Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu'nun Mazbatayı Aldığına İnanmak İstemeyen ve Tepkisini Twitter'dan Gösteren İnsanlar

4PAYLAŞIM

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Yüksek Seçim İl Kurumu'ndan mazbatayı almasının ardından Twitter'da hem büyük bir sevinç hem de tepki gösteren tweet'ler atılıyor.

Twitter'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasının ardından atılan tweet'leri derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
basarr

kişi kendinden bilir işi

yusuf-bayramli

ağla :D :D :D :D

tc-savas-yesildag

sığırların halaa farkında olmadığı şey, oylar yenidnen sayılınca aradaki fark azalmadı, geçersizleri zorla geçerli yaptırınca aradaki farkr azaldı. Yani artık sayılacka oy kalmadı. Yeniden sayalarım derseniz tamam ama şu başkanlığı da yeniden sayalım. İsterseninz iki seçimi de yeniyeleyelim. Biz dünden razıyız bu duruma.

krcvicnte

Ulan be gerizekalı madem seçmen taşıma yapıldı niye ilçelerde sonuç değişmedi.Ayrıca Büyükşehir için ister oyunu Avcılar'da kullan ister Tuzla'da ne farkeder.Bunlarda beyin olsa bunca yıl bizi bu ampule muhtaç etmezlerdi.Kurunun yanındaki yaşız resmen.

four-leaf-clover

Bu sefer oyları çaldırtmadık ,oylarımıza sahip çıktık diyemi bu kızılca kıyamet. Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş...

Görüş Bildir