Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Cins Kedi Senin Ruh İkizin?

41bPAYLAŞIM

Dünyanın en minnoş testine hoşgeldiniz :)

1. Saçlarına şekil vermen, ne kadar zamanını alır?

2. Dikkatini hangisi daha çok çeker?

Top
Yumak
Benim dikkatimi hiçbir şey çekmez
iPhone
Televizyon
iPad
Laser
Yemek
Kankiler

3. Bööyle sereserpe yatacağın bir yer seç!

4. Hangisi seni hareketlendirir?

5. Ev kedisi misin, yoksa sokak kedisi misin?

6. Kendine yiyecek bir şeyler seç!

7. Köpekler hakkında ne düşünüyorsun?

Seviyorum kerataları
Aram iyidir
İdare ediyoz işte!
Nefret ediyorum
Görünce yolumu değiştiririm
Ben kedi vücuduna hapsolmuş bir köpeğim
Kıskanıyorum onları
Bence köpekler büyük kedilerdir
Korkuyorum onlardan

8. Tatlış bir kedi seç son olarak!

Eğlenceli ve Meraklı: Abyssinian!

Sen kedi aleminin en meraklı ve eğlenceli kişiliğisin. Meraklısın, dolayısıyla da kolay öğrenebiliyorsun. Ayrıca arkadaşlarını eğlendirmeyi kendine görev edinmişsin, bu yüzden senin için kediler aleminin meddahı diyebiliriz. Tüm kedilerde olan özellik sende ise biraz fazla var: Başına buyruksun!

Hep Kalender, Hep Bizden: Tekir!

Sen her şeyden önce bu hayatın realitelerini bilen birisin. Çoğunun yiyeceği kalaylı kapta iken, seninki aslanın ağzındadır; çoğu tatlış rüyalar görürken, sen kemik... Ve çoğu ciğercinin kedisi iken, sen sokak kedisi... Sen bunların farkında olduğun için, şımarmıyorsun, haddini biliyorsun, kalendersin, geçim sıkıntısı nedir bilirsin ve soğuğun ne demek olduğunu da. Bizdensin yani ;)

En Şefkatlisi: Birman!

Tüm kedi kardeşlerin içinde senin kadar şefkatlisi yok. Sende "sevmek" eylemi gerçek anlamını bulur. Dostlarını, aileni, sevgilini asla yarı yolda bırakmazsın; gerekirse tüylerini süpürge edersin onlar için. Sadakatse senin için her şeyden önce gelir. Bunun karşılığında ise onlardan, çok değil, sevgi kırıntısı bekliyorsun. Ama korkma, her ne kadar gösteremeseler de, seni çok seviyorlar; zaten seni sevmemek ne mümkün!

Özgür Bir Ruh: Van Kedisi!

Kedi kardeşlerin içinde senin kadar özgürü, senin kadar bağımsızı var mıdır, merak konusu doğrusu. Evet, senin için söylenebilecek en doğru alıntı: "Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım?". Enginlerine sığmaz taşarsın ayrıca. Temiz ve titizsin de, pasaklı ve kirli insanlar seni gıcık etmede sınır tanımaz, ey tam bağımsız kedi!

Mutluluğun Resmi: Exotic Shorthair!

Her kedi ve tabii ki insanlar da, bu hayatta tek bir şey ister: Mutlu olmak. Sense mutluluğun formülünü bulmuş gibisin. Hiçbir şeyin seni üzmesine izin vermiyorsun; çünkü kafana hiçbir şey takmıyorsun. Şu hayatta seni ilgilendiren 3 şey var: Okşanmak, sıcak bir yerde uyumak ve kaliteli mama. Fazlası seni aşar zaten, dünyanın en tatlı kedisi :)

Sen Aslında Köpeksin: Scottish Fold!

Tüm kedi alemi içinde, tabirimizi mazur gör, senin kadar manyağı yok. Evet, manyaksın sen, çılgın ve de absürt: Bildiğin deli işte :) Ayrıca her ne kadar kedi gibi görünsen de, aslında sen kedi vücuduna hapsolmuş bir köpeksin. Oldukça dışa dönüksün, saçma sapan kaprislerin de asla yoktur. Sende saçma sapan olan tek şey, hareketlerin; fakat bu hareketler sadece sana yakışıyor, sadece sana; ey manyak kedi :)

Kedilerin Nikola Tesla'sı: İran Kedisi!

Sen kedilerin Nikola Tesla'sısın. Zekisin, analitiksin. Dışarıdan çok tembel ve uykucu görünebilirsin; ama bu, işi bilip işe gitmemenle alakalı. Hem senin için çalışacak aptal insanlar dururken, sen kendini niye yorasın ki. İnsan denilen zevatı, istediğin gibi manipüle ediyor, onlara istediğini yaptırabiliyorsun; çünkü çok tehlikeli bir karışıma sahipsin: Zeka + Sevimlilik!

O Bir Marka: Grumpy Cat!

Senin kadar huysuz, senin kadar lanet, senin kadar gıcık bir kedi: YOK! Olumsuzluk sende bir duruş, hayata karşı aldığın bir tavır, adeta bir felsefe. Ama aslında bu senin güvenlik duvarın. Yoksa gerçekte çok sevimli, eğlenceli, olumlu bir kedisin. Fakat dünya kötü bir yer ve bu kötülüklere karşı kendini koruman gerekiyor. Bu yüzden tüm sorulara tek bir cevabın var ve bu çok net: Hayır!

Kedilerin Belediye Başkanı: Siyam!

Kediler arasında bir oylama yapılacak olsa, sen açık ara farkla belediye başkanı olurdun. Doğal bir lidersin, kedi yönetimi senden sorulur yani. Sen bir ortama girdiğin zaman tüm kediler ayağa kalkar ve patilerini önlerinde birleştirirler; sana saygı duyuyorlar çünkü. İyi bir konuşmacısın ayrıca, kediler ve tabii ki insanlar üstünde bariz bir etkin var, ey Kedi Hatipoğlu :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
defne-ozdemir

bana Abeyssinian çıktı gerçekten yani anlattıkları benim

yunus-emre-ozturk11

exotic shorthair çıktı :D özelliklerini bu siteden okudum gerçekten ruh ikizim

ata-ak

bana Exotıc short hair çıktı güzel bir kedi almayı da düşünüyorum satan varmı??

elif-ece-demirci

kardeşime çok değişik bir kedi çıktı scotish fold

kaya-ozdogan

Birman

Görüş Bildir