Güçlü Duruşu ve Çekici Güzelliğiyle Herkesin Bayılarak Seyrettiği Başarılı Kadın: Gökçe Bahadır

7.1bPAYLAŞIM

O bizim çok uzun zamandır hayatımızda. Fakat her seferinde bambaşka bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi ise Ufak Tefek Cinayetler'in mağdur Oya'sı olarak izliyoruz. Hem rol icabı, hem de gerçek hayatta karşımızda güçlü ve çok çekici bir Gökçe Bahadır var artık. Gelin onu biraz yakından tanıyalım.

Artık hayatımızda entrikanın, hasetliğin, gıybetçiliğin tarihini baştan yazan Ufak Tefek Cinayetler dizisi var. Allah kimseyi bu gruba düşürmesin!

Bu şer yuvası kadınların içine yanlışlıkla düştüğünü düşündüğümüz Oya var bir de! En azından şimdilik, onun masum olduğuna inanmak istiyoruz.

İnşallah öylesindir kız Oya!

Bir tanecik Oya'mızın hayatımıza girişi yeni değil elbette ama adı başkaydı. Şu çıtı pıtı kıza bir bakın hele?

Hayat Bilgisi'nin kokoş Törpüsü, kim derdi ki yıllar sonra alımlı ve güçlü bir kadın olacak diye?

Ağız tadı her an kaçık olan Yaprak Dökümü ailesinde Leyla olarak seyrettiğimiz Gökçe Bahadır'ın eski bir DJ olduğunu duymuş muydunuz?

Duymadıysanız biz söyleyelim o zaman. Akademi İstanbul'da öğrenci olduğu yıllarda Fenerbahçe FM'de DJ'lik yapmış Gökçe. Hatta sonra Best TV'de VJ'lik kariyeri de var.

Bu arada Gökçe'nin sesi çok güzel, onu size birazdan ispatlayacağız. Zaten o da müzik alanında kariyer yapmayı planlıyormuş...

Ama Hayat Bilgisi'nde oynarken kendini Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alırken bulmuş. Valla güzel de olmuş bizce, iyi yapmış.

İçe kapanık, kırılgan ya da kederli, silik rollerinden sıyrılıp karşımıza güzel, alımlı ve çok çekici bir kadın olarak çıkması ise Kayıp Şehir dizisiyle oldu.

Aslında ilk önce epey şaşırdık, alışmışız ya onu daha silik karakterleri oynarken görmeye; ondan oldu. Kayıp Şehir'in Aysel'i olarak ekranlara geldiğinde resmen ayağını vurduğu yerden ses çıkarttığını duyuyorduk.

Off Aysel, sen nasıl bir kadındın öyle ya?! Vallahi Kayıp Şehir'i seyredenlerin Aysel'den etkilenmemesi neredeyse imkansıza yakın.

Kayıp Şehir'den önce Hayat Bilgisi yok sadece tabii. "İlk nerde görmüş olabiliriz?" diye düşünüyorsanız hemen yardımcı olalım: Tatlı Hayat (2001), Beşik Kertmesi (2002), Mühürlü Güller (2003) ve Hayat Bilgisi (2004)

Aslında biraz dikkatli bakarsanız, Gökçe'nin bir Akrep burcu kadını olduğunu rahatça anlayabilirsiniz.

9 Kasım 1981 doğumlu kendisi. Yani o bir Akrep kadını! Hayata karşı duruşu, magazin gündeminde gereksiz yer almayışı ve işindeki başarısı zaten burcunun özelliklerini doğruluyor.

Ona göre hayatının dönüm noktası, Ay Yapım'ın kapısından içeri ilk adımı attığı an.

Aslında çocuk programı sunmaya başlıyor yapımcı şirket sayesinde. Bu arada da Yaprak Dökümü dizisinin hazırlıkları yapılıyor. "Seni bu işte görmek" istiyoruz diyor yapımcılar ve olanlar oluyor... Gökçe'nin deyimiyle bu iş "Hayatımın işi"

Biraz da özel hayatını didikleyelim: Gökçe Bahadır, bir süredir iş adamı Efe Duru ile birlikte.

Size bu konuyla ilgili çok fazla detay vermek isterdik ama biz de çok bir şey bilmiyoruz. Pek fazla göz önünde olmayı sevmiyorlar, bizim de elimizden bir şey gelmiyor. Ama yakışıyorlar, orası kesin.

Bir kadının en güzel yaşlarında şu an Gökçe Bahadır. Bize göre güzelliğinin de zirvesinde. Fakat hep sanki ağladı, ağlayacak gibi de duruyor bir yandan.

Bu kadınların içinde insanın sinirlerinin bozulmaması mümkün değil zaten. Allah düşmanımızı bile düşürmesin onların eline.

Arzu hariç; o biraz daha iyi gibi...

Bakalım Gökçe Bahadır bize daha neler seyrettirecek ekranlarda, merakla bekliyoruz.

Bu güçlü duruşun, bu dağ gibi duran kadınlığın ve bu güzelliğin hastasıyız.

Seviyoruz seni Gökçe Bahadır.

Ve şimdi sizi gönül telinizi titretecek bir Gökçe Bahadır şarkısıyla baş başa bırakıyoruz: Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi

Alkışlanınca ben😂 #ÇabukMuGazaGeliyorumNe 🙈

Gökçe Bahadır (@gokce.bhdr)'in paylaştığı bir gönderi ()

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hossohbet-entelektuel-adam

S P O N S O R L A N D I N

mabada

Peki neden bugün paylaştınız? Olay nedir hani?

hipergrafi

Yaprak Dökümünde stil danışmanımı kötüydü artık yoksa bilerekmi oyuncuların çok güzel olmaması gerekiyordu bilmiyorum (bunu zannetmiyorum çünkü Yaprak Dökümü kitabında Leyla ve Necla'nın son derece güzel oldukları bi çok kez vurgulanıyor) Kim derki o dizideki Leyla ve Necla ve Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen diye. Yüksel Aytuğ köşesinde bahsedene dek bu saçmalık üzerine düşünmemiştim hiç. Birde Nehir teyze diye domestik bi kadın vardı dizide. Şu an bu ülkede ismi doğuştan Nehir olan 30 yaş üstü bi kadın varmı? Varsa bile tasarımcılık, iç mimarlık, yaşam koçluğu gibi en entelinden bi mesleği vardır onun. Eteği belinde, Nuriye Komşanne denilince gözünüzün önüne ne geliyorsa öyle bi ev hanımı olma ihtimali nedir Nehir teyzenin. Bir de Gökçe Bahadır'ı severim ama o rol Burçin Terzioğlu'nundu en başta. Onda kalmalıydı.

buket.bb.buki

Hem kitapta hem trt hem kanal d versiyonunda karakterin ismi Neyyir'dir.

confused

yaprak dökümündeki fotoğrafta yanındaki fahriye evcen değil mi ?? çok benzetemedim ama o olsa gerek ..

lama-emre

o zaten .d

bagatur-kabasakal

Ali Sunal kendisine doğum günü sürprizi yapmak için bize gelmişti zamanında. Çok eğlenceli ve bir o kadar da duygusal bir karaoke-video klip hazırlamıştık. Yanlış hatırlamıyorsam klibi hiç izletemedi. Montaj bitip biz Ali beye teslim ettiğimizin ertesi gününde ayrılmışlardı. Ali Sunal'a ne üzülmüştüm ya o zaman. Empatinin dozunu kaçırmıştım resmen.

Görüş Bildir