Görüş Bildir
Haberler
Hakan Şükür, Bağımsız Milletvekili Adayı Oldu

Hakan Şükür, Bağımsız Milletvekili Adayı Oldu

ATKN
06.04.2015 - 12:31
İçeriğin Devamı Aşağıda

AK Parti'den istifa eden Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, 7 Haziran'da yapılacak 2015 genel seçimlerinde İstanbul 3. Bölgeden bağımsız milletvekili adaylığı için başvuruda bulundu.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İl Seçim Kurulu'na gelerek başvurusunu yapan Şükür adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hakan Şükür, 'Ateş çemberinde Türkiye, çok zor günler yaşıyor. Bu ateşe su taşıyan bir karınca olmak her ferdin görevi sadece bizim değil. Milletvekili kimliğimle bugün tekrar 2015 seçimlerinde milletvekili olmak için bir mücadele içine gireceğim. 29. sıradayım. Tek duam milletime hizmetkar olmak' dedi.

Türkiye'de bir baskı rejimi olduğunu belirten Şükür, 'İçinde bulunduğum durumda ise bunu kısmen yaşadım. Duygularımızı ifade edemediğimiz anlar oldu. Bu manada bağımsız olmanın herkesi kucaklamayı da beraberinde getirecek bir seçim olacağını düşünüyorum. Telekomünikasyon, telefon operatörleri bile siyasallaşmış ,kurulan inanılmaz bir medya düzeni var. Devletin ceberut anlayışıyla insanların fikirlerini, bütün demokratik haklarını elinden alan bir anlayışa karşı mücadele etmek, mücadeleden kaçmamak adına bağımsız milletvekili oluyorum' diye konuştu.

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

öyle ya da böyle, akp'li ya da cemaatçi, onu bunu bilmem de Türk futbolunda gelmiş geçmiş en büyük santrfordur.

et beyin

Mecliste ne yaptın da utanmadan bir daha aday oldun?

terminator

Doyamadık hizmetlerine. O kadar şey yaptın ki o koltukta, doyamadık. Gel yeniden bizi sensiz bırakma. Ya da yorumculuk falan mı yapsan napsan ya ? Bilemedim ... Devamını Gör