Görüş Bildir
Haberler
Emniyet'ten de Açıklama Yapıldı: 'Berkay Köklü, Gasp Edilmedi, Soğuktan Bilincini Kaybetti'

Emniyet'ten de Açıklama Yapıldı: 'Berkay Köklü, Gasp Edilmedi, Soğuktan Bilincini Kaybetti'

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, gasp edildiği iddia edilen Berkay Köklü hakkında açılama yaptı. Kafaları kurcalayan olay hakkında Emniyet Müdürlüğü, gasp değil dedi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ailesinin ve kendinin yaptığı açıklamalar nedeniyle kafalarda soru işareti oluşturan Berkay Köklü olayı hakkında emniyetten de bir açıklama geldi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışma sonucu, Berkay Köklü'nün, 24 Ocak'ta sabah saatlerinde işe gittiği sırada aracının arızalanması nedeniyle yola yaya olarak devam ettiği ancak soğuk hava şartları kaynaklı bilincini kaybederek kendinden geçtiği, hastanede kendine geldiğinde kıyafetlerinin üzerinde olmadığı, konuyla ilgili ise herhangi bir şey hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

Darp izine rastlanmadı

Darp izine rastlanmadı

Yapılan açıklamada gasp edilmediği tespit edilen Köklü'nün yapılan sağlık kontrolünde herhangi bir darp izine de rastlanılmadığı ifade edildi.

Köklü'nün bir Afgan göçmen tarafından gasp edildiği ve ayakkabılarına kadar alındığı iddia edilmişti.

Köklü ise hastanede kendisine geldiğinde kıyafetlerini kendisinin çıkarttığını söylemişti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
29
6
2
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ayy

imamoğlu görüntüsünü 3 saniyede servis eden emniyet bunu da servis edebilir

M CAN

İmamoğlu'nu izleyen Mobeseler bu çocuğun üzerindeki montun ve elindeki telefonun Afganlıların eline nasıl geçtiğini çekememiş mi ?

pazartesi

Gaspın tanımını vermiş ama gasp edilmedi demiş assdffg. Zorla skti ama kesinlikle tecavüz değildi, haksız yere öldürdü ama cinayet değildi.... gerçi yaşanmad... Devamını Gör