Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Çok Desteklenenler Belli Oldu! Survivor'da Haftanın Vedası, En İyiler ve En Sevilenler

-
Abone ol

1. Survivor 2017'de heyecan ve mücadele dolu bir haftayı daha geride bıraktık.

Gönüllüler'in aç, Ünlüler'in eksik tamamladığı ama en önemlisi en çok desteğe sahip isimlerin belli olduğu haftada neler yaşandı bir hatırlayalım...

2. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunun galibi Gönüllüler takımı oldu. Ödül oyunlarında bir türlü şansı yaver gitmeyen Gönüllüler takımı, dokunulmazlıklara asılıp kazanma geleneğini bu hafta da sürdürdü.

3. Bireysel dokunulmazlık oyununa çıkmak zorunda kalan Ünlüler'de ise kazanan Çılgın Sedat'tı.

4. Dokunulmazlık oyununun ardından gidilen konseyde Ünlüler takımı oy çokluğu ile Şahika'yı ilk gitme adayı olarak belirledi.

5. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sedat'ın tercihi ise her zamanki gibi "savaş"ta olduğu Adem oldu ve ilk 2 aday böylece belirlenmiş oldu.

6. İkinci dokunulmazlık oyunu ise çok fazla çekişmeye sahne olmadı ve Gönüllüler bu oyunu da rahat bir şekilde kazanarak kendi takımlarından kimsenin gitmeyeceğini garanti altına almış oldu.

7. Yine bir bireysel dokunulmazlık oyununa çıkan Ünlüler'de kazanan bu sefer İlhan Mansız'dı.

8. İkinci konseyde yapılan takım içi oylamada potaya çıkan üçüncü isim Fatih oldu.

9. İlhan Mansız ise sürpriz bir şekilde Pınar ismini verdi ve böylece dört gitme adayı da belirlenmiş oldu.

10. Yapılan halk oylaması sonucu adaya veda eden isim; hem performansı hem de girdiği tartışmalar ile sıkça eleştirilen Fatih'ti.

11. Bir kaç hafta önce yapılan yemek konseyi de bu hafta sonuçlandı. Her yarışmacının en çok arzu ettiği yemeği yazmasının ardından halk tarafından oylanan yemekler seçildi ve takımlar bunun için bir kez daha parkura çıktı.

12. Yemek oyunu kazanan takım Ünlüler oldu ama daha önemlisi bu oylama her iki takımda da hangi yarışmacıların daha ön planda olduğunu göstermiş oldu.

13. Ünlüler'de Adem ve İlhan Mansız'ın, Gönüllüler'de ise Ogeday ve Berna Keklikler'in yazdığı yemekler birinci seçildi ve şimdilik halkın en fazla desteklediği isimler de böylece ortaya çıkmış oldu.

14. Gerginliklerin eksik olmadığı Survivor'da haftanın tartışması ise İlhan Mansız ile Fatih arasındaydı ve İlhan Mansız'ın aşırı gergin hali dikkatlerden kaçmadı.

İlhan Mansız daha sonra da Şahika ve Çılgın Sedat ile de tartışarak haftanın gergini ünvanına hak kazandı.

15. Haftanın son gününde yine en iyiler açıklandı ve bu defa birinciliği kazanan rekor puanla Tuğçe oldu. Haftanın ikinci en iyi performansı ise Elif'ti.

16. Erkeklerdeyse Ogeday yükselen performansını sürdürdü ve haftanın en iyisi oldu. İkinciyse Furkan'dı.

Twitter'da da yine tüm hafta Survivor rüzgarı esti.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yeldas

hayatında ilk defa survivor izleyen ben,yetmezmiş gibi yorum kasacağım,dikkat buyrunuz:)sebebi:ilhan mansız:)adam zaten sakin mizaçlı biri değildi,burda da yarışırken sakin kalacağını kimse iddia etmiyordu.hele bir de açlıkla arası pek iyi olmayan biridir kendisi.bu ekstra sinir yapıyor,tıpkı diğerlerinde olduğu gibi.ortada bir gerçek var,serhat ve ilhan takım oyuncusu ile bireysel sporcu arasındaki farkı gözümüze soktular.takımlardaki tüm bireysel sporcular ben kendimi iyi hissediyorum oynarım,diye ortaya çıkarken,serhatla ilhan takımda kimin kime denk olduğunu,kişilerin artı/eksilerini,performans değerlendirmelerini gayet iyi yapıyor.bir de ilhan modu düşen kişiyi nasıl şahlandıracağının gayet bilincinde.önce sabriye şimdi de pınar,performans olarak ciddi yükseliyorlar.şu anda ilhanın tek amacı var,takım olarak kazanmak.adalar birleştikten sonra,bireysel mücadele devreye girdiğinde görün bakın serhatla nasıl kapışacaklar.ha bi de ilhan erdiyi kesin döver o zaman:)

Gizli Kullanıcı

İlhan Erdiyi döver kısmına katılıyorum Hadda Erdiyi adadaki herkes dövsün. fuzuli herifin teki.

Görüş Bildir