onay alabilmek amacıyla bölgesindeki 14 ilçe için tura çıktı.

"Versinler oyları yapalım"

"Versinler oyları yapalım"

Tatlıses'in ilk durağı, evinin de bulunduğu Narlıdere ilçesi oldu. Parti binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Tatlıses'e, kendisi gibi AKP İzmir 1'inci bölge aday adayı olan Narlıdere eski Başkanı Aslan Bilgi de eşlik etti. İzmir için yapacak çok işinin olduğunu belirten Tatlıses, 'Ben önce Karşıyaka'ya gidiş ve gelişi düşünüyorum. 2,5 saatte gidiyoruz, neden 5 dakikada gitmeyelim? Bunu da devlet yapar, seçilen hükümet yapar. Versinler oyları yapalım. Yapalım da görelim. Yalova'dan otobanı Topçulara bağlamadılar mı. 'Bağlanmaz' dediler, hayal bile edemezlerdi. Bağladı işte; ama bunu yapan Recep Tayyip Erdoğan. Hiç boğazın dibi delinir miydi? İstanbul'da 3'üncü köprüyü yaptı ve insanlar mutlu, huzurlu. Kaza yok, bela yok' dedi.

"Bu saatten sonra paraya pula değil, milletin sevgisine ihtiyacım var"

"Bu saatten sonra paraya pula değil, milletin sevgisine ihtiyacım var"
İçeriğin Devamı Aşağıda

Kendisi için 'AK Parti'ye ne verdin?' denildiğini aktaran İbrahim Tatlıses, AK Parti'ye gönlünü verdiğini, gerekirse kellesini de vereceğini söyledi. Tatlıses, ''Neden?' diye sorun. Çünkü çalışıyor. Çalışmayan adama neden vereceğiz? Çalışmayana ekmek yok, o çalışıyorsa ben de onun yanında olacağım. Ölümüne, öyle bedava yok ölümüne. Parayla, pulla işim yok. Benim her şeyim var. Özel uçağım da var villam da var. Bu saatten sonra paraya, pula ihtiyacım yok; milletin sevgisine ihtiyacım var. İnsanların sevgisini, kalbini alayım yeter; çünkü kalp parayla alınmıyor' diye konuştu.

İbrahim Tatlıses, iddialı çıkışı ile sosyal medyanın da gündeminde...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
392
233
112
25
13
10
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Devrimci

Verebilirsin zaten bir boka yaramıyor

Emrehan Pekören

İzmir'den milletvekili olmak da komikmiş... Sana kim oy verecek oradan lan ahahah.

Belphegor

Ver diyecem de, yeni kelle çıkar. Herif hamam böceği gibi, kalaşnikofla beynini uçurdular gene yaşıyor.