Film Değil Gerçek! Kaçırdıkları Kadını Yıllarca Bir Kutunun İçine Hapsederek Cinsel İstismarda Bulunan Hookers Ailesi

389PAYLAŞIM

Bizim kanımız dondu! 😱

Kaynak: https://filmdaily.co/news/kidnapping-of-...

Otostop kültürü özellikle de 1977 yılında oldukça popülerleşmeye başlamıştı. 20 yaşındaki Colleen Stan de bu kültürün bir parçasıydı.

Not: Görsel temsilidir.

Oregon'daki evinden arkadaşının kuzey Kaliforniya'daki doğum günü partisine gitmek için otostop çekiyordu. Colleen aslında oldukça deneyimli bir otostopçuydu.

19 Mayıs 1977 tarihinde Colleen, Kaliforniya'daki Central Valley’in kuzey ucunda bulunan Red Bluff'a gitmişti.

www.instagram.com

Bulunduğu yerin yakınlarına içerisinde bir adam, kadın ve bebeğin olduğu mavi bir karavan yaklaştı. Bir aile tablosu çizen Hookers ailesi Colleen'in güvenini bu şeklide kazandı.

Cameron ve Janice Hooker genç kadını kaçıran bu mavi karavanın sahipleriydiler. Karavana bindikten sonra işlerin tuhaflaştığını fark eden Colleen için ise artık çok geçti...

Not: Görsel temsilidir.

Genç çift, Colleen'i önceden bir hedef olarak zaten belirlemişler ve bebeklerini de bu plan için bir yem olarak kullanmışlardı.

www.instagram.com

Bu sayede Colleen araca binme konusunda bir endişe yaşamayacaktı. Janice eşi Cameron ile önceden anlaşmış ve kaçırdıkları bu kadını bir seks kölesi olarak kullanacakları konusunda sözleşmişlerdi.

Cameron ise Colleen'i el yapımı ahşap bir kutunun içerisine yerleştirdi ve burada yedi yıllık işkence, tecavüz ve duygusal taciz başladı.

Hookerlar genç kadını 23 saat boyunca bu kutunun içinde tutuyor ve kalan zamanda da onun yemek yemesine izin vererek sistematik olarak işkence ediyorlardı. 1978 yılının Ocak ayında Cameron Colleen'e daha fazla hak elde edebilmek istiyorsa hayatı boyunca onun kölesi olacağına dair bir sözleşme imzalaması gerektiğini söyledi ve bu sözleşme imzalandı.

Colleen Stan'in adı K. olarak değiştirildi. Cameron Hooker onu BDSM fantezileri için kullanıyor ve tecavüz ediyordu.

www.instagram.com

Bazen Colleen'in dışarıya çıkmasına izin veriyor ama genellikle onu kendi yapmış olduğu ahşap kutunun içine kitliyordu.

Cameron Hooker, Colleen'i duygusal travmaya maruz bırakarak onu sürekli bir korku halinde tutmaya çalıştı.

www.instagram.com

Onu tutmanın tek yolunun kendisinden çok daha güçlü olduğuna inandırdığı bir 'Şirket' olduğunu biliyordu. Colleen'e 'Şirket'in onları sürekli izlediğini ve eğer kaçma girişiminde bulunursa hem onu hem de ailesini öldüreceğini söylüyordu.

Yıllarca süren Cameron'ın korkusu ve beynini yıkaması sebebiyle Colleen kaçmaya çalışmadı. Bir süre sonra kutudan çıkarıldı ve ev işlerini gerçekleştirmesine izin verildi.

www.instagram.com

Bahçe işlerini o yapıyor ve Hookerların bebeğine bakıcılık yapıyordu. Hatta 1981 yılında Cameron ile birlikte ailesini ziyaret bile etmişti.

