Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Geçirdiği Kazanın Ardından Seks Bağımlısı Olan Alissa Afonina'nın Dramı

 > 
5.6bPAYLAŞIM

Alissa Afonina, nam-ı diğer Sasha Mizaree... Geçirdiği trafik kazasının ardından uygulanan yanlış tedavi sonucu seks bağımlısı haline gelen Kanadalı kızımız.

Aslen Kanadalı olan Alissa Afonina gelecekte film yapımcısı veya aktris olmayı isteyen, son derece parlak bir öğrenciydi.

Ancak 2008 yılının Ağustos ayında, yaşamakta oldukları İngiliz Kolombiya'sında annesinin kullandığı aracın kaza yapması sonucu beyin sarsıntısı geçirene kadar. Kaza geçirdiği yıl lisenin son sınıfında olması da bir başka talihsizliği.

Görgü tanıklarına göre suçlu annesi.

İçinde Alissa, erkek arkadaşı, kardeşi ve annesinin bulunduğu araç aşırı hız ve ıslak zemin nedeniyle kontrolden çıkıyor ve şarampole yuvarlanıyor. Sadece annesi ve Alissa yaralanıyor.

Beyin sarsıntısı sebebiyle hastaneye kaldırılan Alissa burada tedavi ediliyor.

Ancak tedavisi biten Alissa okula döndüğünde bir şeylerin normal olmadığını fark ediyor. Küfür içerikli cümleler, uygunsuz yorumlar ve bastırılamayan bir cinsellik dürtüsü kızımızı ele geçiriyor. Haliyle gündelik işlerini yürütemeyecek hale geliyor yavaş yavaş.

Okulunu bırakıp son senesini evinden bitirmek zorunda kalıyor.

Kendini soyutluyor, okulu bitiriyor, üniversiteye gidiyor. Ama kısa süre sonra üniversiteyi bırakıp "Sasha Mizaree" takma adıyla baskın, dominant kadın olarak çalışmaya başlıyor.

Ardından hastaneye dava açıyor.

Yanlış tedavi uygulandığı, bunun sonucunda seks bağımlısı, dominant bir kadın olduğu iddiasıyla dava açıyor. Mahkeme kazanın yol koşullarından, annesinin ihmalinden kaynaklandığı yönünde karara varıyor.

Ancak mahkeme kaza annenin ihmalinden kaynaklandığı kanısına varıyor.

Ama yanlış tedavi bu kazanın bir sonucu değildir diye de ekliyor. Alissa'nın kişilik değişimine, seks bağımlılığına, dominant kişiliğine, işlerini yürütemeyecek şekilde seks düşünmesine yanlış tedavi yol açmıştır kararına varılıyor.

Başına gelenler Cosmopolitan dergisine kadar haber olmuş Alissa'nın.

Haberleri için verdiği pozlarda Alissa'nın dominant hallerine şahit olmak mümkün.

Ve 1.5 milyon dolar tazminat...

Gelecekteki iş kaybı için 825,000 dolar, gelecekteki bakım masrafları için 376,000 dolar çektiği acı ve sıkıntılar için 300,000 dolar ve gördüğü özel hasar için  23,000 dolar olmak üzere mahkeme 1.5 milyon dolar tazminata hükmediyor.

Alissa akademik kariyerinden artık çok uzakta ve bir sosyal medya figürü.

Twitter'da kendisinin paylaştığı nadir fotoğraflarından biri, en yenisi.

Twitter hesabından paylaştığı kısa videoyu mahkemede kanıt olarak sunmuş mudur bilemiyoruz.

Avukatına göre doğru düşünebilme yetisi hasar görmüş durumda.

.

Ve son olarak Alissa başından geçenleri burada bırakmak niyetinde değil.

Yakında kendisinin hayatını film olarak izleme ihtimalimiz var...

Ya da belki kitabını okuruz, kimbilir...

Alissa'nın annesinin de aynı kazanın sonucunda 943 bin dolar tazminat kazandığını ekleyerek bitirelim.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
takumi

Filmi çıkabilir denmiş lakin 2002'de bu konuda porno film çekildi zaten :D Hey gidi Alexa Rae...

bootstrap

Anlamadığım şey pozlar, videolar ne alaka ? Kaza sonrası yanlış müdahaleyle bacağını kaybeden biri twitterdan sürekli kesik bacağını mı paylaşmalı farklı şekillere girip ?

kapt.timur-sinan-b.

Paylaşmayın şöyle haberleri, bizi de rezil kepaze etmeyin, bu haberi okuyanların alayı kıza sıçramış, rezilliğe iğrençliğe diyecek birşey bulamıyorum. Bunun olacağını bildiğimden bir baktmki kız aynen şunu yazmış ; "Can someone please explain the big splash I seemed to have made in Turkey? I have had many emails, facebook ads from guys specifically there" Bizim salaklardan biriside altına, osuruk ingilizcesiyle, "Alissa, turkish girl not open" yazmış. Allah gerçekten belanızı versin daha ne diyim :D

odunq

hemen türklüğümüzü belli etmişiz :) kadın bu kadar ilgi görünce şaşırmış tabi.. böyle bir şey olacağını daha içeriği okurken tahmin etmiştim :)

kapt.timur-sinan-b.

Ali bana açıkla neolur, "Turkish girl NAT OPIN" ne demek ya ? :D

Gizli Kullanıcı

Bu parayı Irak'ta hayatını mahvettikleri bir insana vermezler. Amerikan hukuk sistemi de acayip işliyor. Senin vatandaşınsa daya tazminatı, nasılsa para dışarı gitmiyor. Başka ülkedeyse, ne denli vahşet olursa olsun adil bir karar çıkmıyor. Tazminatı bırak olayın sorumlusu bile hapse atılmıyor kendi vatandaşı olduğu için. Not: İşbu yorum, Amerikan Ordusundaki bir tim tarafından evine kadar takip edilip, ailesinin gözleri önünde tecavüz edilen, ailesiyle beraber öldürülen ve delil karartmak için cesetleriyle beraber evi yakılan Iraklı kıza ithafen yapılmıştır. O kız henüz daha bir çocuktu ve askerlerden sadece 1 tanesi 2 yıl hapis cezası aldı.

hyemia

yahu bahane aramış diyorsunuzda sizce mantıklı mı ? lise sona gelmiş bir hayali bir hedefi var niye liseyi zar zor bitirip üniyi bıraksın ? demek ki cidden sıkıntısı var ki bu tür şeyler yaşanmıyormuş gibi davranmamalıyız sonuçta onun bahaneye ihtiyacı yok muhtemelen zaten rahat bir hayatı vardır :) üstelik sevgilisi ve annesiyle arabada ne yapıyordu diyen arkadaşları yetkili kişiye havale ediyorum bir insan bu kadar mı küçük beyinli olur ?

Görüş Bildir