Hayvansal Gıdalar Tüketmeye Başladıktan Sonra Aylar Süren Boşalma Sorununu Çözdüğü İçin Veganlığı Bırakan YouTuber

27PAYLAŞIM

Herhangi bir hayvansal gıda kullanmadan beslenmenin insan sağlığı açısından ne kadar faydalı olabileceğini duymuşsunuzdur. Fakat bir vegan YouTuber, sadece bitkisel gıdalar ile beslenmeyi bıraktıktan sonra ilk kez boşalabildiğini açıklayarak hayranlarını şok etti. Detayları Lad Bible'dan sizler için derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/food-vegan-...

Tim Shieff ismindeki adam, 6 yıldır vegan kampanyasını sürdürdüğü kanalında duygusal bir video yayınlayarak açıklamalarda bulundu.

175.000 aboneye sahip 30 yaşındaki Tim, hasta vücudu üzerinde inanılmaz etkisi olduğu için çiğ yumurta ve somon yemeye başladığını söyledi. Cinsel olarak zor geçen zamanlardan sonra hayvansal ürünler tüketmenin boşalmasına yardımcı olduğunu da açıkladı.

Tim, yayınladığı videoda bazı açıklamalarda bulundu:

''Somon yedikten sonraki ilk gece bir rüya gördüm ve uyku halindeyken boşaldım. Aylarca boşalmamıştım. Dürüst olmak gerekirse vücudumun içinde bir şeyler olduğunu hissediyordum. Tekrar hayvan ürünleri tüketme kararı aldım. Hayvan ürünleri tüketmek doğal bir durum. Bununla uzlaşmak ve barışmak zorunda kaldım.''

Ayrıca hayranlarına, vegan diyetinden dolayı sindirim sorunları, depresyon, yorgunluk, bilinç kararması ve uyuşukluk gibi sorunlar yaşadığı için geçirdiği zor günlerden de bahsetti. Kendisini yaralamadan şınav dahi çekemediğini söyledi.

Tim, bir çiftliği ziyaret ettiğinde tavukların tamamen özgür olduklarını ve koşturduklarını görünce fikri değişti. Sonrasında iki yumurta aldı ve onları çiğ yedi. Birkaç gün sonra ise somon balığı aldı ve onu da yedi.

Yaptığı şok edici açıklamalardan sonra çalışmalarını yürüttüğü ETHCS şirketini de bir kenara bırakmış oldu.

Tim'in içerisinde bulunduğu şirket bir vegan internet sitesine açıklamalarda bulundu: ''Tim, uzun zamandan beri veganizm için ilham verici örnek olmuştu. Aynı şekilde bizim içinde öyleydi. Fakat hiçbirimiz bu yaşam tarzı değişikliğinin iyi olacağı konusunda onunla aynı fikre sahip değiliz. Hepimiz yıllardır veganların gururu olarak çalışıyoruz. Bu yüzden Tim'in veganlığa teşvik mesajları ve etik yaşam tarzı seçimleri bizim için oldukça önemliydi. ETHCS firmasının üzerine kurulduğu ilkeler göz önüne alındığında hepimiz Tim'in şirketten ayrılmasının en doğru karar olduğunu düşündük. Tim'de bunu kabul etti.''

Littleover'da yaşayan Tim, fiziksel maharetleriyle de ünlü! Ninja Warrior yarışmasını iki kere kazandı ve bu zamana kadar yeteneklerini sergilediği birçok video yayınladı.

Tim, vegan yolculuğu boyunca yani son iki yıldır her gün, insanları bu yaşam tarzına teşvik etmek için elinden geleni yaptı.

Bu süreçte kendi idrarını içmek gibi tuhaf durumlarla da insanların karşısına çıktı.

Umarız verdiği bu değişiklik kararı idrar içmeye de son vereceği anlamına geliyordur!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bseozyrt

Veganlık insan vucuduna yapılan bir eziyettir.. Allah o hayvansal gıdaları süs olsun diye yaratmamış

thehoneybadger

Dunyanin gelmis gecmis en bos akimidir veganlik...

zafer-conkerderlerdendegil

anlayabilenler kamu yararı adına bize anlatsın.

bseozyrt

Adam 6 yıl boyunca vegan olarak gezmiş hiç bir hayvansal gıda kullanmamış çogu kişiyide bu yola teşvik etmeye kalkmış hatta.. 6 yıl sonunda adamın cinsel hastalıkları başlamış sonra napsam ne etsem derken Ymurta ve somon yemiş ve hastalıgı düzelmiş. Kısaca Veganlık adamın bütün Cinsel hayatına maal olmuş. Eminim ki bu erkekler için ödenmesi çok büyük bir bedeldir :D

zafer-conkerderlerdendegil

teşekkür ederim. ürinini niçin içmiş acaba?

bseozyrt

Daha iyi bir cilde sahip olmak, kilo vermek ve daha genç hissetmek için sözde ama öyle bir şey yok.. Prof Dr Kayleigh Oakley 2018 yılında insanın kendi idrarını içmesinin kendisine hiç bir getirisi olmayacagını ve bunun tam bir Bullshit oldugunu dogruladı..

zafer-conkerderlerdendegil

anlıyorum ve teşekkür ediyorum size. bugünlük bu kadar internet yeter, ben gideyim.

Görüş Bildir