Görüş Bildir
Haberler
Davutoğlu Ankara Valiliği'nde Brifing Aldı

Davutoğlu Ankara Valiliği'nde Brifing Aldı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Valiliği'nde il brifingi aldı. Brifinge Başbakan Yardımcıları Kurtulmuş ve Türkeş, Adalet Bakanı Bozdağ, İçişleri Bakanı Âlâ da katıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ankara Valiliği'nde brifing alan Başbakan Ahmet Davutoğlu, girişte Vali Mehmet Kılıçlar tarafından karşılandı. Davutoğlu daha sonra tören kıtasını selâmladı. Ankara ile ilgili geniş bir değerlendirmenin yapıldığı brifingde, geçtiğimiz hafta meydana gelen saldırı da kapsamlı şekilde ele alındı.

Brifinge, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Âlâ, Başbakan Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ali Sarıkaya, Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Ertan Aydın, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Merkez Komutanı Tuğgeneral Nevzat Büyükceran, Ankara Jandarma Bölge Komutan Vekili Tuğgeneral Mehmet Artar, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak ve ilgili bürokratlar katıldı.

Geçen çarşamba başkentte meydana gelen saldırıda 28 kişi hayatını kaybetmiş, 60'tan fazla kişi yaralanmıştı.

AA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ynsemrebagiban

''Briefing Almak'' güzel Türkçe.

Emre Sümer

Bıcı bıcı bak sen şuna brifing de alırmışş :D