Görüş Bildir
Haberler
Geliştiricilere Açılan Meerkat, Bir Canlı Yayın Platformu Haline Geliyor

Geliştiricilere Açılan Meerkat, Bir Canlı Yayın Platformu Haline Geliyor

Onedio Medya
07.05.2015 - 13:13 Son Güncelleme: 07.05.2015 - 14:53
İçeriğin Devamı Aşağıda

Canlı yayın potansiyelinin mobillle yeniden keşfedildiği şu günlerde Meerkat geliştiricilerin desteğiyle ilerlemek istiyor. Geliştiriciler için API’ını yayınladığını duyuran Meerkat , böylelikle rakiplerinden, öncelikle Periscope’tan, da ayrışmak istiyor.

Uygulamasıyla bugüne kadar #Katch, Meerkat Stats ya da Meerkat Streams gibi Meerkat’e refakat eden uygulamalar geliştiren ekiplerin sayısının 37’ye ulaştığını söyleyen Meerkat, daha kalabalık bir komüniteyle yoluna devam etmek istiyor. TechCrunch Disrupt New York’a katılan kurucusu Ben Rubin, Twitter’ın aniden Meerkat’le bağlantısını kesmesi konusunda içerlendiklerini ancak Twitter’ın aksine, geliştiricilerin her zaman arkasında olacaklarının da sözünü veriyor.

Bunlara ek olarak web yayınını da güncelleyen Meerkat, izleyicilerin yayınları beğenmesini ve yeniden oynatmasına artık izin veriyor. İlk günlerdeki popülerliğini kaybeden Meerkat’in geliştirici açılımıyla yeniden hızlanma şansını arttırıyor ancak başarılı olup olmayacağı muamma.

Webrazzi

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0