Colleen'in ailesi ise biricik kızlarının bir tarikata üye olduğunu düşünmüş ve onu zorlamanın kendilerinden daha da uzaklaştıracağına inanmışlardı.

www.instagram.com

Cameron bu ziyaret süresince Colleen'in erkek arkadaşı gibi davranmıştı ve hatta bir aile fotoğrafları bile vardı.

Colleen polislere o dönemde 'Şirket'in var olduğuna inandığını ve ailesine zarar gelmemesi için Cameron'ın söylediği her şeyi eksiksiz yerine getirdiğini söylüyor.

www.instagram.com

1984 yılında ise çıktıkları bir araba yolculuğunda Colleen kaçmayı başarınca, Cameron'ın eşi olan Janice Hooker polislere bütün olan biteni anlatmıştır.

www.instagram.com

Janice, Cameron ile ilk görüştükleri andan itibaren beyninin yıkandığını, duygusal manipülasyon ve şiddete maruz kaldığını ve bu durum için zorlandığını söylemiştir. Colleen'e 'Şirket'in gerçek olmadığını söyleyen ve kaçmasına yardımcı olan kişi de Janice'dir.

Cameron Hooker, birden fazla adam kaçırma ve cinsel saldırı suçundan yargılandıktan sonra 1984 yılında mahkemeye çıkarıldı ve üzerindeki bütün suçlamalardan yargılandı.

www.instagram.com

Not: Fotoğraf Colleen'in günümüzdeki halidir.

Janice Hooker ise eşine karşı ifade vererek ve polise Cameron'un işkence ettiği ve öldürdüğü Marie Elizabeth Spannhake adlı başka bir genç kadın hakkında bilgi vererek tam dokunulmazlık aldı.

Cameron ölene kadar hapiste kaldı. Colleen ise yaşadığı her şeye rağmen güçlü duruşuyla hayatına devam etti. Şimdilerde ise şiddet gören kadınlar için danışmanlık hizmeti veriyor.

www.instagram.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Kendisine Tedavi Olmak İçin Gelen 236 Hastayı Gözünü Bile Kırpmadan Öldüren Seri Katil ‘Harold Shipman’ - onedio.com
Kendisine Tedavi Olmak İçin Gelen 236 Hastayı Gözünü Bile Kırpmadan Öldüren Seri Katil ‘Harold Shipman’ - onedio.com

👇

Varoluştan Bu Yana Süregelen Vahşet Asla Sona Ermedi! Bunu Apaçık Gösteren Azılı Katillerin Olay Yeri Fotoğrafları - onedio.com
Varoluştan Bu Yana Süregelen Vahşet Asla Sona Ermedi! Bunu Apaçık Gösteren Azılı Katillerin Olay Yeri Fotoğrafları - onedio.com

👇

Oldukça Popüler Olan ‘Criminal Minds’ Dizisindeki Cinayetlerin Gerçek Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız - onedio.com
Oldukça Popüler Olan ‘Criminal Minds’ Dizisindeki Cinayetlerin Gerçek Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

Hayatını küçücük karanlık bir kutu içinde geçiriyor ve sürekli istismar ediliyor kabus gibi her şeye rağmen çok güçlü bir kadın onun yerine başka biri olsa aklını kaçırırdı

akatsuki1971

BU KIZIN KABULLENİŞİ BANA BİR ÜLKENİN SEÇMEN KİTLESİNİ HATIRLATTI NEDENSE

mcmenimin

Mavi minibüsü nereden uydurdunuz la :D Belgeselini izledim normal arabaydı

Gizli Kullanıcı

Buna benzer bir film izlediğimi hatırlıyorum sanki

johnfrusciante

üniversite okurken 2 yıl boyunca her gün otostop çekmiştim okuldan eve dönmek için. Cidden ne tür insanın arabasına bineceğinizi bilemiyorsunuz .Allah'tan kötü kimse ile karşılamadım ama bir defa mafya kılıklı bir adamın arabasına binmiştim . Silahlar filan vardı arabada o yüzden dikkat etmek lazım.Mecbur kalmadıkça otostoptan uzak durmak lazım.

Görüş Bildir