Erkek Egemen Bir Şirkette Kendini Göstermeye Çalışan Parlak Pembe Yumağı Anlatan Kısa Film: Purl

-

Pixar'ın yeni animasyon programı olan SparkShorts'tan çıkan ilk çalışma olan Purl, erkek egemen bir şirkette kendini göstermeye çalışan pembe parlak bir yumağı anlatıyor. Sadece çocuklar için değil her yaştan insan için animasyonlar üreten Pixar, yeni animasyonuyla da güzel bir mesaj veriyor.

Purl işe başladıktan sonra B.R.O isimli şirketteki kültürü değiştirme şansına sahip.

Kristen Lester tarafından yazılan ve yönetilen ve Gillian Libbert-Duncan tarafından üretilen "Purl", aslında Lester'ın erkek egemen olduğu animasyon alanındaki deneyimlerine dayanıyor.

Tempolu ve yüksek enerjili, ancak erkek egemen bir iş yerinde işe başlayan Purl, gruba ayak uydurmaya başlamasıyla işleri daha da kolay olur.

Yeni hikayeler tasarlamak için geliştirilen SparkShorts programından çıkacak olan kısa filmlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu ay programdan iki iş daha piyasaya sürülecek. Bunlardan birisi bir robot aşk hikayesi anlatan “Smash and Grab", diğeri ise bir pitbull ve yavru kedi hakkındaki hikayeyi anlatacak olan Kitbull. Kitbull'u 18 Şubat'ta izleyebilecekken, Smash and Grab de prömiyerini 11 Şubat'ta yapacak.

Kısa filmin müziği ise Marvel'ın Captain Marvel filminin müziğini de yapan Pınar Toprak'a ait.

Pınar Toprak ayrıca Marvel'ın ilk kadın bestecisi.

İşte o kısa animasyon:

Onedio Video'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir