Estetik Parası Uğruna Kızını, Kendisinden Büyük Erkeklerle Beraberliğe Zorlayan Anne!

-

Kızını, kendilerinden yaşça büyük erkeklerle beraber olmaları için teşvik eden ve estetik ameliyatlarının bütün masraflarını karşılayan anne etrafındaki insanlardan sonunda olumsuz yorumlar almaya başladı. Detayları sizler için Metro'dan derledik.

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/04/09/mum-urged...

Bir anne, para için kızını kullanabilir mi?

41 yaşındaki Georgina Clarke, şu an 23 yaşında olan kızı Kayla Morris'in kendinden büyük erkekler için dans etmesine ve göğüs büyütme, dudak dolgusu gibi estetik işlemlerin ücretleri karşılığında bu erkeklerle seks yapmasına izin veriyor. Bütün bunlardan ötürü kendisini berbat hissettiğini ve bunların doğru olmadığını kabul ediyor.

Daha önceleri, kızı ergenlik dönemindeyken kendisine 50 yaşında bir 'sugar daddy' bulduğunda kızını desteklediğinden bahsetmişti.

Kayla, daha 11 yaşındayken Katie Price'a benzemek istediğini söylemeye başladıktan sonra dış görünüşlerine 60 bin pound harcadılar.

Georgina, The Kyle Flies adlı televizyon programında:

"Gerçekten bunu yaptırmak istediğimi hatırlıyorum sadece. Bütün bu Kim Kardashian, Instagram ve selfie olayları düşünülünce bugünlerde genç kızların üzerinde çok büyük bir baskı var. Ayrıca eğer dış görünüşünüz konusunda kendinize güvenmiyor ve mutsuz hissediyorsanız, biraz da paranız varsa yaptırıyorsunuz." şeklinde açıklama yaptı.

Program sunucusu Jeremy Kyle ise:

"Gerçekten iğrenç. Eğer benim 18 yaşındaki kızım dudakları ve göğüslerini yaptırmak için para karşılığında 50 yaşındaki bir adamla beraber oluyorsa, kendimi iyi bir ebeveyn olarak düşünmezdim Georgina." diyerek kadına karşı düşüncelerini belirtti.

Şimdi ise estetik ameliyatları istemediğini, daha doğal görünmek istediğini söylüyor Georgina.

Mail Online ile daha önce yaptığı röportajda "Tedavilerimi ödemek konusunda bana destek olan bir kızım olduğu için şanslıyım. Onun kendisiyle büyük birileriyle beraber olması veya kozmetik işlerimiz için soyunmasını önemsemiyorum çünkü hayalimizi yaşıyoruz." demişti. Şimdi ise daha doğal bir görünüm için, yapılan eleştirilerin de etkisiyle bütün bunlardan vazgeçmeye niyetli!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dremor

estetik güzellik diye diye kendini ucubeye çevirmiş olan kızına olmuş resmen hayatını karartmış bunu yaptıran kadının da akli dengesi yerinde olamaz kendi kızını resmen fuhuşa zorlamış 50 60lık adamların koynuna göndermek nedir resmen bu duruma kusma hissim bile kalmadı

cent

Hangisi kızı, hangisi anası anlamadım

devillmaycry

İnsanlıgımdan utandım resmen. Gel ben sana yapim ne operasyonu istiyorsan bir insan kendi yavrusunu nasıl başkasının altına atar ?

gunesliler

Yporum doğru da, BEĞEN' e basmaya utandım. :(

entropy

bedava sikmem mk gozlere bak biri kalk gidelim diyor digeri otur bok yeme

mistikschaeffer

İçinin çirkinliği yüzüne yansıyanlarda bugün..

Görüş Bildir