Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünal Aysal: "Önce Lafa Sonra Söyleyene Bakarım"

0PAYLAŞIM

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal kendisi için "Kaçtı gitti" diyen  Duygun Yarsuvat'a cevap verdi.

Bu tarz polemiklere asla girmek istemediğini ifade eden Aysal, Mevlana'nın "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözleriyle konuya noktayı koydu.

G.Saray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın selefi Ünal Aysal ile ilgili sözleri kıyameti kopardı... Aysal'a destek olan isimler ayağa kalkarken Yarsuvat'ın sözleri sonrasındaVatan Spor Müdür Yardımcısı Ayhan Turgut, Aysal'a ulaştı... Aysal'ın cevabı ise mevcut başkandan daha kısa ama daha çarpıcı oldu. 

Öncelikle Yarsuvat'ın önceki gün sarfettiği sözlere bakalım... G.Saray'ın parasının çarçur edildiğini söyleyen Yarsuvat, "G.Saray bir boşluktaydı. Bir başkan istifa etmiş, kaçmıştı. Bunu G.Saray'a yakıştıramadığım için bu görevi yüklendim. G.Saray'ın gelirlerinin çarçur edildiğini gördük. 300 milyon TL girdi gözüküyor... 

Ancak bunlar fazla fazla oyunculara verilmiş. Biliyorsunuz çilekler, şeftaliler, üzümler geldi gitti. G.Saray'ın mali kaynakları kötü kullanılmış. Kurumsallaşma bu şekilde yapılmaz. Başkan evde oturacak, kulübü profesyoneller idare edecek. Başkan geldiğinde profesyonellerden makas alacak... Böyle şey olmaz. Benden önceki dönemde böyleydi" ifadeleri ile Ünal Aysal'ı hedefine koymuştu.

AZ AMA ÖZ KONUŞTU

İşte bu açıklamaların ardından gözler Ünal Aysal'ın vereceği yanıta  VATAN, Aysal'a ulaştı... Aysal, "Bu tip polemiklere asla girmek istemiyorum" dedikten sonra ise Duygun Yarsuvat'a ancak Mevlana'nın bir sözü ile yanıt verebileceğini söyledi: "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye."

Aysal'ın yanıtının ardından halef-selef başkanlar arasındaki atışmanın hangi boyuta geleceği merak konusu fakat bu yaşananlar mayıs ayında yapılacak seçimin sert geçeceğinin sinyallerini veriyor

Sampiy10

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir