Bugün de Yeni Bir Şey Öğrendik; İç Çamaşırı Tercihi Cinsel Hayatı Bakın Nasıl Değiştiriyormuş

6PAYLAŞIM

Cinsellik, insan hayatında hem duygusal olarak hem de mental olarak büyük önem taşır. Çiftlerin seks hayatında uyum sağlaması ilişki için çok önemli bir durum. Peki bu uyumu sağlamak için neler yapmak gerekir? İç çamaşırı seçimi cinselliğin heyecanını gerçekten değiştiriyor mu? Bu konuları sizler için araştırdık. İşte cevaplar...

Sadece partneri mutlu etme motivasyonuyla çekici iç çamaşırları tercih edilmemeli!

Kadınlar iç çamaşırları seçerlerken kendilerine en uygun olan modeli tercih ederler. İç çamaşırı seçimi, kadınların kendilerini daha iyi ve öz güvenli hissetmelerini sağlar.

Uzmanlar seks öncesi hazırlık yapmanızı öneriyor.

Seks öncesi yapılan hazırlıklar cinsel birleşme esnasında iki tarafı da mutlu eden bir durum. Bu hazırlık esnasında hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu edecek iç çamaşırları seçmek seks hayatınızı çok daha canlı hale getirecek.

İç çamaşırı giymiş bir vücut çıplak bir vücuttan çok daha çekici bulunuyor!

Bunun sebebi tam olarak bilinmese de insanın keşfetme arzusu burada da devreye giriyor. Partnerinizin sizi çekici bir iç çamaşırıyla görmesi, bu keşfetme arzusunu iyice açığa çıkıyor.

"Bu iç çamaşırı bana yakışmaz" diye bir düşünceye asla kapılmayın!

Sakın bu düşünceye kapılarak hareket etmeyin. Kendinize güvenin ve beğendiğiniz, giymek istediğiniz iç çamaşırını tercih edin. Böylece kendinize olan güveniniz güzelliğinizle birleşerek büyük bir etki yaratacak! Unutmayın her şeyden önce kendinizi beğenmeniz önemli.

Yapılan araştırmalara göre erkekler görsel öğelerle çok daha fazla uyarılıyor!

Yapılan araştırmalar doğrultusunda seks esnasında, çekici çamaşırlar uyarılma konusunda çok büyük katkı sağlıyor. Siz de partnerinizin başını döndürmek isterseniz iç çamaşırlarınızla fark yaratabilirsiniz.

Çekici ve cesur çamaşırlar partnerinizi hedef odaklı düşünme yerine anda kalmaya odaklar!

İyi bir seks için ön sevişme iki taraf içinde oldukça önemli. Bu nedenle seçilen cesur çamaşırlar bu süreyi uzatarak her iki tarafın da çok daha fazla zevk almasına olanak sağlar.

Sadece iç çamaşırı giymek yerine özel ürünleri de tercih edin!

Bu noktada partnerinizi şaşırtmak ve daha istekli hale getirmek için özel ürünleri seçebilirsiniz. Mesela jartiyer ya da vücut çorapları. Emin olun ki bunun farkını göreceksiniz.

Seks için hazırlık yapmak sadece kadınlara özgü bir durum değil!

Evet bu; sadece kadınların değil, erkeklerin de dikkat etmesi gereken bir durum. İyi bir seks için erkeklerin de hazırlık yaparak uygun iç çamaşırları seçmesi cinsel hayatı çok daha keyifli hale getirir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir