Google Fotoğraflar, İhtiyaç Duyulan Düzenleme Araçlarını Getirdi

-

Google Fotoğraflar’a gelen yeni düzenleme araçları ile birlikte, artık birden fazla fotoğraf üzerinde tek seferde düzenleme yapabilir ve kırpma oranını ayarlayabilirsiniz.

Google, fotoğrafları Google Plus’tan ayırdığından beri, limitsiz depolama, sıkıştırılmış fotoğraflar ve akıllı arama algoritması gibi birçok anlamda yararını gördük. Ancak bir özelliği kaybetmiş olduk; Google Plus’taki fotoğraf düzenleme aracı Snapseed, bize Adobe Photoshop’taki düzenlemeleri yapabilmemizi sağlıyordu.

Kullanıcıların bu ihtiyacının farkında olan Google, web tabanlı resim aracının son sürümünde düzenleme araçları üzerinde birkaç yenilik yapma yoluna gitti. Artık düzenleme yaparken resimler arasında taşıma yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız tüm değişiklikleri kaydetmek veya orijinal haline geri döndürme şansına da sahipsiniz. Buna ek olarak, yeni en boy oranı seçicisi ile orijinal boyutlara göre, kare, 4:3 veya 16:9 oranlarında kırpma işlemi yapabilirsiniz.

Şimdiye kadar yapılan düzenlemeler Google Photos akıllı telefon uygulamasında görünmüyordu, ancak bu yeniliğin de yakın zamanlarda getirileceği düşünülüyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdobeAkıllı telefonDeepMindGoogleweb
Görüş Bildir