Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bakan Güllüce'den 'Budama' Açıklaması: 'Biz Bu Ülkeyi Budattırmayacağız Churchill Amca'

Anasayfa > Gündem
onedio.com

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye üzerinde operasyon yapıp 'budama' projeleri hazırlandığını ileri sürerek, 'Biz bu ülkeyi budattırmayacağız Churchill amca' dedi.

Partisinin Gebze ilçe teşkilatının düzenlediği toplantıda konuşan Bakan Güllüce, Ak Parti'nin 9 kez seçim kazanmasının kelimelerle ifade edilemeyecek kadar muhteşem bir olay olduğunu, 7 Haziran seçimlerinden de büyük bir zaferle çıkacaklarını söyledi. Yaptıkları hizmetleri anlatırken Türkiye'nin yükselişinin engellenmek istendiğini ileri süren Güllüce, bu konuda batı ülkeleri ve özellikle İngiltere'ye yüklendi. İngiltere eski başbakanı Winston Churchill’in, 'Türkler eğer yüksek refaha ulaşırlarsa cihangirleşir. O yüzden onlar uzadığı zaman budanması gerekiyor' dediğini anlatan Güllüce, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Şimdi biz bunlara göre fazla uzadık. Bütün dünyada işbirlikçileri, içeride de bir kısmı dahil olmak üzere Türkiye üzerinde operasyon yapıp budama ile ilgili projeler düşünüyorlar. Ama siz diyorsunuz ki biz 7 Haziran’da öyle bir oy vereceğiz ki bu ülkeyi budattırmayacağız. Biz bu ülkeyi budattırmayacağız Churchill amca. 'Tanklarınızla, toplarınızla gelseniz' diye bir marş vardır. Biz de onlara diyoruz ki, bütün dünya bir araya gelin. Bütün oyunlarınızı, şeytanlıklarınızı, hilelerinizi ve iftiralarınızı yapın. Millet ve Allah bize yeter, diyoruz. Biz yine iktidar olacağız.'

Mesut IŞIK - Büşra KAYA / GEBZE (Kocaeli) (DHA)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ömer Çetin

İdris amca madem budatmayacaksın niye ülkeye yatırım yapmalarına en iyi ihaleleri almalarına yardımcı oluyorsun?