Hangi Star Wars Karakterisin?

-

Testlerin "star"ına hoşgeldin... 

Testin, The Imperial March ile çözülmesi şiddetle tavsiye olunur :) Hazırsanız başlayalım..

1. Üçlemeni seçerek başlayabilirsin!

Hannibal Üçlemesi
Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi
Baba Üçlemesi
Indiana Jones Üçlemesi
Batman Üçlemesi
Toy Story Üçlemesi
Matrix Üçlemesi
Dolar Üçlemesi
Geleceğe Dönüş Üçlemesi

2. Lisede favori dersin hangisiydi?

3. Çok yakın bir arkadaşın kavgaya karıştı diyelim. Sen bu durumda nasıl davranırsın?

İşini hallediyorsa çok karışmazdım. Öbür türlü girerim tabi!
Çığlığı basıp, etraftan yardım isterdim.
Polise telefon ederdim.
Kavgayı ayırırım.
Hepsinin ağzını burnunu kırarım.
Hiç karışmazdım.
Kavganın sonlarına doğru arkadaşıma yardım ederdim.
Olay yerinden hemen uzaklaşırım.
Hemen yardımına koşarım.

4. Peki ya hangi sosyal paylaşım sitesi?

Linkedin
Foursquare
Google +
Ekşi
Twitter
Instagram
Facebook
Vine
Tumblr

5. Rengini seç!

Turuncu
Altın
Siyah
Mor
Kırmızı
Mavi
Sarı
Pembe
Yeşil

6. Senin için ideal bir "ilk buluşma" neleri içermelidir?

7. Breaking Bad karakterini seç!

Walt
Gus
Jesse
Huell
Hank
Sıska Pete
Mike
Saul Goodman
Skyler

8. Sana yöneltilen eleştiriler hakkında ne düşünüyorsun?

Kolaysa yüzüme söylesinler, arkadan sallamak kolay!
Yapıcı eleştirilere varım.
Eleştirilerin insanı geliştirdiğine inanıyorum.
Lafa bakarım laf mı diye...
Kim takar Yalova Kaymakamı'nı!
Dinler gibi yapıp, bildiğimi okurum.
Eleştiri yüzünden yapacağım işi de yapamam.
Ahh onları bi' yakalasam, kafalarını kıracağım.
Haters gonna hate. HIH!

9. Şunun hakkında ne düşünüyorsun. Atış serbest!

10. Son olarak... Uzaya ilk defa gittin diyelim. Yapacağın ilk iş ne olurdu?

Yeni yaşam türleri arardım
Kankalarımı arardım
Huzur arardım huzur
Orada hayat arardım.
Ortamı koklardım şşşş ;)
Sevgilimi arardım
"Vaay uzay, alırım bi' dal"
Ele geçireceğim bir gezegen arardım
Kendimi arardım

"Luke Skywalker" çıktı!

Sen bu galaksinin son ve yeni umudusun. Bütün her şey sana bağlı. Bu senin üstünde her ne kadar baskı oluştursa da "force" her daim seninle, sıkıntı yok. Tek bir sıkıntın var, o da şımarık olman. Onu da gençliğine veriyoruz ey galaksinin kurtarıcısı-Skywalker'ların ikincisi :)

"Han Solo" çıktı!

Seni bir şeye benzetecek olsak, bu mutlaka ceviz olurdu. Dışın sert kabuk, için güzel bir yemiş. İlk bakışta senin kadar gıcık ve de itici bir insan olamaz. Ee haliyle oyunu kuralına göre oynadığından bu gıcıklığın! "Oyuncudan değil, oyundan şikayet et bebeğim" demekte haklısın yani :) Ancak seni az biraz tanıyan, aslında hiç de öyle bir insan olmadığını şıp diye anlar, galaksinin en karizmatik adamı/kadını!

"Master Yoda" çıktı!

Sen tam bir yol göstericisin. Öyle bir süper gücün var ki, neredeyse geleceği görebiliyorsun. Bu tabii ki doğa üstü bir güç değil. Sadece ama sadece sağduyu kabiliyetin çok yüksek. Ve bilgeliğinle karanlık yolları aydınlatabiliyorsun. İnsanlara faydada sınır tanımayan bilgece öğütler verebiliyorsun bu yüzden. Kısaca "may the force be with you", ki zaten seninle :)

"Prenses Leia" çıktı!

