Görüş Bildir
Haberler
Bir Kardan Adam Olsan Hangisi Olurdun?

Bir Kardan Adam Olsan Hangisi Olurdun?

Ecivicivokke
25.01.2022 - 16:24

Eğer senin karakterini yansıtan bir kardan adam yapılsaydı bu hangi kardan adam olurdu? 

Merak ettiysen; 

Seni teste alalım!👇

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Yaşını da öğrenebilir miyiz?

3. Çevrenden en sık aldığın iltifat hangisi peki?

3. Çevrenden en sık aldığın iltifat hangisi peki?

4. Kar yağdığında nasıl hissedersin?

5. Sporla ilgileniyor musun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Rahatına düşkün müsün?

7. Hayattan keyif almanın yolu nedir sence?

8. Farklı şeyler ve yerler keşfetmekten hoşlanır mısın?

9. Son olarak; dış görünüşüne önem verir misin?

Amuda kalkan kardan adam!

Amuda kalkan kardan adam!

Sen; eğlenceyi her zaman doruklarda yaşıyor, çevrendekilerin hayatına neşe katıyorsun. Senin bulunduğun ortamlarda kahkahalar eksik olmuyor. En can sıkıcı olaylarda bile eğlenebilecek bir nokta bulup insanların keyfini yerine getirebiliyorsun, bu bir yetenek resmen! Aynı bu kardan adam gibi farklı hareketlerinle dikkat çekiyor, yaşamanın keyfine eğlencesiz varamayacağını düşünüyorsun. Sevdiklerini eğlendirmeyi de kendine bir görev olarak biliyorsun ve onları da neşelendiriyorsun.

Punk kardan adam!

Punk kardan adam!

Sen dışarı çıktığında tüm gözler sana takılıyor, farklı tarzın dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor... Tıpkı bu kardan adam gibi! Yeni şeyleri denemeyi seviyor, hayatta denemeyip pişman oldum diyeceğin hiçbir şey kalmasın istiyorsun. Farklılıkları sevmen tüm karakterine ve tarzına da yansıyor. Her şey hakkında ufak da olsa bilgi sahibi olmak senin için mutluluk veriyor. Bir problem ya da soru olduğunda her zaman ilk danışılan insanlardan biri oluyorsun.

Sülalesi rahat kardan adam!

Sülalesi rahat kardan adam!

Sen rahatına ve keyfine o kadar düşkün bir insansın ki, bir kardan adam olsan kesinlikle böyle rahat bir kardan adam olurdun! Her yaptığın aktivitede rahatlığı ön plana koyuyor, rahat edemeyeceğin kıyafetler giymiyor, keyfini kaçıran insanlarla görüşmemeyi tercih ediyorsun. Bu dünyada kendi rahatın için satın almayacağın ya da yapmayacağın hiçbir şey yok!

Kayakçı kardan adam!

Kayakçı kardan adam!

Sen; farklı zevkleri olan, kaliteli aktiviteler yaptığında yaşadığını hisseden birisin. Arkadaş çevrendeki tüm planlar önce senden geçiyor, çünkü bu işi çok iyi yapıyorsun. Nerede ne yapılacağını, hangi aktiviteden keyif alınacağını sana sormak lazım! Bu hayatın tadını çıkarmak gerektiğine inanıyorsun, boş boş oturmak sana hiçbir zaman keyif vermiyor. Her zaman bir aktiviteye dahil olmak ve kendine bir şeyler katmak istiyorsun, bu senin hayat gayen!

Bu içerikler de ilgini çekebilir!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
36
16
12
5
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?