Facebook'ta Fırtınalar Estiren Hastasıyım Haber Ajansı'ndan Beyin Yakan 25 Manşet

 > -
Abone ol

Facebook'ta az kişinin bildiği ama sır olmayan oluşum Hastasıyım Haber Ajansı'nın bazı haber kanallarını ve uyguladıkları "okuyucu çekme" politikasını eleştiren beyin yakan 25 manşetini sizler için derledik.

1. DİNLENİP, DİNLENİP DÖVDÜLER! SONRA DA BİRLİKTE OTURUP DEJAVU YAŞADILAR! ŞOK! ŞOK! ŞOK!

İnterstellar'ı izleyip aşırı etkilenen G.T.K. evde kendi imkanlarıyla zamanı bükmeye çalıştı. Biraz fazla abanıp büktüğü için, levyeyle düzeltmeye uğraşırken de iyice içine sıçtı! "Belediyeden izinsiz ve vergi levhasız zaman bükümü yapılarak ekmek paramızla oynuyor" diyerek gencin evini basan mahalle esnafını jandarma güçlükle yatıştırdı... Ayrıntılar bi halamgile uğrayıp oradan direk gelecek.

2. MECLİSİN ORTASINDA ÖNLERİNE GELENİ YEDİLER!

MECLİSTE SKANDAL!!!!!! BAKANLAR KURULUNUN BUGÜNKÜ TOPLANTISINDA MASAYA YATIRILAN TORBA YASANIN İÇİNDEN NELER ÇIKTI NELER.......AYRINTILAR HAFTAYA SALI YA DA ÇARŞAMBA BURADA.......

3. ŞOK!!! ŞOK!!! ŞOKK!! BLOWJOP BİLE YAPMIŞLAR!

Ülkede leş leş işler oluyor. Çok da anlamadık ama sanırız ülkenin anası çok kötü s.kilmiş. Bi onlar s.kmiş bi bunlar s.kmiş deniliyor. Yemin ediyoruz tadımız çok fena kaçtı. Ayrıntıların bile şu an baya sinirleri kalkmış durumda.

4. KIŞ BU SENE OLDUKÇA HARDCORE GEÇTİ! METEOROLOJİ BÖYLE HAVANIN GELMİŞİNİ GEÇMİŞİNİ S.KEYİM DİYEREK İSYAN ETTİ!

Aniden bastıran kış resmen milletin ağzını yüzünü s.kti. Felaket bir soğuk olduğunu belirten uzmanlar kalın gabanı gocuğu falan olmayanları açıkça uyardı: "Zaten çıksanız ne olacak, her yer sırf erkek am.na koyduğumun yerinde, bi doğru düzgün yer de yok...". Ayrıntıların ben ta geçmişini s.keyim o ayrıntıların....

5. ŞOK ŞOK ŞOK!!! BİR İNİYOR! BİR KALKIYOR!

Dolar yine yapacağını yaptı. Bir aydır zaten g.tveren gibi bi inip bi çıkmalar falan derken tam bir sinsi p.ç gibi bekledi, milletin evine barkına ateş düşürdü. Ayrıntılar Kıymet halamgillerde kalmış.

6. ARTIK O ÖĞRETMEN ALTILI GANYANIN SÜRPRİZ İSMİ!!!! ŞOKK!!! ŞOOOK! ŞOOOK! ÖĞRETMEN AT'DAN DEV TÜYOLAR!

ATANAMAYAN ÖĞRETMENE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DEĞİL TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI SAHİP ÇIKIYOR. AYRINTILAR  ⬆️

7. Halk panik içerisinde! Vatandaş sokağa çıkamıyor! 😱

2016'dan itibaren cinsel organların, daha sonra ise kademeli olarak kadının tedavülden kaldırılması için hazırlıklar tamamlandı. Ayrıntılar yok!

8. Galeyana gelen halk fırıncı kürekleriyle sokaklara taştı!

FARK YARATMAK ADINA SADECE İLGİNÇ KIYAFETLER GİYEN SANATÇI & TASARIMCIYI MAHALLELİ DİNLEMEDİ, BU SEFER KÜREKLER KONUŞTU!!

