Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gülhane Parkı'nda Çay Bahçesinin Duvarı Çöktü: 2 Kişi Can Verdi

Anasayfa > Gündem

İstanbul'da Gülhane Parkı'ndaki bir çay bahçesinin duvarı çöktü. Enkaz altında kalan 5 kişi kurtarıldı, 2 kişinin ise cansız bedenine ulaşıldı...

Anadolu Ajansı'nın haberine göre, parkın Sarayburnu girişindeki bir çay bahçesinde toprak kayması sonucu duvarın çöktüğü ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi. AFAD ekipleri de itfaiyeye destek verdi.

Enkaz altında kalan 5 kişinin kurtarıldığı, 2 kişiyi ise kurtarma çalışmalarının devam ettiği paylaşılmıştı.

CNN Türk muhabiri Hakan Tunç ve Doğan Haber Ajansı, 2 kişinin kurtarılamadığını ve cesedine ulaşıldığını aktardı.

Arama ve kurtarma çalışmaları sona erdi.

Vali Şahin: Yıkılma sebebi araştırılıyor

Vali Şahin: Yıkılma sebebi araştırılıyor

Göçüğün meydana geldiği bölgede incelemelerde bulunan İstanbul Valisi Vasip Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

'Enkaz altında 2 kişi görünüyor. Başka var mı yok mu onları araştırıyorlar. Bir tanesi yaralı şu anda kurtarıyorlar. Oradaki duvarın yıkılması suretiyle olmuş ama niye yıkılmış araştırılıyor. Burası set üstü diye bilinen bir çay bahçesinin bir bölümü. Arkadaşlar incelemelerden sonar yıkılma sebebini de ortaya çıkaracaklardır.'

Ajanslar

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?