Şu galaksinin en güzel ve en asil prensesi olduğun konusunda şüpheye düşen insan, ya kıskançtır ya da en basit ifadeyle kördür. Bütün herkes senin peşinde, ama senin peşinde olduğun özgürlük. Zaten özgür olmayan kişinin güzel, çekici, peşinden koşturan biri olması bu raddede pek mühim değildir, ey piremses :)

"Dart Vader" çıktı o_0!

Sen tek cümleyle tam bir "neydik, ne olduk" insanısın! Şu galaksinin tek umudu, tek çıkış yolu sendin. Fakat karanlığa öylesine geçtin ki, "dönülmez akşamın ufkundasın" şimdi. Dönsen dönemezsin, faydalar faydasız, imkanlar imkansız. Gerisi ise yokuş aşağı. Yine de "dam üstünde Darth Vader, vur beline Lightsaber" diyebiliyorsun umarsızca. Bravo!

"Obi Wan Kenobi" çıktı!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Bilge. Tecrübelisin bir kere. Bu tecrübenden dolayı, insanların çok şaşırdığı olaylara, gayet doğal bakıyorsun. Çünkü biliyorsun ki, insanın hamuru kötüdür ve çıkarı-egosu-kendi için yapamayacağı şey yoktur. Bunun yanında sabırlısın da. Tam bir kötü gün dostusun son olarak. İyi zamanlarda YOKsun, ki olmaya da gerek yok; ama kötü zamanlarda her daim VARsın, ki olması gereken de bu!

"R2-D2" çıktı!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Deha. Zekandan, dikkatinden hiçbir şey kaçmaz. Bilginse Apple'ı suya götürür, Microsoft'u susuz getirir. Ayrıca senin olduğun yerde Google'dan bahsetmek, sana en hafif ifadeyle ayıp olur. Sorsunlar sana, söylersin iki dakikada, ey galaksinin en tatlı elektrik süpürgesi :)

"C-3PO" çıktı!

Öncelikle, seni robot olduğun için duygusuz sanan büyük yanılgıya düşer. Aksine tam bir duygusalsın. En ince imgeler, en hassas imajlar hep sendedir, hep sende. İnsan olsan ya Şekspir gibi sonelerinle yürekleri dağlar, ya da Cemal Süreya gibi dizelerinle dertlere derman olurdun. Ve bir kız sevdin, robot dediler vermediler :( Olsun, senin tenin gibi altın olan kalbin yeter be! Yürü be :)

"Chewbacca" çıktı!

Seni tanımlayan tek kelime: Uuuuuur aaaaaargh. Uuuuuur aaaaaargh olduğun zamanlarda bile Uuuuuur aaaaaargh dersin. Birisi sana hayatın anlamını sorsa ona Uuuuuur aaaaaargh diye cevap verirsin. Kısaca Uuuuuur aaaaaargh ve dahi Uuuuuur aaaaaargh. Uuuuuur aaaaaargh yani :)

"İmparator Palpatine" çıktı!

Senin kötülük anlayışın hiçbir kurala bağlı değil burası kesin. Kötülük yapmaktan bir kere zevk alıyorsun (Tarzın çok şık, çok zekice ve de hayranlık uyandıracak cinste orası ayrı). Birisi öldürülmesi gerekiyorsa öldürülür; öldürülmemesi gerekiyorsa da öldürülür senin açından. Sonuç: İnsan öldürülebilir; kafana göredir yani bay/bayan kötü!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-dincer

Prenses Leia

cemal-salmanzade

Luke Skywalker Sen bu galaksinin yeni umudusun herşey sana bağlıbu senin üstünde ne kadar baskı oluştursa da "force" her daim seninle tek bir sıkıntın var oda şımarık olman onuda gençliğine bırakıyoruz ey galaksinin kurtarıcısı SKY WALKERLARIN İKİNCİSİ!

elif-tatlisoz

Yoda disndksnd

tr_ibrahim_

Luke Skywalker :-D

onur2443

R2-D2" çıktı!Seni tanımlayan en doğru kelime: Deha. Zekandan, dikkatinden hiçbir şey kaçmaz. Bilginse Apple'ı suya götürür, Microsoft'u susuz getirir. Ayrıca senin olduğun yerde Google'dan bahsetmek, sana en hafif ifadeyle ayıp olur. Sorsunlar sana, söylersin iki dakikada, ey galaksinin en tatlı elektrik süpürgesi :DD

Başlıklar

AltınAppleDeepMindMicrosoftRobotStar WarsStar tvettatlı
Görüş Bildir