9. ADETA EDEP, NAMUS, HAYA KALMAMIŞ!!!

Adapazarı'nın Kanırtan kasabasında bir vatandaş, yıllardır yatakta bulamadığı mutluluğu başkasının yatağında buldu. Adeta şov yaptı!!!

10. Kim, kime oy vermiş? Kim, kime kıl kapmış? HEPSİ AAAAZZZZ SOOONNRAAA!

Hangi illerde, hangi genital bölgeler daha yoğun? Hangi il komple genital bölge kokuyor? Hangi ilde en çok hangi genital bölge kullanılıyor? Bu araştırmayla genital bölgenizi yeniden keşfedeceksiniz! Ayrıntılar gece yarısından sonraaaa!

11. Bu ünlü oyuncu kim? Azz Sonraaa!

Gece hayatının hızı ve Ayvalık tostu, ünlü oyuncuyu mahvetti!! Alkolün etkisiyle, gizlice çıktığı mekanın direk karşısındaki kaldırıma kabahatini bıraktı!!!

12. Teselli etti... (Yani umarız öyledir.)

Düğün öncesi cesaret hapı alan ve aşırı halay çeken damat, zifaf(gerdek) gecesinde bir skandala imza attı!!! Gelin sinir krizi geçirdi, aileler şaşkın!!!

13. ÇİFT LAVAŞ İSTEYEN KADIN ESNAFI ŞOOOK ETTİ!

Türkiye böyle bir şerefsizliği çok nadir görmüştür!!!! Organik hayatın sınırlarını zorlayan iş kadını A. M. duyanları şoke eden bir skandala imza attı!!! Ayrıntılar birazdan gelir!!!

14. TUVALET FIRÇASIYLA DİŞLERİNİ FIRÇALADI! ŞOK! ŞOK! ŞOK!

Uzun süredir ağız kokusundan şikayetçi olan G. Ö. "Yettiyse yetti" dedi ve bütün bir Ernet'i ağzına attı. Havale geçiren G. Ö.'yü yakınları hastanede yalnız bırakmadı. 45-50 kişi geldiler.

15. AĞZINA ÜÇ KERE SU ALIP ÇALKALAMAMIŞ BİLE!

Dölşehir Devlet Hastanesinde görevli doktor D.R.'nin dün işe aşırı derecede cünup bir şekilde geldiği öğrenildi. Yaptığı hiçbir tedavi başarılı olmayınca eli ayağına dolandı ve hastaneyi alt üst etti. Hastalar sinir krizi geçirdi. Polis falan geldi.

16. NASA ŞOK! NASA İPTAL!

Nevşehir'in Gömeren Beldesi'nde çalışan sözleşmeli temizlik işçisi O.T.'ye ait olduğu belirtilen cüzdanı, NASA'nın gediklisi Curiosity buldu. Bu akıl almaz olayın detayları için ---------------------> "Nevşehir'de Olup Bitenler Geo Wild" dergisini bayinizden aşırı ısrarla isteyiniz.

17. Tanrı parçacığı ile akla gelmeyecek şeyler yaptılar! ŞOK! ŞOK! ŞOK!

FLAŞ FLAŞ FLAŞ! Atom çarpıştırıyoruz, Proton kaynatıyoruz ayağına yerin yedi kat dibinde sabahlara kadar içkili, kadınlı alemler düzenleyen sözde bilim yuvasına, Dölköy Asayiş ve Ahlak Büro'dan gece yarısı baskını...! Pezevenkliğin ayrıntıları için.... ↗️

18. TIRLARIN İÇERİSİNDEN ÖYLE BİR ŞEY ÇIKTI Kİ....... İNANAMAYACAKSINIZ!!!! AZZ SONRAAA!

Ekipler Suriye'ye giden şüpheli 3 tırda inanılmaz görüntülerle karşılaştı. Dul vatandaşlardan temin edilen, kullanılmayan cinsel organların muhaliflere yollandığı ortaya çıktı!! İşte katmer katmer, renk renk skandal cinsel organ kaçaklığı!!!! Ayrıntılar midesini üşütmüş..

19. Bu haber Eşşoğlueşşekleri çok sevindirecek!

2016 yılı yine onların yılı olacak. Tüm sektörlerdeki eşşoğlueşşekler bu yıl da mutlu, mesut, hayvanınoğlu gibi gezecekler. Ayrıntılar şu an lavaboda.

