Görüş Bildir
Haberler
Cansel Buse İçin Eylem Yapanlara Para Cezası

Cansel Buse İçin Eylem Yapanlara Para Cezası

Ulaş
23.02.2016 - 20:56

Kayseri'de iddiaya göre öğretmeninin cinsel saldırısından sonra yaşamına son veren lise öğrencisi Cansel Buse için eylem yapan 4 üniversite öğrencisi kız gözaltına alındı. Haklarında Kabahatler Kanunu kapsamında 'belirlenen yerler dışında afiş asmak' suçundan idari yaptırım uygulanarak 211 lira ceza kesilen öğrenciler daha sonra serbest bırakıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
onedio.com

Kayseri'de cinsel istismar sonucu intihar eden lise öğrencisinin ölümüne tepki göstermek için Büyükşehir Belediyesine ait katlı otoparkın çatı katına çıkarak pankart açan ve slogan atan 4 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne ait katlı otoparkın çatı katına çıkarak, 'Kadın katillerinden hesap soracağız Cansel için susmayacağız yeryüzü kadınları' yazılı pankart açan 4 üniversite öğrencisi kız, kadın cinayetlerini protesto eden sloganlar attı.

Katlı otoparkın güvenlik görevlileri tarafından pankart kaldırılırken, 4 kişi gözaltına alınarak, Komiser Hamdi Bey Polis Merkezine götürüldü.

Haklarında Kabahatler Kanunu kapsamında 'belirlenen yerler dışında afiş asmak' suçundan idari yaptırım uygulanarak 211 lira ceza kesilen öğrenciler daha sonra serbest bırakıldı.

  • AA
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
148
33
15
13
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
mrs.asdsaf

nolcak bu ülkenin hali

tibet kartal

ülke iyice şaşırdı