Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerin Evlerine Gelen Kadın Konuğu Memnun Etmeleri İçin Yapmaları Gereken 13 Şey

567PAYLAŞIM

Hiçbir kadın evinize sizi süper zengin zannederek gelmiyor, üç kuruş maaşınızla çalışan ya da öğrenci olan bir erkek olabilirsiniz. Evinize her zaman özen göstermeniz gerekli.

1. Lavabodaki kılınızı yününüzü temizleyin.

Erkek yaşayan her evin en net sorunlarından biri de bu lavaboda tıraş vs. yüzünden biriken, ortalığa saçılan kıl tüydür. Kadın konuğunuz gelmeden önce lavaboya şöyle bir su tutuverin yeter.

2. Kedinize sahip çıkın.

Kedi besleyenler bilir ki dünyanın en ani, dengesiz hareketlerine sahiptirler. Kadın konuğunuzun kedi sevip sevmediğine bakmadan hayvanı önce bir zapt edin. Bazı insanlar kedilerden korkar, sevmez. Bazısı da kılından tüyünden tiksinir. Unutmayın o kedi sizin kediniz, sizin gibi hiç kimse sevemez ama herkes de sizin gibi sevmek zorunda değil. Kedinin deli deppek hareketleri kadın konuğunuzu rahatsız edebilir bu yüzden miyok kedinizi kontrol edin.

3. Eve doğru dürüst yeni bir terlik alın.

Erkek evlerinin en önemli sorunlarından biri eve gelen kadına verecek terlik olmamasıdır. Büyük ihtimal evinizi düzenli temizleyemediğiniz için yerler toz doludur ve hiçbir kadın evine döndüğünde simsiyah çorabının altını tozdan bembeyaz olmuş görmek istemez. Eve gelen kadına terlik verin ama bu terlik balkon terliği bile olamayacak hale gelmiş bir şey olmasın. Evinizde her zaman yesyeni bir çift terliğiniz olsun.

4. Çekyatınızın ayarlarını kontrol edin.

Bekar erkek olduğunuz için evinizde muhtemelen iki adet çekyat vardır ve konuklarınızı bu çekyatlarda ağırlıyorsunuzdur. Memleketten anam babam gelince açar yatırırım diye aldığınız çekyatta ana baba dışında tüm sosyal çevrenizi yatırdığınız için o çekyat çeke yata eskimiştir. Paranız varsa çekyatınızı değiştirin (ki yoktur) yoksa kadın konuğunuz çekyata oturduğunda lönk diye geri düşmesin diye bir ayar tutturun artık, siz bilirsiniz.

5. Misafiri rahat ettirmenin bokunu çıkarmayın.

Bazı erkek arkadaşlar eve kadın misafir geldiğinde rahat etsin diye eve cilt, kozmetik ürünü alıyor. Bu çok düşünceli ve hoş bir hareket ancak abartırsanız sorun. Evinde bu kadar çok göz makyajı temizleyicisi, deodorant, makyaj temizleme sütü olan bir erkek kadının gözünde "davşan gibi depişiyo bu kesin" algısı yaratır. Konuğunuz rahat etsin diye 1-2 şey alın, bokunu çıkarmayın.

6. Tuvalet fırçanızı değiştirin.

Muhtemelen 3-4 senedir kullandığınız emektar tuvalet fırçanızı değiştirin. Kendisinden ayrılmak sizin için çok zor olacak biliyorum ama kadın konuğunuz için bu tür fedakarlıklarda bulunmak zorundasınız.

7. Bulaşıklarınızı Allah rızası için yıkayın.

Her bekar erkek evinin klişesi olan arşa yükselmiş kirli bulaşık dağından kurtulun. Yok ben yıkayamam diyorsanız da konuğunuz gelmeden önce ortadan kaldırın, balkondan atın, pencereden savurun ama kurtulun. Hiç kimse böyle bir ortamda rahat edemez, siz de etmemelisiniz.

8. 2 yıldır temizlenmeyen ocağınızı temizleyin.

Biliyorum çok zor bir istek ama üzerinde patates kızartması yapmaktan vıcık vıcık yağ kaplanmış pis ocağınızı temizlemeniz güzel olur.

9. Leş alkolik olduğunuzu gizleyin.

Evde ekmek neyin alırım diye beklettiğiniz depozitolu bira şişelerinizi kadın konuğunuz gelmeden önce elden çıkartın. Arkadaşınızın free shoptan getirdiği şekilli şüküllü içki şişeleri kalabilir. Alkolikliğinizin de bir kalitesi bir gustosu olduğunu gösterebilirsiniz.

10. Evi havalandırmaya özen gösterin.

Biliyorum Rusya ile aramız kötü, doğalgaz faturaları maaşın üçte biri ama ümmeti Muhammed aşkına arada şu evinizi havalandırın. Ekşi ekşi kokan bir ev misafirinizi rahatsız eder.

11. Sadece hijyen yetmez biraz da kültürlenelim.

Evin en görünen yerine 5-6 kitap serpiştirin ki kadın misafiriniz "Allah'ın davarı evinde bir tane bile kitap yok" demesin. Hatta mümkünse gidip 3 tane Kürk Mantolu Madonna alın ve bunları evin salonuna, banyosuna, yatak odanıza serpiştirin çünkü kitap bu ara aşırı revaçta hatta evinde Kürk Mantolu Madonna kitabı olmayan ve bu kitapla kahve içerken fotoğrafı olmayanı dövüyorlar.

12. Kirli çoraplarınızı ortalıktan kaldırın.

Kirletip bir paçavra gibi evin muhtelif yerlerine öbek öbek bıraktığınız çoraplarınızı kirli sepetinize (hehe kesin yoktur) atın. Gerçi büyük ihtimal dede olana kadar bu huyunuzdan vazgeçmeyeceksiniz ama olsun.

13. Yemeği siz pişirin.

Biliyorum hiçbiriniz bu kadar kaslı, seksi, yakışıklı değilsiniz ama bir kadını etkilemek için tipe, paraya sahip olmanız gerekmez. Eve gelen kadın konuğunuza kendi ellerinizle yemek yaparsanız (ki bu makarna olur omlet olur öyle gurme olmanıza gerek yok) bu kendisini çok memnun eder. Dışarıdan pizza filan sipariş edeceğinize konuğunuza özel hissettirmek için elcağızınızla yemek yapın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozgun-firat-unal1

Yine hayatına bok adamlar girmiş. Düzgün insan seçemeyen birisi.

mert-yavuz-turkoglu

lan gelmişken temizlesin düzenlesin işte kadın değil mi?. zaten kadın konuğun amacı belkide ilk başta bu. :D

ojjina

Konuk olunan ev bizzat kedinin evi!

aaabbbcccddd

kedilerimi ne yapayım aq? mal gibi odaya mı kapatayım?

ramonelindio

Galeriyi hazırlayan arkadaşın evde tek yaşayan erkek algısı ''üniversite okuyan öğrenci'' seviyesinde olunca böyle saçma sapan fikirlere sahip olabiliyor.

Görüş Bildir