20. Eşek sudan gelinceye kadar dövdüler!

Bayburt'un Etyiyen ilçesinde katıldığı bir sünnet düğününde kendisine ikram edilen etli pilavı Vegan olduğu için reddeden S. S. kötürüm edilene kadar dövüldü. Ayrıntılar hiç kalmamış ya..

21. Yoğun araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz anket sonuçları; BU HABERDE! ŞOK ŞOK ŞOK!

HASTASIYIM HABER AJENTASI SİZİN İÇİN ÖZEL OLARAK ARAŞTIRDI...............................;

İşte sonuç:

"ÜFFFF ÜLKEDE NE ÇOK PİS İNSAN VARMIŞ BE!"

22. HALK NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI! BİRAAAAZDAAAAN!

Yozgat'ta özel bir cep telefonu bayiinde çalışan Y.S.K. patronuna "Abi ben galiba ebola olmuşum bugün evde istirahat edeyim" deyince karantinaya alınmak yerine yaka paça dükkandan dışarı atıldı. Olayın şokunu atlattıktan sonra kendi arasında hızlıca organize olan esnaf; TÜRKİYE'DE EBOLA İSTEMİYORUZ, EBOLA DIŞARI sloganlarıyla Y.S.K.'ya meydan dayağı attı! Olayla ilgili soruşturma sürmüyor, ayrıntıları da zaten verdik gibi. (bizce)

23. BÖYLE TEDAVİ GÖRÜLMEDİ! ŞOK! ŞOK! ŞOK!

Bu seferki sağlık skandalı Amerika'dan!! Uzun süredir kasık ağrılarından muzdarip olan W.W.W. iki günlük istirahat almak için sağlık ocağına gitti. Fakat aslında bir günah evine girdiğini çok sonradan anladı. Şaşırtıcı bir şekilde pek de ses etmedi.... Ayrıntılar için ------------------> dipköşeturohat. vayss. tr

24. SONUNDA BU DA OLDU!' AZZ SOOONRAA!

Bir zamanların sevilen çiftlik hayvanı Girlkız'ı görenler tanıyamıyor! Sivas'ın ünlü çiftliklerinden çıkıp, İstanbul sosyetesinin ünlü restoranlarına uzanan, sizin de payınızın büyük olduğu, bu acımasız hayat hikayesine inanamayacaksınız.... Ayrıntılarda soğan olsun mu? (olsun)

25. "HİÇ Mİ İNSAN YAŞAMIYOR ULAN BURADAAAA!?" DEDİRTEN OLAY. BİRAAAZDAN!

Aminoasit ve hidrojen ararken adeta leş gibi bir mezbeleyle karşılaşan Rosetta Taşımacılık Koop. yetkilileri; "Biz Rosetta taşımacılık olarak çok daha farklı bir kuyruklu yıldız hayaliyle hizmet sektörüne girmiştik. Çok büyük hayal kırıklığı, resmen rezillik& şerefsizlik. İçine sıçılmış buranın komple..." dedi. 67/P C-G Mahallesi sakinleri ise çöp kamyonunun ayda bir gelmesinden şikayetçi oldu. Ayrıntılar mı?.... Canın sağ olsun...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gradiyent

bir tek 7 güzelmiş gerisi çok komik gelmedi

emre-turkmen

En az Recep İvedik kadar komik. Gidin başka yerde oynayın.

aygun1

7 fenaymış!.. yok yok yalandır yeaa

thesameoldblues

AHAHA DOLAR MİLLETİ SİKTİ BAYILTI

Gizli Kullanıcı

Bu Haberlerin Tamamı İftira ve Yalanlardan İbarettir! Görüntüler zaten photoshop olup tamamen hükümetimizi KARALAMA amaçlıdır. Biz bu haberlerin kaynaklarını çok iyi biliyoruz, kimlerle masaya oturuldu ve ülkemiz üzerinden ne çirkin planlar yapıldğını çok iyi biliyoruz... İnlerine Gireceğiz!!! Halkımız zaten bu tarz haberlere itibar etmeyecek kadar bizi tanıyor ve güveniyor ve yine halkımızın gereken cevabı vereceğinden hiç kuşkumuz yok. Neye inandılar ki buna inansınlar,

Görüş Bildir