Evcil Hayvanınızın Sizden Nefret Etmesini Sağlayacak 19 Ürün

450PAYLAŞIM

Evcil hayvanınızı çok seviyor fakat bir yandan da epey abartıyorsanız bu ürünler tam sizlik. Yalnız hayvanlar size trip atarsa, küserse, hatta saldırırsa karışmayız.

1. Kuşlar için tasma

Kafesten iyidir diye düşünebilirsiniz ama düşünmeyin. Hem kuş böyle tasma takıldıktan sonra kendisini köpek zannedebilir ve bir daha uçmayabilir aman dikkat.

2. Kediler için kum torbası

Bu ürünü kedinin boynuna takıyorsunuz ki dengesi bozulsun, oraya buraya hoplayamasın, ağaca neyin tırmanamasın. Kediniz bu zalımlığınızı unutmayacaktır benden söylemesi.

3. Kedi tacı

Kediniz sizin için tam bir prenses ise bu minik taç size göre. Lakin kedi lan bu kafamdaki şey ne diyerek paranoyaya bağlayabilir.

4. Köpekler için masa sandalyesi

Köpeğinizle başbaşa yemek yemek istiyorsanız bu ürünü almalısınız. Şaka şaka almayın böyle saçma şey mi olur.

5. Köpek yıkama makinesi

Bu "çamaşır" makinesinin sahibine göre köpekler buna bayılıyormuş. Bence adam köpeklerden hiç anlamıyor.

6. Balık gezdirme aparatı

Bununla birlikte balığınızın küçük akvaryumun içinde bunaldığını düşünüp onu mahallede gezdirebilirsiniz. Ama yapmayın. Ne kadar salak gözükeceğinizi düşünüp derhal vazgeçin bu fikirden.

7. Köpeğiniz için vizon kürk

Düşünün köpeğinize hayvan kürkü giydireceksiniz, var ya sizi hayatta affetmez. Hem de bu 750 dolara mal olacak. Bu saçmalığa alet olanları Allah'a havale ediyorum.

8. Kedi köpek için oje

Evcil hayvanını prenses gibi görmeyi abartanlar için bu da. Arkadaşları arasında rezil olacak hayvancağız almayın şöyle şeyler.

9. Özel hayvan boyası

Tırnakları boyadık, madem öyle gerisini de boyayalım. Yıkanınca siliniyor da hayvancağıza yaşattığınız bu utanç nasıl silinecek?...

10. Köpek parfümü

Köpeğiniz çiftleşmek için eş ararken güzel koksun, istediği köpeği kolayca elde etsin istiyorsanız 45 dolar kadar harcayıp bu saçma parfümden alabilirsiniz

11. Evcil hayvan paspası

Evde sürekli gezen ve tüy dökmesinden bıktığınız hayvanınıza "o kadar kirletiyorsun etrafı, gezerken biraz işe yara bari" diyerek bunlardan giydirebiliriniz. Yalnız hayvanların ayaklarına geçirilen şeylerle doğru düzgün yürüyemediklerini htırlatırım.

12. Köpek bezi

Köpeğiniz evin olur olmadık köşelerine pisliyorsa bu bezler sizin için çözüm olabilir fakat hayvancağız için ızdırap olacaktır. Şu fotoğraftaki köpeğe bakın, beni kurtarın diye yalvarıyor sanki.

13. Kaka tuzağı

Çevre temizliği için güzel düşünce, pratik de duruyor fakat hayvanın tek tük keyiflerinden birini bu şekilde engellemek, bilemedim.

14. Köpek için twitter cihazı

Evet var gerçekten böyle bir şey. Köpeğinize bağlıyorsunuz, hayvan ne zaman kendisini yalarsa tweet atıyor. Teknoloji gereğinden fazla mı gelişti ne?

15. Kedi mırıltı dedektörü

Kedilerin mırıltısına bayılmayan yoktur, çoğu insan içlerinde sanki motor varmış gibi titremelerinin hastası. Bu ürün de onlar için. Kediniz ne zaman mırıltıya başlarsa ışığı yanıyor, siz de kedinizle oynuyorsunuz bir güzel. Yalnız kediniz niye diğer zamanlar benimle ilgilenmiyorsun diyip çıngar çıkarabilir.

16. Köpek tıpası sticker (?!?!)

Köpeğinizin orasını burasını yalaması sizi irite ediyor ve buna bir dur demek istiyorsanız bu şekil bir çözümü var.

17. Köpeğiniz için cinsel oyuncak

Çiftleşmek isteyen ve yerinde duramayan köpeğiniz için eş bulamadıysanız şişme bebek işlevindeki bu oyuncaklardan alıyorsunuz. Valla düşüncesi bile beni rahatsız etti, sizi bilemem.

18. Köpek çantası

Küçük köpeğinizi yanınızda bir dost gibi değil de bir takı veya eşya gibi görüyorsanız bu sevimsiz çantlardan alıp kendisini yanınızda taşıyabilirsiniz. Sanki köpeğiniz yürümekten nefret ediyormuşcasına.

19. Dudak şeklinde oyuncak

"Hadi yakala oğlum! Ehehehe tipe bak :D Ver tekrar atayım, hoop yakala! Ahahaha lan tipe bak ya :D" şeklinde eğlenmek için ideal fakat köpeğinizin oyun oynama merakından faydalanarak bu şekilde onun üzerinden eğlenmek ne kadar uygun, karar size kalmış.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kedidirokedi

8'dekiler oje de degil işin sıkıntısı,hayvanların tırnaklarını sökerek ameliyatla yerine bu plastik tırnakları takıyorlar ki vay efendim neymiş kedim koltukları tırmalıyor... annen de seni doğurmuş biz bir şey diyor muyuz

Görüş Bildir