Görüş Bildir
Haberler
Camdaki Kız 7. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 7. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
21.05.2021 - 17:26

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Nalan ve Sedat öpüşürken Feride uzaktan onları görür ve hepsi benim yüzümden diyerek dünyası başına yıkılır. Öte yandan Nalan Billur'a aşık olduğundan bahsederken Billur arkadaşını destekler. Diğer tarafta Feride gördükleri karşısında Nalan'a resmen işkence uygular ve sonunda Nalan bayılmak üzereyken Muzo gelir ve Nalan'ı tutar. İşte Camdaki Kız 7. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Camdaki Kız Son Bölüm Özeti

Camdaki Kız Son Bölüm Özeti

Feride, Sedat ve Nalan'ı öpüşürken görüyor.

Sedat ve Nalan’ın el ele tutuştuğu görüntülerin televizyonda yayınlanmasıyla, Feride, Nalan’ın hayatını yeniden zindan etmeye başlar. Rafet ise, Sedat ve Nalan ilişkisinin sorunsuz devam etmesinden ötürü oldukça mutludur. Bu yüzden Nalan’ı Koroğlu ailesinin namına yaraşır bir düğün alışverişine götürmeye karar verir. Gülcihan, ailesine karşı oldukça cimri olan Rafet’in Nalan’a çok pahalı bir hediye verdiğini öğrenir. Bu durum Gülcihan’ı çileden çıkarır ve sonunda öfkesi ona çok büyük bir hata yaptırır. Diğer yandan Sedat, Nalan’la ilgili her şeyi yoluna soktuğunu düşündüğü için, yeniden çapkınlığa döner. Ama hiç beklemediği bir kişi, onu büyük bir hatanın eşiğinden çevirecektir.

Nalan kendisini aşkın büyüsüne kaptırmışken, babasının da desteğiyle, Feride’den gizlice Sedat’la buluşmaya karar verir. Bu buluşmada, hayatının en mutlu anını yaşar. Ancak onu bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın